rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Koks jusu fotoaparato modelis?

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 1:54 pm

Koks jusu fotoaparato modelis? :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 7:25 pm

Samsung. Tai geras modelis??
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 12 28, 2009 8:22 pm

Cannonūškė ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 11:59 am

Tori rašo:
Samsung. Tai geras modelis??
Samsung nera labai nusipelnes tarp fotoaparatu, bet manyciau su juo fotografuoti imanoma (:

Maniskis "Nikon"
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 2:45 pm

Aisku ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeKv. 01 07, 2010 3:57 pm

Mano nikon ;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePen. 01 08, 2010 6:40 pm

xDD sielos drauge :DDD 01
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeKv. 01 14, 2010 11:09 am

Kodak
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePen. 02 05, 2010 2:49 pm

Cannon xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 02 22, 2010 7:57 pm

šiaip mano Nikon, bet jau kelias savaites fotografuoju su Fujifilm :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 02 22, 2010 8:59 pm

Cannon
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeKv. 02 25, 2010 3:29 pm

SONY, bet labai noriu Nikon'o. Koks jusu fotoaparato modelis? 410633
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 8:08 am

Neturiu... Su telefonu fotkinu, bet kokybė, kartais geresnė, negu su fotiku... :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 8:12 am

Samsonite, o šeimyninis( nes ano biški prasta kokybė) SONY
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 11:48 am

Nikon mano.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 03 15, 2010 8:17 pm

Samsung mano..
;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimePir. 03 15, 2010 8:45 pm

CANON
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeŠt. 04 03, 2010 1:44 pm

Fujifilm Finepix. lalal
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeSk. 04 11, 2010 6:10 pm

Nikon
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeTr. 04 14, 2010 8:31 pm

Canon PowerShot A480
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeKv. 04 15, 2010 7:48 pm

KODAK
Kažinau, man geras : D Kai neesu good at photography tai pavėzė šiaip kadriukams gaudyti tinka ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 10:44 am

Canon Powershot SX120IS
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:23 pm

tai aš čia viena su olympus ? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 7:32 pm

turbūt.;DD

Mano FujiFilm Finepix. Man jis geras.;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitimeŠt. 05 15, 2010 1:37 pm

uodmusė. rašo:
Nikon mano.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Koks jusu fotoaparato modelis? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koks jusu fotoaparato modelis?   Koks jusu fotoaparato modelis? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Koks jusu fotoaparato modelis?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koks jūsų šuns charakteris?
» Koks tu paukštis?
» Koks vaikinas tau labiausiai tinka?
» Koks tavo bendravimo koeficientas?
» misteris gustė jūsų paslaugoms

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: