rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip elgtis lyg būtum įžymybė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip elgtis lyg būtum įžymybė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip elgtis lyg būtum įžymybė.   Kaip elgtis lyg būtum įžymybė. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 9:11 pm

Sukurk aplink save paslapties ir nepasiekiamumo regimybę elgdamasi taip, lyg būtum garsiausia meisto įžymybė.


  • Nusipirk neregėto dydžio akinius nuo saulės ir nešiok juos visą laiką, net vėlyvą vakarą kai esi patalpoje.
  • Nuolat kartok tokias frazes: "Prašom nefotografuoti" arba "Aš tenoriu, kad mano gerbėjai paliktų mane ramybėje. Trokštu vienumos."
  • Visuomet atrodyk nepriekaištingai, net eidama apsipirkti į kitoje gatvės pusėje esančia parduotuvę.
  • Susirask palydą, kuri visur tave sekios (aišku, atsilikusi per keletą žingsnių).
  • Visuomet atrodyk nuobodžiaujanti, bet jei iš tikrųjų tau linksma.
  • Visuomet užsisakyk patiekalą, kurio nėra valgiaraštyje, ir grąžink atgal, net jei patiekalas buvo skanus.
  • Dažnai nepatenkinta raukykis.
  • Ištobulink savo autografą. Jis turi būti išskirtinis ir visiškai neįskaitomas.
  • Savo tėvams pateik ilgą sąrašą keisčiausių reikalavimų, pavyzdžiui, "primygtinai reikalauju, kad kiekviename man patiektame gėrime būtų tiksliai šeši ledo kubeliai - nei daugiau, nei mažiau".
  • Kiekvieną kartą, kai tėvas tave kur nors veža, liepk jam užsidėti vairuotojo kepurę, o pats sėskis į galą ir visiem žmonėms šypsokis.
  • Pradėk rašyti pirmą autobiografijos dalį. Visiems sakyk, kad ji bus išspausdinta ankščiau, negu tau sukaks 20 metų.
Atgal į viršų Go down
 
Kaip elgtis lyg būtum įžymybė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Kaip dabar esi apsirengęs?
» Kaip įsiutinti žmones lifte
» Kaip kilti į aukštesnes klases?
» Kaip įsiutinti žmones lifte.
» Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Žaidimų šiukšlės-
Pereiti į: