rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 3:39 pm

Niekad negalvojau kurti aprašymo, nes lb neiškalbinga. :DD Bet žiūriu daug kas čia tokius trumpus susikūrę tai ir aš tokį įmesiu. ;D

Soo, esu Rusnė, iš Palangos(kurios nemėgstu). Man 14 metų. Lankau šokius, dailės mokyklą, kurioje esu 4-okė. Šiais metais jau baigsiu ją. Turiu sesę, kuriai 20 metų ir gyvena Vilniuje. Auginu šunį, turiu du akvariumus. Paprastoj mokykloj esu 8-okė. Nekenčiu mokytis ir mokyklos. Isteriškai bijau vorų. Myliu vasarą. Nekenčiu žiemos. Labai myliu žirgus, šunis. Klausausi rock'o žanro muzikos, myliu 30stm, three days grace, slipknot, MCR, Nirvana ir t.t. Mylimiausi serialai: csi:NY, kaulai, Hausas, Gossip Girl, Vampire diaries. Mėgstu piešti, kurti su pš, fotografuoti, groti gitara ir t.t. ;D

Tai va, viskas. :DD

foto.
foto.
foto.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 3:44 pm

rusnėėėėėėėškinas :OOOOOOOOOO******
kaip galima nemėgt palangos?!
tu dar viena vorų fobikė o.O. kdl nks nebijo gyvačių kaip aš? ;ssss
tu lb gražį, man. ir aš žn, kad tu sakysi, kad tu negraži, bet tu tikrai graži :DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 5:20 pm

Rusnėėė *hug* ;***

Graži esi : O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 5:33 pm

Svaigstat abi. :DD*

Pou, gyvates yra nerealios, kaip ju galima bijot? O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 6:00 pm

jos šlyyyyykščiooooooos ;s
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 7:28 pm

jos grazios. (mm)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 7:57 pm

Gyvatės gražios. Bet kaip tu gali bijot vorų???
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 9:02 pm

man jie baisūs, aš jų beprotiškai bijau, ir niekas nieko nepakeis. ;s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 12:10 am

Labūūūūtis.

Vo šitas žmous yra be galo geras.

Tik jam nepatinka didžiosios raidės :DD


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 2:42 pm

rusnyteee.<3333333
tave labai myliu ir esi man labai brangi. (huuug)
tik gaila, kad tu taip manes nemyli. aaaaaa. ://
bet vis tiek esi mano rusnytė. ir kaip tau sakiau, niekam neatiduosiu. ;*******
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePir. 12 13, 2010 6:55 pm

Monika - heyy. :DD
Man nepatinka, kai Tu rėki. ;ss :DDDDDDD

Ugne, aww.. kaip miela. ;D* aš irgi Tave.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 8:30 pm

dahh. įdėsiu dar viena ft. :DD
- > foto
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeAntr. 12 21, 2010 8:49 pm

Kooookia graži <333
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 10:16 am

Niekada negalvojau, kad su šiuo žmogumi taip susibendrausiu, na, bet vienodi pomėgiai (Jared'as) daro savo ;DD Aš tapogi paniškai bijau vorų.. fek, o muzikos stilius tas pats ir visos išvardintos grupės atitinka :) Be to ant fotkių išmanymų šito žmogo niekas neaplenks, paskutinė fotkė tai :OOOOOO
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 1:52 am

o aš nemaniau niekad, kad su šitu žmogumi teks susipykt dėl menkniekio. ://
galiu pasakyt, kad labai tavęs pasiilgau. visų mūsų apmąstymų, kalbėjimo apie keistenybes, pasakų iš vienos raidės, dalijimosi sava patirtim pš ir fotografijoj, pagalbos dėl konkursinių foto. <3
pamenu kai dar prieš kokius metus liepei man nupiešt arklį per 30 min. ir tada jis buvo toks. lol. o tada atsiuntei savo vaikystės piešinį. arba mano stirnę, kuri man ir dabar sukelia šypseną.
pamenu kai kalbėjom apie Airutę. tu labai bijojai jos netekt, o aš tave bandžiau ramint. arba kai kalbėjom kur baigiasi visata. nepamiršiu kai kalbėjom apie spintas. ten buvo žiauru.
su tavim vienintele dalinausi tuo, kaip nepakenčiu savo tėvų. taip pat buvo gera išgirst apie tavo gyvenimą. taip tave dar geriau pažinau.
žinai, laikas padaro savo. mūsų draugystės nebėra. tie daugiau nei metai draugystės su tavim, buvo nuostabūs. įstrigai giliai mano širdutėje ir iš ten niekad nedingsi. MYLIU.
ehh.išsireiškiau. gal niekas neužpyks. tik norėjau, kad žinotum jog esi ir būsi man svarbi.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 2:24 am

velnias kokia tu graži toj foto >_______<
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePir. 01 17, 2011 3:47 pm

Laima, Monika, Liar! :DDD

Rita, Jaredas... (smirk) paskutinė ft baisi, žinau. :SS

Ugne, oho, kiek prirašei O_o aww.. tu išvardinai daug mūsų pokalbių. <3 miela. ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: