rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 3:06 pm

visai nieko ; DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeTr. 12 15, 2010 7:05 pm

tiek blende įvairių tekstūrų išdėstymas, tiek spalvelės žiūrisi labai gerai, bet šį kartą man nelimpa užrašiukas. Na, jis toks labiau kokiam nors grubesniam darbui, bet ne tokiam, kuriam turi jaustis lengvumas :> o šiaip, galiu pagirti, tobulėji heart
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 1:46 pm

Laima, ačiūū. ;DD Tuštokas?O_o omg, aš ten tiek tekstūrų suvariau.: D
Ieva, aww, ačiū. yap, su užrašais man tikrai ne kas.
Paulina, ačiūū! ;D
Maonika, dėkuj. ;DD
Reda, ačiū žiauriai! o d4l u=ra6o pilnai sutinku. ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 1:46 pm

Pagaliau 1 aukšte. ;DD

Atnaujinta:
20101220
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 2:49 pm

ta tavo manipuliacija lb gera (y) (y)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 7:48 pm

Mano nuomonę tiek apie manipuliaciją ir apie banerį žinai. Baneris kaip jau sakiau nerealus, o dar su Gee, na, o manipuliacija Tu tikrai puikiai moki daryti, to Tau ir pavydžiu :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 9:22 pm

Omg, nežinau net nuo ko pradėt, nebepamenu kuriuos darbus komentavau, kurių ne... :DDDDDDDDDDDDDDDDD Ok, tarkim, nuo pačios apačios, nuo blendų pradėsiu (tikiuosi neliečiau dar jų xD). Edge of the earth blendas/logas mano nuomone visai neblogai nusisekęs - mielos spalvos, net tekstas blendinasi į visumą gražiai (na, gal šriftą asmeniškai kitokį imčiau), bet fonas kiek tuštokas, trūksta kokios nors detalės, kad ir tos pačios mergos sumažintos kopijos. Naujų wallų neturi, jei manęs akys neapgauna, tad keliamės prie kolorkių :DD Merga su segtukais galvoj nuspalvota tikrai neblogai, šiek tiek kruopštumo pasigendu plaukuose, ypač išsišakojimuose, bet nedrįstu nieko daugiau sakyt, žinai, kaip yra sunku spalvint tokius plaukus :D Baneris nerealus, jau esusakius, norėtųsi labiau išryškinto teksto ir kažko minimalaus šonuose, bet sakau, visuma labai gražiai atrodo! Manipuliacija kaip visada - be priekaištų :^) Mintis yra, atlikimas yra, gal dar kokios detalės norėtųsi, bet bet bet... nu nerealiai :DDDDD Šiam kartui tiek :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 1:37 pm

Baneris nuostabysimo, jei tik nefontas :D BEt jis nepašūdino Tavojo darbo <3
manipuliacija, kadangi pati nedarau tai man taip pat ji labai graži <333

ė, m naujų darbų Rusnyt!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 4:39 pm

ouu, ačiū visiems labai!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 4:50 pm

Atnaujinta: 20101225
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 5:27 pm

manipuliacija kokia :OOOOOOOOOOOOOO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 5:28 pm

Logotipe merga nekokybiška O_o o šiaip gražus darbas : }

omgfzhhh nereali manipulkėėėė <333333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 5:34 pm

ta merga kokybiška buvo!! tik aš lb numušiau kokybę. :DD
Anyway's ačiū abiem. ;DD*
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 7:19 pm

Logotipe gal kiek per stipriai išreikšta raudona spalva, kiek rėžia akį ir nuotraukos tikriausiai nuo PSD. praradusios kokybę, bet šiaip darbas ganėtinai neblogas ir tikrai gražus. Na Tavo manipuliacijos visada mane žavi, niekuo neišskirtinė ir šita, tikrai gražiai apdirbta ir jeigu nebūtų parašyta virš jos, kad tai manipuliacija, jaučiu pagalvočiau, kad paprastą paveiksliuką įmetei ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 7:44 pm

Manip utopiška: spalvos nerealios, viskas puikiai suderinta, logas irgi labai gražus, gal šonuose kiek per tuščias, bet nu šriftas tinka, viskas ok nu, nežinau net ką pasakyt :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 12:53 pm

manipuliacija kaip visada tokie nereali o_OOOOOOOOOOOOO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeSk. 12 26, 2010 2:32 pm

Kokia graži manipuliacija Waha
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 27, 2010 5:44 pm

Ačiū labai. ;DD*

Naujas blendas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 27, 2010 6:36 pm

dar sigas naujas įdėtas. ;D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:11 pm

Blendą jau buvau mačiusi, nepatiko tik nenutrinti nuotraukos kraštai, o daugiau viskas tikrai super, netgi fontas tinką, ką tikrai sunku pritaikyti :) Su sigu pranokai pati save, ir ne, tikrai ne dėl Jared'o. Šiaip labai patiko jo atlikimas, fontas irgi ganėtinai gražiai įsipaišo į vaizdą, o kas labiausiai pakerėjo tai spalvos, su jomis šauniai padirbėta :)) Šaunuolė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 27, 2010 7:12 pm

Blendas, keistas, matosi klaidelių, tuštokas.
sigas, spalvos nelabai nepatiko, apkripimas nekoks, galėtų būt gražesnių stokų, bet šeip palyginus su senesniais, tai visai nieko;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimePir. 12 27, 2010 8:40 pm

Sigo spalvelės kitokios galėjo būt, o nuo jų kaip žinia bendras vaizdas labai priklauso ;D Bet šiaip labai geras parašas <3
Blendas kaip miglė sakė, tai man jis visai netuščias, gal norėtusi kad visas nebūtų einantisl inijomis o labiau tuštuma būtų pabrėžta, bet bendrai man patiko heart
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 12:53 pm

blendukas neblogas, tik gal kiek tuštokas, smarkiai trūksta kažko dar... galbūt dar vienos panikės ; D taip pat kažko, išryškinančio darbą, kokio akcentuko ryškaus... kažkodėl labai norisi kažko raudono ; DDDDDDDDDDDD bet bendras vaizdas neblogai, neblogai :} parašo gražios, ryškios spalvos, betlaaaaabai šlubuoja Jaredo aptrynimas :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 4:49 pm

https://i.servimg.com/u/f61/15/01/40/93/logas-12.jpg
šis daikčiuks man lb patiko, spalvos lb yy
duosi man tą PSD? (wasntme)

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/x0th5e.png
šitam daikte man spalvos nlb ir šita jaredo fto kažkokia.. negraži :D

https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/28sow3r.png
šitas daiktas man kažkuo patinka ir kažkuo ne.. čia kažko trūksta, gal norėtusi spalvu kitokiu ar lalala :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/55f2mu.jpg
o manipuliacija kaip sakiau purfecto, PŪRFECTO yyyyyyy
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 4:56 pm

tą blendą tokį mistišką dariau, nenorėjau prikrauti jo labai, o žalią spalvą uždėjau dėl to, kad ji daugiausia mistiškumo suteikia. raudonos negalėjau čia kišt, nes nespalvotas darytas blendas. O sigo spalvos man patinka :DD Kitą kartą pasistengsiu kruopščiau apkirpti. Ačiū labai už kiritiką/komentarus!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: