rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:29 pm

du nauji darbai
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 8:51 pm

O gaš ...Tas blendąąąąs :*** Waha Waha Įr sigas puikus ..<3333333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:30 pm

aww, aciu.;D*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 11:32 am

Taikyk į kitą aukštą, Rusne. (y)

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/zvx98g.png >Kokia jėgulė. Galvoju, ką čia parašyti, bet neįsivaizduoju... <333
https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2choyft.png >Spalvos netinka prie Jaredo, kažkokios linksntančios į rūžavą, negerai. XD Bet pats sigas tai gražus. ;>
https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/28sow3r.png >to-bu-la. Visiškai. Nerealu. <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 4:52 pm

kai kietumo darbai o____O
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 5:41 pm

Prisižadėjau, kad užsuksiu čia VĖL, tai kur dabar jau dėsiuos (chuckle) Vakar dienos blendas... ugh, kaip skaniai atrodo............................ bet pagrindinis Jaredas gal galėjo būt vos vos šviesesnis. Sigas irgi žiauriai čiotkas, jau sakiau, kad norėčiau storesnio teksto, vos vos padidinto ir pastumto link Jaredo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 6:38 pm

Monika, ačiūū ;DD

Ieva, aš kažkaip nelabai atkreipaiu dėmesį į tą ružavą spalvą. xDD dėkuj. ;D

Jūle, žadėjai (smirk) :DD aa, sakei šitą jau, bet kai tik pasakei aš jį išjungiau neišsaugojus psd. :DD ačiūū. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 6:47 pm

Blendas toks... toks... toks awsm, kad negaliu normaliai išsireikšt ;oo
Sigas irgi patiko, tik foto kažkaip ne taip atrodo. Gal įkomponuota negerai. Bet man visvien patiko :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 12:00 pm

Ačiūū. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 12:23 pm

nauja manipuliacija
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 12:28 pm

pamačiau kad rusne įmetė nauja manipulke ir apsidžiaugiau, nes žinojau kad ji bus nereali !!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 1:02 pm

Aš kai pati nemoku daryt tokių dalykų, tai man gražu :O <3
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 1:38 pm

(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y)(Y);oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 1:49 pm

man pritrūko kažkokios bendros idėjos, kažko, labiau užkabinančio, bet spalvelės gražios :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 7:31 pm

ačiū labai visiems. ;D*
Reda, aš irgi taip galvoju, galvojau gal šviesą uždėt už tos mergos, bet kažkaip negražiai atrodė. :DD

Du nauji blendai
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePir. 01 03, 2011 11:45 am

abu blendai tiiiiiikrai geri! bendras vaizdas abejuose puikus, galbūt pirmajam pritrūko kokio vau teksto, kad labiau atkreiptų dėmesį, o antrajame fonto kitokio. Bet šiaip gražu, šaunuolė :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeAntr. 01 04, 2011 6:25 pm

Pirmas blendas man nelabai patiko, toks be kokybės, norisi spalvų įvairesnių, bet nepaisant to, visai nieko. o antras žymiai geresnis už pirmą, ir galiu pasakyt, kad man jis patiko, nepaisant kirpimo klaidelių;))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 6:17 pm

Pirmas blendas man labaaaai <33333 patiko
Antro spalvos mažiau patiko, bet visvien gerulis blendas :candyla:
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 8:37 pm

Žinai, Tavo galerija visada nudžiugina, kadangi yra darbų su Leto :)))
Pirmasis blendas man itin patiko, like, like, like <333 O kadangi dar Jay ten su juodais plaukais kurų galiukai raudoni tai vapšėėėė <33 Antrasis taipogi kietas tik kampas matosi kažkokios šviesesnės nuotraukos nenutrintas, o šiaip cool :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 2:59 pm

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2hdptuh.png eik tu, drauguži mielas, žinai kur? ;)))))))))) Eina sau koks naisnaisnaisnais dalykas, woah! <3333333
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 3:18 pm

Ačiūū labai visiems. <33
Žinau, ta nenutrintą kampą aš pati pamačiau kai jau įdėjau į galeriją, ir jis mane lb nervina. ;sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimeKv. 01 06, 2011 11:25 pm

Rusne?????
tu tobulėji minutėmis o_O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 4:43 pm

glažūū lick
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 5:35 pm

Paulina, nu čia tai nusikalbėjai.. :DD tikrai ne. O_o
Kornelija, ačiūū ^^

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitimePen. 01 07, 2011 10:40 pm

Nauja ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 5 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 59Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: