rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:14 pm

tas su pelėdom tai man ypač patiko, tik atrodo, kad jis nėr užbaaigtas. ir fontas nelabi man ;//

bet šiap wow.

kiti irgi gražūs ; )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:22 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2hs97y8.png
atėjau į tavo galerija, pamačiau Lunos galvą išsišiepiau belekaip :DDDDDDDDD
labai gražus <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeKv. 02 03, 2011 4:29 pm

logas tai. ohoho! <33333333333333333
sigas. kažkas ten jame ne taip. rėmai? fontas? ta spalva? žodžiu, nežinau, bet žinau, kad galėjai su šituo ir geriau pavaryt. O___o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 6:54 pm

Ačiū už komentarus. <33

Nauja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 7:39 pm

Gražūūūčiai naujieji darbai <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 8:39 pm

mano <333333 ir julkos <3333333 abu nerealus rusniau o___O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 8:54 pm

Ačiūū <3333

Pridėjau dar vieną prie šiandienos. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 06, 2011 8:59 pm

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/3501e7b.png
..................................toks gerulis.....................
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 8:03 pm

Baisiai ištobulėjai,Rusniau!
Nauji parašai tai groožis :} Na gal Pou paraše norėtųsi truputį mažiau žmonių, o tam su tigrais rusvesnio fono, bet jie laaaabaaai gražūs :}
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 8:07 pm

visi trys parašai DIEVIŠKI. Šaunuolė, ištobulėjai siaubingai greitai, matosi labai didelis progresas. Gal prikibčiau tik prie visų trijų parašų fontų, tačiau viskas kita... heart
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 07, 2011 8:13 pm

Visi trys nauji sigai labai patiko, ypač tas su tigrais, matosi pasistūmėjimas į priekį, nežymus, bet svarbiausia, jis matosi :) Ką dar kiek reikėtų juose patobulinti tai fontą pagrindinį, o šiaip daugiau kaip ir viskas gerai :)
https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2hs97y8.png
šiame darbe labai reikia tvarkyti tekstą, bet šiaip nežiūrint į jį visa kita man labai patiko, tiek spalvos, tokios šaltos tiek nuotraukų kompozicija yra gera :)
https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2s0mkb4.png
Nežinau kodėl bet šitas man visiška maišalynė atrodo, taip darbas gražus būtų jei jame būtų panaudota to pačio aktoriaus nuotraukos. O čia užrašas Milo Ventimiglia, kurio nėra nei vienos nuotraukos, o panaudotas Gaspard'as Ulliel'as ir tas kitas aktorius iš "Skins'ų" ;DD Žodžiu, dėl šito nepatiko ;) Sėkmės toliau dirbant ir kitą kartą žiūrėk kokias kieno nuotraukas kiši ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeAntr. 02 08, 2011 5:46 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeSk. 02 13, 2011 7:48 am

Na moterie suskėlei čia tu, varyk į II aukštą, nes šiti paskutiniai darbai mane pribloškė, toki nereallūs (y)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 4:38 pm

Ačiūū labai už komentrus ir kritiką. <3

Nauja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 4:54 pm

ūū, misteris K ;DDD
lb gražu <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 5:58 pm

*Isteriškai krizena*
-darbai geresni už mano x1000....k, nors aukštų neligybė yr..
*vėl kikena*
-krč, profiuks augantis, Tau ne I aukšte būt.
*faint* X.x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 6:13 pm

Pou, Misteris K :DD ačiūū <33
Jelena, neisivaizduoji, kaip ką tik nusišnekėjai. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 14, 2011 8:05 pm

Pats pirmas <333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePen. 02 18, 2011 3:18 pm

aa, suprasiu kaip teigaimą komentarą. :DD AČiūū ^^


Nauja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePen. 02 18, 2011 3:50 pm

koks pirmas nerusniškas :DD mano nuomone jame nelabai fontas tinka o__O įsivaizduoji, aš kažką pasakiau apie fontą o______O tai va, lbai gražu <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePen. 02 18, 2011 4:11 pm

OMG, jau tokie faini darbai. <33333333333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 4:01 pm

Pou, gęęras, tu užsiminee apie fontus? O_o xDDD mldc. Ačiūū.;DD*
Paula, Ačiūū ^^


dar vienas naujas sigas. :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeŠt. 02 19, 2011 9:18 pm

Naujas man nelabai patiko, nežinau ar dėl to, jog labai daug nuotraukų suklijuota ar dėl nelabai ten tinkančio šrifto, bet kažkas man ten nesižiūri. Užtat vakar dienos sigai visi labai gražučiai, ypatingai Migliausko (smirk)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimePir. 02 21, 2011 8:40 pm

tas naujausiaas tai labai sexas yra, o ir seni neatsilieka <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitimeAntr. 02 22, 2011 8:20 am

Man kokie jie faijni :*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 89Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: