rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:24 pm

20110404:
Nežinau kaip jums patikio stiliaus jau antras darbas, bet visgi tikiuosi komentarų, nesvarbu kokių, gerų ar blogų.:D
::blackjam 24eu8pi
20110320:
Blendas:
P.S. mėginau daryti kažką nemodernaus, nekokybiško ir kad bent biški atspindėtų senesnius laikus.xD

::blackjam 30sc5l0

20110313:
Žiauriai ilgai nieko nekūriau su pš, tikriausiai pamiršus kaip ką daryti reikia aš. :ss bet va šnd kažką čia suvėliau:DD
::blackjam F1z1vp
::blackjam S4q8g9
::blackjam 370-75



Sigai:
Spoiler:

Manipuliacijos:
Spoiler:


Kolorizacijos:
Spoiler:

Wallpaperiai:
Spoiler:

Blendai:
Spoiler:

Logai:
Spoiler:

Baneriai:
Spoiler:


Paskutinį kartą redagavo ::blackjam, Pir. 04 04, 2011 9:26 pm. Redaguota 67 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:39 pm

Kažkokia nauja nesąmonė, kaip tu sakai, tikrai nėra nesąmonė. Ačiū Dievui, tai nėra tuščias arba pergrūstas darbelis. Iš tikro, pats darbas tikrai neblogas, o jei žmogeliui gyvenančiam rūsyje tiesiog PUIKUS. Nors žinoma, yra prie ko prikibti, vis kiekvienoje detalėje yra klaidelė, tačiau ji yra ištaisoma. Kas labiausiai kliūna į akis, tai spalvos ir fontas. Su šiuo punktu reiktų tau ilgiau pasidarbuoti. ; DD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 12:49 pm

Man patiko šita ale nesąmonė. :D Darbo dar reikia, tačiau šiaip neblogai, neblogai. :)
Beje, įkelk daugiau darbelių. ^^
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePir. 11 08, 2010 2:47 pm

Laura, Ačiūū. ;DD su fontais tai labai sunkiai man, o dėl spalvų tai man jos irgi čia nepatinka. ;DD visokius variantus bandžiau bet nelabai kas išėjo. : D

ieva, kad kažkaip laiko nėra daugiau padaryt. ;DD Ačiūū. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePir. 11 08, 2010 6:11 pm

man visai nieko, bet matosi klaidelių. : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePir. 11 08, 2010 10:18 pm

Pats darbas, jo kompozicija, bckgroundas and so on, superbo galima sakyt ;D Galėtų fontas kitoks ir didesnis būt, ir kaip nors įmantriai padarytas, ir kita spavelės. Man jos nelabai patiko, taipogi ir patternas tas ;D Manau tiktų koks psd kuris ką nors išriškintų ir sutelktų į kažką dėmesį.

Bet šiaip visai ne nesąmonė!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 2:57 pm

Monika, žinau, ačiū. ;DD

Jelena, tavo patarimai visada labai vertingi! labai pasistengsiu. ;D Ačiū. ;D


P.S. naujas parašas. ;D


Paskutinį kartą redagavo ::blaCkjąm, Tr. 11 10, 2010 9:41 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:42 pm

no comments?;s
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:37 pm

Su to naujo fontu tikrai nelabai, bet šiaip pats darbelis tai neblogas :} Gal koloringas galėjo būti kitoks, bet šiaip neblogai :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:27 pm

Ačiūū. : D Nors vienas komentaras. (mm)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 8:30 pm

Naa, man kaip neprofesionalei, tai patiko, tik irgi fontas bšk nelabai, bet ech, ką čia kalbėsiu, pačiai jo parinkt nesiseka xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePen. 11 12, 2010 4:09 pm

Ačiūū. : DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePen. 11 12, 2010 4:14 pm

New! : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePen. 11 12, 2010 4:17 pm

Kokie parašai NEREALŪŪS Waha So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:34 pm

Kaip gražu...na aš neturiu jokių ten priekaištų, nes pati taip nepadaryčiau : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:07 pm

O manasis <3

Kaip ir sakiau jei būtų užsėta kokia dar textūrėlė ir ant jos psd koks, tada būtų išvis woah <3 Fontas nėr labai blogas ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:44 pm

Jolita, Ačiūū. ;D balionėlis

Lady, Dėkuj. (sun)

Jelena, Ačiūū. heart
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:44 pm

Atnaujinta: 20101113
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:48 pm

Oo, ta manipuliacijaa <333 Kadangi pati nedarau, tai ir man gražuu heart
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:51 pm

https://2img.net/r/ihimizer/img209/2876/manipuliacijaii.jpg
Galiu pavadinti šią manipuliaciją mistiška, nes ji mane kažkuo traukia, nežinau kuo, bet.. nūū man patinka į ją žiūrėti ;DD Matosi keletas klaidelių, bet juk kaip pati ir sakei tai pirmoji Tavo manipuliacija, taip, kad labai gerai padirbėta :}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:38 pm

Jelena, Ačiūū labai. heart

Rita, Iš tavęs labai malonu tai girdėti. Begalybiškas dėkuj. surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:41 pm

it's so amazing!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 11:24 pm

kokia žavuma ::blackjam 858641
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:19 pm

Ačiūū.;*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitimeSk. 11 14, 2010 5:21 pm

Atnaujinta: 20101114
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 19Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: