rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 4:19 pm

Brendo brendo, ir pagaliau pribrendo laikas storajam drugeliui prisistatyti ant viso svieto. Ko gero, savo laiką skaitydami sugaiš mažiau nei trečdalis forumiečių, be tiek to, aš galiu tai pakelti xDDD Ok, taigi, pradėkime nuo banalumų, formalumų ir panašių dalykėlių. Aš Julija, Žemėje man tik 14 metų, tuo tarpu Merkurijuje man jau virš 58. Ha ha, google ftw xDDDDDDDDDDD Gyvenu gimtajame Kaune, tegu kiti kraštiečiai nesupyks, bet juk Kaunas - Lietuvos širdis :) Manasis charakterio tipas - ISTJ. "ISTJ skiria daugybę laiko ir milžinišką energijos kiekį atlikdami bet kokią užduotį, kurią jie mato kaip svarbią, siekiant kokio nors tikslo. Tačiau toks pasišventimas turi ir neigiamą pusę – ISTJ atsisakys skirti nors truputį savo laiko dalykams, kurie jiems atrodo beprasmiai ar kuriuose jie nemato praktinės naudos." Tikrai taip! Tiesą sakant, šitas tipas puikiausiai atitinka mano savybes. Tarp kitko, keli garsiausi ISTJ tipo žmogeliai yra buvę JAV prezidentai, tad... mane kadanors būtinai pamatysite prezidento kėdeje xDDD Šiaip, visada laikiausi tokios nuomonės, kad apie save šnekėti yra sunkiausia, kad tiksliausiai apibūdinti gali tik geriausi draugai. NE. Tikrai ne. Tik tu pats žinai savo gerąsias ir blogąsias savybes, savo ydas ir trūkumus, pliusus ir visa kita. He he he, apie savo charakterį daug neatskleisiu, tegu lieka tai mano numanomo portreto dalis xDDD
Gerai, tęsiam toliau. Muzika. Dalis, kiekvieno gyvenime užimanti aukštą vietą, juk tik muzika gali pradžiuginti, nuliūdinti, suteikti įvairiausių emocijų, tai... menas, muzika perteikiami jausmai. Tiesą sakant, klausau visokio šlamšto, visokių stilių muzikos: nuo Britney Spears iki Linkin Park ar nuo SEL iki Mamontavo, nuo Meladzės iki Винтаж. Filmai, kinas, knygos - taipogi ne ką mažiau svarbios detalės, tačiau ir čia esu visai neišranki, skirtingai nei dauguma neturiu vieno mėgstamiausio aktoriaus, atlikėjo, kurį garbinčiau kaip kokį stabą xD
Geeeeeerai, susisiekimo su savimi nepalieku jokio, jeigu kas nors ką nors dar domina - prašom nesidrovėti ir klausti. O dabar, tradiciškai, - pasidemonstruosiu :)

Duckface, ha ha xDDDDD, 2
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:52 pm

Zaičiko meeeilė *smirkaaz*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 11:08 pm

Sveika : )))

Tavo vardas laaaaabai gražus : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:59 am

Awww, gimme som sugar, Zai ;*** xDDDDD
Lady, sveikute :) Dekui, kuo toliau, tuo labiau jis man patinka xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:04 pm

sieeeeeeeeeeexėė *pakilnoja antakius* : D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:32 pm

Melaaaaaage xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 8:58 pm

Sveika. Atradau panašumų. O šeip žaviuosi tavo darbais žiauriai :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 9:00 pm

Sveikute, malonu :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 9:08 pm

mėėėėh iz not melagė. ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:00 pm

Alejandre tu. ;D**
soo. sveikąą. būtų malonu. ir turi gražų veidelį. Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD 486285
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:23 pm

He he he xDDDDD
Sveika, malonu taipogi ir dekui (hug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:27 pm

dar biškį pasėdėsiu tavo temoj. Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD 758588
pasakysiu jog man patiko tavo aprašymas.
okč. laukiu kažkada tave pamatyt prezidento kėdėje. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:33 pm

labas ! ^^
užsukau čia nes man labai patiko tavo temos pavadinimas :D
ir šiaip labai linksma tokia atrodai.
ok dingstu :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 4:58 pm

tokia bšk trenkta gerąją prasme afkors, atrodai. man tokie žmonės patinka. ^^ p.s vardo tai pavydžiu bleeem. ;/ :DD[/i]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 5:16 pm

Vyyyy, Ugne, dar pasedek, man patinka kompanija xDD Rimtai patiko? Rasiau ji nepilnas desimt minuciu ir nelabai aiskiai isdesciau mintis, stebiuosi, kad aplamai ka nors supratot :DD Lauk. Butinai pamatysi. Kadanors. Tikrai xDDD
Labuka, Monika! Dekui uz nuomone ir nebek dar, pabuk biski xDD
Trenkta? Nu cia dabar? xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 5:22 pm

nepriimk tai kaip įžeidimo, žmogaaau.:DDD toks požiūris savotiškas ir šiaaaip. mėgstu tokius žmones. :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 5:25 pm

Tikrai ne, joks ne izeidimas, juk tikrai gali but, kad esu vaikysteje is keptuves makaulen gavusi, kam nepasitaiko xDDDDDD Ok, dekui uz nuomone, jeigu megsti tokius zmones kaip as, reiskias sutarsim xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 6:28 pm

žaičikas tai irgi niekur iš čia nedings.
nu nebent bus išvarytas už flūda, oftopiką ir pnš. : D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 7:03 pm

Niekur niekur nevarysiu taves inlove xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 7:04 pm

yaaaaay! *šokia hepi banano šokį (nu tokį kaip iš h27 xD)* lick
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 7:05 pm

Ha ha ha xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 7:07 pm

neprisijungsi? ssad
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 7:17 pm

Prie ko? xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimePir. 10 04, 2010 8:56 pm

prie manęs šokančios hepi banana dance. : s
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 3:53 pm

aš galiųų irgi? Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD 305713
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD   Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Art? Where is Art? xDDD
» Hretos blyneliukai XDDD
» Mano.
» Mano.
» Mano

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: