rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Koks jusu fotoaparato modelis?

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 24, 2010 7:57 pm

SONY.(muilinė bet man tinka, svarbiausia kad vaizdą sufokusuoja)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 05 31, 2010 4:29 pm

Fujifilm
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 06 17, 2010 2:54 pm

Man šiandien parveš Fujifilm ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 06 19, 2010 3:41 pm

Panasonic DMC-FZ5
Senukas mano, bet myliu jį.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 1:37 pm

Canonas;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePen. 07 02, 2010 3:08 pm

deMesser rašo:
Canonas;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 8:14 pm

Canon. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 07 26, 2010 8:32 pm

Canon. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 05, 2010 3:33 pm

Exilim Casio ir Kodak.
Muilinės, bet man tinka.(:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 12, 2010 10:10 am

FujiFilm Finepix'as ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 11:21 am

Mano tikriausiai vienintelis - Lumix
Šiaip kadangi tik tą per visą savo gyvenimą naudojau tai nzn kaip kiti, o šiaip nesiskundžiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 8:45 pm

canon
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:35 pm

Cannon
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 2:47 pm

Nikon Coolpix
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 8:03 pm

Canon EOS 1000D - mano meilė. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 11 29, 2010 8:48 pm

Konica Minolta, veidrodinis.
Biškį iškleręs, po mano vienu metu intensyvaus ir nemokšiško naudojimo, bet šiaip labai geras : ) Pradedu su juo sutart : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 12 06, 2010 11:06 am

Pentax,bet tuoj jį pakeis Nikon arba Canon >D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 10:00 am

Pas mane keliauja Penktax i-10.
Kadangi nesu labai super duper fotografė , tai man sueis, bet dizainas jo, tai mmmmm.. < 333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:04 pm

Pas mane Nikon D60, bet obijaktyvas nekoks, tai naują kalėdų senis padovanos (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 12:43 pm

Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Praktica-digital-luxmedia-10-23-p_575254vb,
Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Fujifilm-a170-digital-camera,
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 2:27 pm

Oh yeah,gavau naujaką.
Nikon P100
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 11, 2011 9:24 pm

Panasonic Lumix DMC-FZ38
Jau per vieną dieną pamilau ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 6:28 pm

Samsung ES60
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 19, 2011 6:53 pm

Nikon<3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitimeSk. 06 12, 2011 7:44 pm

Olympus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Koks jusu fotoaparato modelis?
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koks jūsų šuns charakteris?
» Koks tu paukštis?
» Koks vaikinas tau labiausiai tinka?
» Koks tavo bendravimo koeficientas?
» misteris gustė jūsų paslaugoms

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: