rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Hretos blyneliukai XDDD

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Hretos blyneliukai XDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Hretos blyneliukai XDDD   Hretos blyneliukai XDDD Icon_minitimePir. 04 18, 2011 4:35 am

Parašai:
Spoiler:

Avai:

Spoiler:



Laukiu koment.

Nauji blynai:

Lauksiu ir kritikos, ir pastabų, o dar geriau - PATARIMŲ.

Spoiler:

Blendas:

Spoiler:

Nu ką, nauji :))

Avai:
Spoiler:

Parašai:
Spoiler:

Blendai:

Spoiler:

Kolorizacijos:

Spoiler:

Nuuuu, plyzas koment koment!


Paskutinį kartą redagavo Gretux, Pen. 04 22, 2011 2:42 am. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hretos blyneliukai XDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hretos blyneliukai XDDD   Hretos blyneliukai XDDD Icon_minitimePir. 04 18, 2011 7:49 am

Darbeliai iš ties neblogi :} gal kai kurie netgi geri :}
Pirmas darbelis iš pažiūros neblogas, bet norėtųsi,kad būtų pora ryškesnių tekstūrų užmesta :} Taip pat manyčiau tą teksto laukelį reikėjo padaryti labiau pailga ir tada palikt maždaug ties Mailės kaklu. Šriftas nelabai derinasi, bet manyčiau čia su laiku tai ateina :D Galėjai dar kokįė psd užmest ant darbo spalvos būtų susiderinę labiau ir būtų visai geras darbas :}
Antrame darbe truputį aptrynimas man kliūna, bet šiaip priderinus tekstą, gražiau aptrynus ir užmetus psd išeitų kaip ir sakiau-geras darbas :}
Trečias darbelis man labiausiai patiko :} Labai gražiai suderintos spalvos :} Šrifto gal irgi kiek kitokio reikėjo ir ryškesnio, bet šiaip visai geras išėjo :D

Sėkmės toliau kuriant!♥Vy

P.s. Taisyk, jei kas ne taip, nes aš jau kokius pusę metų kitum stilium darbus darau :}
ir dar jei reikia galiu pametėt svetainių iš kur galima gražių šriftų parsisiųst :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hretos blyneliukai XDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hretos blyneliukai XDDD   Hretos blyneliukai XDDD Icon_minitimePir. 04 18, 2011 8:05 am

Oooo, dar jūsų žiniai pridėsiu, kad tai vieni iš pirmųjų darbų :D

Ačiū už tokius puikius patarimus ir komentarus, nesitikėjau:D

Šriftų gal ir reiktu.....Pamokėlių taip pat...

Dėl PSD - kol neatėjau į jūsų forumą, jų uždėti nemokėjau.....

Yra naujų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Hretos blyneliukai XDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hretos blyneliukai XDDD   Hretos blyneliukai XDDD Icon_minitimePen. 04 22, 2011 2:30 am

Yra naujų
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Hretos blyneliukai XDDD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Hretos blyneliukai XDDD   Hretos blyneliukai XDDD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Hretos blyneliukai XDDD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Art? Where is Art? xDDD
» Nešauk mano vardo, Alejandrai! xDDD

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: