rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 8:54 pm

"Kai jau buvau beveik priėjisu mokyklą, pastebėjau, kad tebedėviu pižamą. Turėjau grįžti ir persirengti."
"
"Kada atėjau į pamoką, klasėje mokytojos nebuvo, todėl išėjau jos ieškoti."

"Mano pagrobė ateiviai, kad ištirtų. Buvau dingusi penkiasdešimt metų, laimei, Žemės laiku praėjo tik valanda."

"Išbandžiau laiko mašiną: ji nunešė mane į ateitį ir aš sužinojau savo egzaminų rezultatus. Gavau vien dešimtukus, todėl pamaniau, kad nuo šiol galiu atsipalaiduoti."

"Vaikščiojau nuo Ainošiaus pas Kaipošių."

"Per stipriai spūstelėjau dantų pastos tūbelę ir visą rytą bandžiau sugrūsti pastą atgal."

"Tėvai pametė raktą nuo mano kambario."

"Bijau, kad negalėsiu jums atskleisti pavėlavimo priežasties. Vyriausybė prisaikdino mane tylėti."

"Aš nepavėlavau... rai jūs visi atėjote per anksti!"

"Sapnavau puikų sapną, kad esu geriausia mokinė klasėje, todėl nesivarginau išlipti iš lovos."
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 9:15 pm

"Per stipriai spūstelėjau dantų pastos tūbelę ir visą rytą bandžiau sugrūsti pastą atgal."

šitas geriausias xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 9:23 pm

Visi labai faini :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 1:57 pm

Geri tie su ateiviais ir vyriausybe. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitimePir. 12 20, 2010 2:00 pm

kieti ; DDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.   Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kaip paaiškinti kodėl pavėlavai į mokyklą.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Šiandien nėjau į mokyklą, nes...
» šiandien neėjau į mokyklą nes...
» Milijonas priežasčių, kodėl Lietuva yra geriausia šalis pasaulyje
» Kaip dabar esi apsirengęs?
» Kaip įsiutinti žmones lifte.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: