rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Canon fotoaparatai

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 04 10, 2010 2:11 pm

Kas jais fotografuojate? Koks jūsų fotoaparato modelis? Nuomonės ir atsiliepimai apie Canon'us čia.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 11:42 am

Me, Canon es 1000 d. Objektyvas 18-55mm. Skaimeninį fotiką turiu tik vieną tai man jis labai geras;]. Man atrodo, kad geriausi modeliai yra Nikon ir Canon.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 6:12 pm

Na as turiu nikon,bet anksciau turejau canon,tai galiu pasakyti,kad canon'ai mano akimis geriausi;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 9:37 pm

Mano Canon A590 is ^^ Labai patinka <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 8:34 pm

Ankščiau turėjau Rollei Compactline 80, dabar turiu Canon PowerShot A480. Abu neblogi, bet Canon geresnis :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 2:18 pm

Manau tie canon tikrai geri
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 10:43 am

Anksčiau Olympus muiline fotkinau tokia primytivia, dabar prieš kelis mėnesius gavau Canon Powershot SX120IS tai labai patenkinta likau. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 2:02 pm

manau, kad Canon yra vieni iš geriausių.. kad ir parasščiausiuose muiliniuose kokybė pakankamai gera ir negenda taip gretai (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeKv. 05 27, 2010 12:06 pm

Pas mane Canon PowerShot A1000 IS.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 06 12, 2010 2:26 pm

Canon manau tikrai geri.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:36 pm

Mano Canon PowerShot S5 IS http://a.img-dpreview.com/reviews/CanonS5is/Images/CanonS5_3q.jpg ;D
Kolkas esu juo patenkinta ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeKv. 09 16, 2010 9:14 pm

Galvojau apie Fujifilm finepix Hs10 bet paskaičiau komentarus ir atsiliepimus, kad ne geriausia kokybė, visas dėmesys skirtas zoomui, o matrica nepergeriausia.

taad nusprendžiau vieno fotografo megėjo iš dA pažiūrėt fotiką ir štai - Canon EOS 400D (Digital Rebel XTi) http://www.efoto.lt/fotoaparatas/canon_eos_400d#comment-65119
Atsiliepimai tikrai geri, veidrodinis, daug privalumų, pagrindiniai trūkumai tik tai, kad nevisiems patogu su juo, nes pas kaikuriuos dideli delnai, taigi, irr dulkių surinkimo sistema. manau visai neblogas, nereik man superinio, tik megėjiško.

Ką jūs manot? ^^ pirkti, nepirkti, ar dar ko pasiūlytumėt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimePir. 09 27, 2010 9:26 pm

pirk
mano draugė irgi turi
geras fotikiuks. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 6:27 pm

mano bus toks lieveeeekas prieš jūsų. xDD

Cannon ixus 105. xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:45 pm

canon eos 500D mano <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:18 am

aš tai turėjau canona kol tas ant žemės nenukrito .-.
taaa, meeh mylėjo jį, nors buvo paprastas, bet kokyyyyyybėėė.. lick
šiaip vieni mylimiausų. ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 10 16, 2010 10:16 am

Main Canon PowerShot A495
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:37 pm

500D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:57 pm

Monika - pas tave Canon EOS 500D (Digital Rebel T1i) ? ;s
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:47 pm

Labai geri fotopratais. Tėtis turi tokį, tačiau skaitmeninį. Pavadinimo nepamenu.
O aš žadu tokį veidrodinį pirkti. : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:04 pm

Maniškis Canon EOS 1000D. Dievinu. Jau šiaip norėčiau naujo objektyvo, bet jie brangesni nei pats fotiko body.
Šiaip Nikonai geresni, bet Canon'ai irgi neblogi ir nedaug atsilieka nuo Nikonų.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimePir. 12 06, 2010 11:10 am

Vat buvau tokį nusižiūrėjus.Šiaip dar nežinau,bet parduotuvėj davė pabandyt,tai kokybė visai nieko :>
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimePir. 12 20, 2010 10:11 am

Jau nupirktas mano, tik liko pargabent tėčio draugui iš Kanados <3

Canon eos 550D
Canon fotoaparatai 23vcok4
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimePir. 12 27, 2010 6:05 pm

meh svajonė toksai. kuri išsipyldis (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitimeTr. 01 05, 2011 10:52 pm

Koksai? ;D Ta prasme modelis xD

O savąjį jau gavau :>
Visai man patinka tik kitinis grybauja su fokusu dažnai, bet planuoju gimtadieniui kitą objektyvą pirkt tai greit turbūt gausiu. Dar visai norėčiau trikojo nes kaikada tiesiog neįmanoma be jo ;D Ieškai kokios kėdės dar dėžės ir panašiai.
Apie patį fotoaparatą tai pakankamai patenkinta esu ;> Triukšmai didesni tik prie ISO 3200 dar matomi šiek tiek, bet ne daug prie 1600, o visa kita super. Gal kiek per garsus, bet normaliai einas ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Canon fotoaparatai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Canon fotoaparatai   Canon fotoaparatai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Canon fotoaparatai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kodak fotoaparatai
» FujiFilm fotoaparatai
» Samsung fotoaparatai
» Casio fotoaparatai
» Nikon fotoaparatai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: