rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nikon fotoaparatai

Go down 
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 2:19 pm

Kas jais fotografuojate? Koks jūsų fotoaparato modelis? Nuomonės ir atsiliepimai apie Nikon'us čia.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 6:09 pm

Na esu sitam forume naujoke;]
taciau galiu pasakyti kad fotografuoju nikon d60 fotoaparatu,siaip kaip pirmtuinis megejiskas tai tikrai labai geras,turi tik viena minusa prie iso 1200 atsiranda labai daug triuksmu;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 05 15, 2010 1:37 pm

Mano Nikon FG
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimePir. 06 14, 2010 8:58 pm

Mano Nikon Coolpix 1000. Tikrai labai geras fotoaparatas. Ir kokybė yra, ir funkcijų labai daug.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:14 pm

Nikon D90.
Mažyylius mano :D.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:45 pm

Mano Nikon Coolpix S210. Šiaip jau nieko įpatingas, paprastas plonutis skaitmeninis fotopratas, bet fotografuoja gražiai.
Tik nepatinka man fokusavimas iš arti ir nuotraukos kai fotografuoji vakare.
O šiaip manau geras fotoparatas.:))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimePir. 12 06, 2010 11:05 am

O,aš jau nusižiūrėjau Nikon coolpix L100.Tik neįsivaizduoju,geras jis ar blogas.Gal kas tokį naudojat ar šiaip žinot ką nors apie jį? ;DD*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimePir. 12 27, 2010 12:43 am

http://www.itechnews.net/wp-content/uploads/2007/09/Nikon-CoolPix-S510-camera.jpg

mano lygiai lygiai toks pat.

na, nežinau, nelabai man jis patinka, ne sjau senokas, beto kai filmuoji, kažkoks ūžimas girdis, greitai išsikrauna, bet gfyvenu su tikiu. : ) turi ir pliusų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:15 pm

esu turėjus du nikon'us, ir visai nesiskundžiu, dabar turiu Nikon Coolpix L110 ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeKv. 05 19, 2011 6:56 pm

Patys mylimiausia fotoaparatai:))
Turiu Nikon D3100 ir muileškę Nikon Coolpix S210
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitimeTr. 06 08, 2011 1:55 am

Nikon D60, į nieką jo nekeisčiau, mes kartu jau trys metai :3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nikon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nikon fotoaparatai   Nikon fotoaparatai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nikon fotoaparatai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Leica fotoaparatai
» Canon fotoaparatai
» Sony fotoaparatai
» Olympus fotoaparatai
» Panasonic fotoaparatai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: