rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lina arba tiesiog Žiauri xD

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 9:04 pm

Tai va *lėtai pasako ir giliai įkvepia oro ilgam pasakojimui*
Aš Lina *iškvepia orą, nes pasakoti baigė*

O jei rimtai, tai daugiau apie mane. Man 13, esu iš Kauno Romainių :3 Lankau šūlę (Keista, ar ne? :OO ). Gyvenu (tai faktas, kuriuo nieks nepatiki. xD ) Mėgstu juodą humorą, pati dažnai tokį sakau, deja, žmonės, bent daugelis, esantis aplink mane yra per dideli geraširdžiai ir juodo mano humoro nesupranta. Štai kodėl aš žiauri xD Man visi aplinkiniai tai vis sako ir sako, lyg nežinočiau :DD Kaip aš atsiradau čia? Labai paprastai. Viena mano pažįstama vienam chat;e prasitarė, kad padarė kažkokį fail'ą darbą ir nenorėjo man (ir dar vienai) parodyt :OO Paskui prasitarė, kad įkėlė jį čia. Kadangi esu smalsus žmogus vien tam, kad tą darbbą pamatyt aš užsireginau. KAi galvojau nick'ą man ta draugė (Žvaigždė, tik niekam neprasitarkit, nes ji gali supykt ._. xD ) sako tipo jūs žiaurios (ir dar vienai, kuri ir norėjo tą darbą pamatyt). Nu tai tada ir kilo nick'as "Žiauri.", bent iš karto įspėju žmones kokia esu xD Mano gyvenimo požiūri į daug maž viską (bet ne viską) yra kaip viena demotyvacija "px viskas bus gerai, o jei nebus - px" , taigi įjungtas px rėžimas xD Dėl mano drąsos darant daug ką viešumoje mane draugės žiauria vadina ._. Žinokit, sunku kai tavęs nesupranta DD;
P.s. Pamiršau paminėti faktą, kad man Japoniją nepatinka. Pataisymas - japonai. Japonijoj viskas būtų ok, jei joje negyventų japonai. .-.
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 4:11 pm

Sveika :>
Juodas humoras. Kartais jo reikia, bet kas per daug, tas nesveika.
P.S. Daaaw, kaip tau nepatinka japonai? 3333:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeTr. 03 16, 2011 4:58 pm

Labas, Lina. :)
Oho, dar nemačiau aprašymo, kuriame būtų tiek daug kartų pavartotas žodis "žiauri/žiaurus/žiauru" ir tt. Well, nvm. :D
Ei, tu rasistė? Tiesiai šviesiai pasakysiu - nemėgstu rasistų, bet tiek to, nežadu pyktis. ;o
Šiaip smagu, kad esi Tep Lep'e, šiuo metu išgyvenam ale 'krizę' forume. :/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 11:09 am

Vampiregeisha - Gal kartais jo ir per daug, bet aš gyvenu šeimoj kur viens kitą draugiškai "drožiam" tad tokie dalykai man kasdienybė xD
P.s. Jap, nemėgstu jų, nepatinka man ir anime (jau vien piešimas. Aš pašiurpus) so wūt xD Deja mano nuomonė apie Japonija labai dažnai yra skirtinga su kitų, bet toks gyvenimas, arba tokia aš :3
mickey - iš dalies rasistė. Nu ta prasme kol man nieks nesipainioja po kojom tegu gyvena, gaš nesu iš tų kurios kai kokie hitleriai norėtų išnaikint visą tautą O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 11:33 am

Žiauruole,junkis prie skypo,turiu vieną svarbų dalyką pasakyt ;OOO
Aš tai nemėgstu irgi anime <.< Bet patys japonai man nekliudo.
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 3:15 pm

Nesuprantu kaip galima nemėgti anime, veikiau nekęsti, nes japonų piešimas žymiai geresnis nei kitų įprastai. Yope, yra animių, kurių piešimas ne koks, bet žinau ir tokių, kurių tiesiog perfect :> Eh~ Bet tiek to, kiekvieno nuomonė yra skirtinga ir ją reikia gerbt (:
Eeer, pridursiu, kai man buvo 12-13 metų, žiauriai nemėgau Japonijos, nesuprasdavau, ko visi taip pasinešę ant jos :> Šiaip, Japonija ir Pietų Korėja, rulz, jų dramos, dainos ir visą kitką. Och, išsiplėčiau, tyliu tyliu tyliu DD:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 4:00 pm

MAtai, turiu nusistatytmą prieš visas čiurkas, babajų ir juodaš**nius. Negražu, rasistiška, žinau, bet taip jau yra :DD O anime - nu man tos proporcijos, tos nosys t.y. kur dingo pas juos nosys? ten yra tik šešėlis o nosies nėra, akys milžiniškos, burna - brukšnys - nu tai ne man. tiesiog negaliu žiūrėt >>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 4:09 pm

O man anime visai gražu,man tik filmukai nepatinka XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 4:16 pm

Man baisu, štai kodėl nežiūriu ir nemėgstu xD


Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:03 pm

Šiaip aš nebūčiau pagalvojus,kad tu gali gyventi ;OO Arba lankyti šūlę. Arba vesti mane per RPG XO
Bet šiaip tu iš tikro žiauri.Regintis vien tam,kad pamatytum kažkokį failą XS
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:26 pm

Toks, gyvenimas, tokia aš XD Ne šiaip sau toks nick'as :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 17, 2011 5:39 pm

Čiurkos? Babajai? Juodaš**niai? OMG, tu čia rimtai? Kaip galima būti tokiam nusistačiusiam? Na, bet paaugsi ir gal atsiras tolerancija kitiems, o kolkas matau tik vaikišką nusistatymą. Liūdnoka. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimePen. 03 18, 2011 10:35 am

Spėk iš ko nusistatymas? :> GAli būt, kad dings. Ginčytis net nesiruošiu - tu vyresnė turbūt daugiau žinai. Nu bent mano abiejoms sesėms, kuriai vienai 20, kitai 16 nusistatymas nedingo :DD Ta prasme nesu iš tų hitlerinių, tiesiog man ne prie širdies visi kas ne baltaodžiai.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimePen. 03 18, 2011 11:47 am

Sveika atvykus į TL;))
Dar prieš mėnesį ir aš žiauriai nemėgau anime, bet po to per dailės pamoką pabandžiau nupiešt anime mergą, ji gavosi ir nuo tada man pradėjo anime patikt, Man taip pat japonai keisti žmonės, bet kuo toliau, kuo labiau tėvai pasakoja apie juos, kad tipo jie lb protingi, gabūs, jų ten ekonomika kažkokia, tuo labiau pradedu juos vertinti, ir laikyti normaliais kaip ir visi žmonės, tad manau pasiskaityk tu apie juos ką nors, atsižvleg į tai kas dbr vyksta Japonijoj ir manau pradėsi pratintis, ir nebūt tokia rasiste, bėje tavo nikas labai gerai tave apibūdina; DDD
o dėl tavo sesių masytmo esu nusivylus, kažkaip keista, kad tokios didčkės, o dar nesupranta tokių dalykų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimePen. 03 18, 2011 1:51 pm

Apie Japoniją nemažai žinai, mano nelaimei turiu draugę kuri ją dievina (nu gal ne, bet panašu...). JAi graži jų kalbą, per ją išmokau vieno japoniško žodžio "Arigato" (bent taip tarias, kaip rašos nežinau) kuris reiškia ačių, žinau, kad jie turi 3 abėcėles (biški daugokai >>), puikiai žinau kas Japonijoj dedas, man tai įdomu, bet net pati nesuprantu kodėl - man jųšų negaila. Nė biški O.o Ta prasme, nu taip žiauru kas ten pas juos dedas, nenorėčiau, kad Lietuvoj taip būtų, bet man tieisog negaila, veikiau įdomu. Taigi anime mačius daug, nes dažnai būdavau priversta žiūrėt kai pas tą bff ateidavau xDD Bandžius piešt, tačiau man neišėjo, tiesiog man tos proporcijos... Nu nesugebu jau taip piešt. Tiesiog man nepatinka, nors tu ką. Japonijoj apie visas geišas aš skaičius, žinau, apie jų papročius taip pat, ir man jie ne prie širdies....
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 6:14 pm

Žiūriu čia visi keliasi nuotraukas tai pamaniau ir aš neatsiliksiu nuo mados XD

Šeštos klasės pradžia

Spoiler:

2010 Vasara, prie jūros

Spoiler:

Paskutinė vasaros diena (kažkuo man ta nuotrauka patinka XD )

Spoiler:

Ši žiema (septintos klasės, 2010 - 2011)

Spoiler:

Parankiojau iš visur po truputi nuotraukų xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 8:29 pm

Žavuolė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeŠt. 04 02, 2011 4:53 pm

Mielai atrodai, tik nesupratau, kdoėl toks nikas.XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitimeSk. 04 03, 2011 9:44 am

Abiems ačiū ;D

Nick'as toks, nes man visada taip sako "Lina, kokia tu žiauri" beveik kiekvieną mielą dieną xD Tai ant bajerio Žiauria ir užsivadinau.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lina arba tiesiog Žiauri xD Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lina arba tiesiog Žiauri xD   Lina arba tiesiog Žiauri xD Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lina arba tiesiog Žiauri xD
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Ilgai ir laimingai. Arba ne.
» Nebijok kvėpuoti. Arba kai tai netenka prasmės.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: