rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Shizu ~

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 03 15, 2010 7:43 pm

Taigi jis samurajus. Be to reikia juk kuo įvairesnių darbų : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 03 15, 2010 7:45 pm

Na, čia tik skonio reikalas.
Darbai tai gražūs, o detalės, man kažkaip dažnokai užkabina akį. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 03 15, 2010 8:26 pm

Ištikruju aš norėjau pavaizduot Ryougi Shiki iš kara no kyoukai (nors dažniasiai piešiu savo kurtus personažus) ir na kaip kam tas kraujas ;D Sunku paaiškint apie ją pačią, nes tas jau toks personažas yra ^^ Jei ką domi anime, gali pažiūrėti tuos 7 filmus, bent jau mane jie sužavėjo inlove
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 03 15, 2010 8:39 pm

Cha, matai, aš nežinojau šio personažo, tai va..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 03 15, 2010 9:04 pm

Įvairūs būna, bent jau šis už gėrį .
Kažkas lengvo ~ [Link]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 5:19 pm

Bet kaip gražūū. NuOstAbU.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 5:27 pm

Tu taip gerai pieši anime(?) ;DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 6:23 pm

Auste - Kaip kam ^^, ačiū.
Kornelija - Ką turėjai omeny? xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 7:58 pm

Gražuolybė :>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeAntr. 03 16, 2010 8:00 pm

Dėkuj..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 3:18 pm

Turi didžiulį talentą. :} nuostabu^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeTr. 03 17, 2010 5:38 pm

Gabriele - Manau, kad tiesiog įdėjau daug darbo. Ir ištiesu, prieš kažkiek metų, nelabai kas gero išeidavo ir dabar nemanau, kad aš gerai piešiu, kai kuriems atrodo gerai, kaikuriems nelabai. Tiesiog žinau kitų žmonių kurie mano amžiuje jau tikrai nuostabiai piešė ^^. Gal kaikuriems atrodo išvis kaip galim belenkaip piešti, bet ne visi apdovanoti talentais. Daugiausia jie įdeda darbo.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:09 pm

Nežinau, man priešingai nei kitiems. Nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 3:25 pm

na, manau didžiulę nuomonės lemtį perima faktas, ar patinka anime, ar ne;D asmeniškai nežiūriu nei tų filmukų, nei ką, bet piešiniai man visad patinka:) O esi bandžius piešt kitokio stiliaus piešinius?abstrakčius,portretus,tapyti?(:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeKv. 03 18, 2010 4:09 pm

Esu ;D Bet man tai ne prie širdies.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePen. 04 16, 2010 12:07 am

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePen. 04 16, 2010 1:50 pm

Nęęm, koks fainas x]]]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePen. 04 16, 2010 9:15 pm

oj neblogas toooks ; ) nenupieščiau taip : DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 10:08 am

Dėkui, darbas darbas darbas ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 12:14 pm

aš turėčiau tau priekaištų, brangioji. :>
kaip tu gali sakyti kad čia belekoks darbas? o_OOOOO bleeeeeeeeeeemba, nerealus ! man kaip tik vienas geresnių tavo paišinių atrodo ! toks įdomus... aww... Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 1:07 pm

Belenkoks belenkoks :DDDDDDDD Jis tiesiog kažkoks, manau jame yra tik technika, o kurgi aš?^^ Manęs mažokai, nors kiekvienuose darbuose įdedu savęs, bet noriu padaryti kažką tokio kur būčiau visa aš ir tai būtų gražu!
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 1:29 pm

visa ar nevisa - neskiesk tik. tirkai gražū ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimeŠt. 04 17, 2010 2:26 pm

Ok :DD Tarkim Tau gražu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 06 14, 2010 5:36 pm

Na seniai nekėliau ;D
taipogi ir senų radau
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitimePir. 06 14, 2010 6:58 pm

Antras spoilery super<333
Ir šiaip visi tokie geruliai;o Matosi, kad mėgsti ir išmanai tai, ką darai (: <3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Shizu ~ - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Shizu ~
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Shizu
» Shizu-nyan
» Shizu darkness

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: