rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 ::blackjam

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 5:13 pm

nu sakyčiau jau bandyt eit aukščiau ; D iš sigų radau gražių ; D Ir šiaip gražu viskas xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 7:06 pm

Aww, Ačiū. : DD
Beje mėginsiu kilt aukščiau. xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 7:36 pm

Atnaujinta
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 8:01 pm

jeigu būtų dar kas nors, tame su Jaredu, jeigu neklystu, būtų toobula ;****
o antras man neįtin, bet neblogas. ;>

P.S. gal gali į pm tas jaredo foto? ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 8:03 pm

https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2mesm6c.png


o bleeeeeeeeem šitas <33333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePen. 12 03, 2010 8:13 pm

GODDAMN, pritariu Jelenai, tas nesveikas o_O<3 Tau wall'ai gaunasi taip nuostabiai, eeeeina sau. Ir šiaip manau vienas geriausių tavo darbų šis. šiūper:>
https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2uiywx2.jpg <neblogasneblogas, bet anas vistiek geresnis:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 11:50 am

jeigu būčiau tavo vietoje, rašyčiau visoms admin'ėms į PM, kad ne esu verta sėdėti tik rūsyje.
bliooot. Rusne, nu tikrai. tu neverta rūsio. ir įdomu kas galėjo paskirt tave tik į rūsį su tokiais darbais? O______o
gaad. <3333333333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 04, 2010 6:53 pm

Taigi taigi taigi :}
Tikrai nesitikėjau rasti tokio talento rūsyje ;D
Nes tada man reikėtų sukurti atskirą boardą "Ten kur gyvena kirminai" ;DD

Pirmasis iš naujų man laaaabai patiko, bet negaliu komentuoti nes aš besąlygiškai įsimylėjusi Jared taigi man net ir Sliekas su jo atvaizdu gražiausias pasaulyje atrodytų ;DD

O šitasai ---> https://2img.net/h/oi55.tinypic.com/2uiywx2.jpg darbelis tikrai sužavėjo bubbles
Super spalvos, gražiai padaryti šešėliai, tačiau suliejimas kiek keblokas :}
Tavo vietoje dešinę mergą būčiau kilstelėjusi į viršų kad korsetukai susijungtų, arba reikėjo dėti kokį brušą nes dabar krenta į akis :}

Tai va :}
Tik tiek šiam kartui :}
Tobulėk...


~Mimoza.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 11:24 am

Blackiau, yaaaaay, pagaliau atbėgau į tavo temą!!! xDDDDD Naujausias darbas su Jaredu toooks gražus, bet truputį per tuščias, norisi tam mėlynam fone kažko daugiau. Sekančiam blende winter stars prastas merginų suliejimas, man asmeniškai nelabai žiūrisi tekstas, užtat spalvos ir kompozicija man labai patinka. Visi trys (vieno čia nematau... xDDD) sigai man nuostabūs, prie manipuliacijų, wallų kibt negaliu, nes... na, ugh, tikrai nuostabūs darbai! Lapinuko kolorkė tokia meilutė, bet ties ta motera dar reiktų padirbėti - kruopščiai aptinti plunksnas, jas nuspalvot ir galbūt dar paryškint jos dantis, kad neatrodytų tokie pilki. O šiaip, sekmės tau tolesniuose darbuose.
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 05, 2010 10:23 pm

Su Jared'u nuooostabus, spalvos patiko, nors ir šaltos.. bet juk dabar žiema, so cool :}}
Winter Stars, darbelis, taipogi labai patiko.. čia tas konkursinis jeigu neklystu :DDD Gal reikėjo kiek daugiau padirbėti prie fonto, nes jis čia ne visai tinka, bet jo spalvos geros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 3:05 pm

Monika, Ačiū. (sun) Jau nusiunčiau. ;DD

Jelena, : D

Ieva, labai dėkoju. surprised

Ugne, taigi db mėginsiu pakilti aukščiau. :DD Žiūrėsim kaip seksis. Ačiūū. ;D*

Aušrine, Ne joks čia talentas aš. xDDD aha, net neatskreipiau dėmesio į uos korestus. Lb ačiū už komentarą.! ;D

Jūlę, taip, pagaliau atėjai. xDD aš irgi galvojau, kad tuščias, mėginau kažką pripildyti, bet negražžiai kažkaip... Manau wall'ai neturi būti pripildyti kaip kokia sigai ar pan. : DD Japp, dėl fonto visiškai sutinku O ta motera buvo pirmoji mano tai dar nieko gero su ja nėr. xDD Ačiū. ;D

Rita, aha, ten ta konkursinis. ;D Ačiūū.! ;D ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 10:09 pm

ūū čia tas wallas kur man rodei be PSD :DD
lb gražus ;ooooo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeTr. 12 08, 2010 8:58 pm

tu tikrai gražiai kuri, tu man kokiam antram lygi turėtum but : DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 4:29 pm

Paulina, jąąp, čia tas pats. :DD Ačiū. ;}

Edvinai, nu čia paskyrė, bet jau mėginsiu kilti :DD ačiū. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 4:33 pm

kolorkė patiko, graži, nors matos kelios klaidelės;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 4:34 pm

Jų ten pilna. : DD
Ačiū. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 5:27 pm

ir kolorkė ir manipuliacija NUOSTABIOS
o su močiute kalbėjau 10min ir visalaik pražiopsojau į manipuliacija o.o.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 6:21 pm

Pou, hipnotizuoja, ane? Dreamz
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 9:16 pm

aha :OOOOOOo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 10:15 pm

:DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 7:43 pm

Atnaujinta: 20101211

Pė es, reikia kritikos. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 9:37 pm

Fontas netinka ;x ir dar rėmų trūksta, šiaip toks tuštokas atrodo, lyg kažko trūktų, bet spalvos gražios ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeŠt. 12 11, 2010 11:47 pm

Kodėl dažniausiai kritikos prašo tie, kuriems jos reikia mažiausiai, a? :/ :D
Labai labai gražios spalvos<3 (taaip, pradedu ne nuo kritkos, bet kadangi man į akis iškart krito spalvų paletė, todėl apie tai ir rašau ::blackjam - Page 3 916113).
Yeah, teksto stiliukas galėjo būti įdomesnis, nes šis nelabai dera. ŽINAU, kad 90 procentų kūrėjų tekstas yra tikra problema, o įgudžiai ateina su laiku, bet negaliu sakyti, kad tau visiškai nesiseka su užrašais, mat wallpaperiuose pas tave viskas yra tiesiog... tobula;>
Tai vaaa, tiesiog reikia daug dirbti, naudoti vaizduotę ir kuriant būti geros nuotaikos! :D<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 10:14 am

Oh tu velniau. o_O
kokios šiltos spalvos, kokia gera parinkta panos fotkė, nesvarbu tas fontas, nes čia labai gražu. <33333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitimeSk. 12 12, 2010 1:21 pm

gražus blendas (y)
tik gal bšk per margas :DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





::blackjam - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ::blackjam   ::blackjam - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
::blackjam
Atgal į viršų 
Puslapis 39Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» ::blackjam
» ::blackjam
» ::blackjam

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: