rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Shizu ~

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePen. 07 16, 2010 8:33 pm

Na jai nori tai galiu xD.
Kiek trūksta originalumo nes atrodo viskas tobulai nupiešta. ir atrodo kaip filmukų herojai. Na savo fantazijos reik įdėti , konors nepakartojamo ir įspūdingo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 07 17, 2010 1:54 pm

Hahah, šeip 2% iš mano pieštų herojų yra iš filmukų (o tiksliau filmuko vienas ar du piešiniai buvo), visi kiti mano sugalvoti iš fantazijos.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePir. 07 19, 2010 8:23 pm

Pa..pa..pa..Pasakiška;DDD Shizu ~ - Page 6 83352
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 6:54 pm

Dėkoju =^^=
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 7:05 pm

nors nesižaviu anime ir tikrai nevertino jos kaip kažkokios ypatingo dalyko, nes manau realistiškai piešt daug sunkiau, bet tavo darbai man patinka - atrodo išties profesionalūs ; )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePen. 07 30, 2010 12:32 am

Na gal Tau ir atrodo ;DDD Kai esu mačius išties profesionalių tai man taip neatrodo ;d ir išvis, paskutiniu metu man nelabai mano darbai išvis.
Dėkojū! meilė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 3:05 am

Oh my ******* God!!!!!

Jeli, kai paskutinį kartą mačiau tavo darbus, tai dabar pamačiusi tavo naujausius..neturiu žodžių, jau tada jie buvo labai gražūs, o dabar pasaka! Žiauriai patobulėjai!!! Kodėl man nerodei darbų? -.-
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 1:25 pm

O.O;;;;;;;; ėėė , Mūnė? xDDDDDDDD ^^''' am am am am, nežinau xD Tu neprašei ir šie jau pakankamai seni, bet tai pom, nauju turiu bet tik sketch pavidalė, so nesusikeliu, wahaaah xDDDD Liabs.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 6:15 pm

Yeah, ta pati xDDD Bet vis tiek galėjai parodyt, nors ir neprašiau :DD Eh, svarbu dabar pamačiau :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 11:20 pm

Eik tu kakiu xDDDD Nerodyčiau, man gėda su savo tokiais baisiais darbais :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 1:00 pm

Oj kokie gražus;***** lick Tu gal ką nors lankai? Kokį burėlį ar ką? nes labai gražus darbai, anime;**** surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 02, 2010 1:07 pm

Niaaa, nieko nelankau ;DDD Na muzikos mokyklą baigiau, tai skaitos? xDDDDDD Dar 1 metus turėsiu eit, bet į dailę norėjau užsirašyt, nes noriu kažką su ją siet.
O šeip viskas prasidėjo nuo filmukų, kai dar būdama maža norėjau pramokt piešt, o brolis vus tyčiodavos, kad nemoku to daryt, taip vis piešdavau, piešdavau ir dar stengiuos pasiekt kažką geresnio ;DD Tai vat, nieko nelankiau, o viską savo pačios pastangom dariau ir darau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePir. 08 09, 2010 8:40 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 11:22 am

Na bet aš tai vot dbr lankysiu antrus metus ir lb gailuos kad užsirašiau praeitais metais, nes reik eiti trys kartus per savaitė ir dar muzika man tai dar du kartai tai jau skaityk visas 5 darbo dienas užimta, nier laisvos popietės, paskui namo iš po dailės grįžti kokia 18-19h, kol pavalgai, kol ND padarai jau ten vos ne 22-23h., o jei dar ką nors atmintinai reik iškalt tai čia jau iki 24-1h tikrai sėdėsi prie knygų. Ten piešimas (ten žodžiu pastato kokia figūra ir reik kuo tiksliau nupiešti, o kartais ir šešėlius reik, labiausiai to nekenčiu nes nepagaunu aš to kampo figūros), skulptūra (mano mėgstamiausia, praeitais metais darėm su moliu puse metų, o paskui su viela ten darėm akli ir dar pasirinktinai kokį gyvūną tai pirštai žiaurus po to buvo, bet šiaip lb patiko, buvo verta), paskui dar yra tapyba (dar kitaip vadinama Spalvos studija ar kažkas ten pnš. tai ten vazas visokias reikėjo piešti pastatytas arba iš vaizduotes ten pavasarį ar dar ką nors ten), ir blogiausia mano istorija (gali būti jei eisi tai toks Šmitas dėstys tai toks idiotas kad jau patyliu, krc ten 4-6 visiem rašo jei neprašai visko ko jis tavęs mokė, krc senas idiotas, nekenčiu ir visad bėgdavom visi iš ten, nes tokia nesąmonė). Šiaip nzn fainiai ten lankyti ta dailės mokykla, bet vargsi tai lb, o man blogiausia tai kad negaliu mesti dabar nes mama nori kad lankyčiau tai kol aš ten ją baigsiu tai jaučiu man jau migdomųjų rieks, nes tai taip žiauriai man buvo, iki 24h tuos anglų tekstus kaliau nes mums ten išvis tokį šūdą mokina tai jau patyliu, dar gramatika tai vapšie ten prie anglų tik ir galvojau, paskui pradėsi praleidinėti ir dar daugiau darbo bus, nes jei tu lankysi visas pamokas dailei ir nepraleisi nei vienos tai turėsi 10 iš visų dalyku, mano vot klasiokas iš dailės krc toks tinginys bet nepraleisdavo nei vienos pamokos ir 10 iš visų dalyku turėjo, nors piešti ten visai nemoka ir jau ten vapšie jam viska mokytojas piešia tai jau žiauru ten, pasibaisėjau žiauriai, tai vot šiais metais nei vienos pasiryžau nepraleisti ir nepiešiu išvis, su knyga stovėsiu ir kalsiu ta anglų teksta, p* man ten ką mokytojai pagalvos, vapšie ten ateina 1-2 kartus per pamoka ir skaityk tik pažiūri kaip pieši ir vsio, nu jei gražias akelės dar nutaisai tai biški padeda, bet retai tai nzn žinok tau čia spręsti ar lankyti ar ne.

O apie naujausia darbelį tai gražutis toks... bubbles
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 12:31 pm

Nežinau, praeitais metais neturėjau galimybės lankyt, nes muzika 5 kart per sav (ačiū diev nuėmė šeštadienius x.x;;) tai sedėdavau muzikoj iki pusės 21h ar net ilgiau, kol neužsidarydavo, tai, o žiema? Man pro prūdus reik eit, o ten visokie nesveiki vaikšto, dar išprievartaus? Tai vaikštau per aplink ir tai daug laiko užima, bet nenoriu kokiam pedofiluj pasitaikyt, o tamsu būna, nors pirštu į akį durk xDDD Dar man reikia 1 metams pasilikt, nes paliko ( na, kad dar ale mokytis, parašiau pareiškimą bet galiuos dabar, nebenoriu xDDD) , bet tik specas, jokių istorijų, solfedžių ir t.t., tai gal išeis dar kur užsirašyt, o mirgot eidavau 2h nakties, kartais 3 jei projektas koks O.o, o dar žiauriausiai kai turi ateit atsiskaityt 4-dienį kūno kulšę o tau muzika, nieko padaryt negali ir pila 2 išviso... Tai kiek vargstu, bet kai baigiau su raudonu diplomu tai visai fainai pasijaučiau xDDD iš visų pamokų 10 + už aktyvią veiklą, nes visur važinėjam, kai šiemet į Italiją, 2008 Bulgariją ir manau kitais metais į Estijos europiadą važiuosim. Bet jau truputį pabodo xDDD prisigrojau jau aš.

O apie darbą, tai lievuks toks : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeTr. 08 18, 2010 6:18 pm

Omg, toks pizdauskas darbas ;ooo dabar muškit mane, kad prie jo tiek mažai sedėjau ir proporcijos tiesiog tragiškos x.x

+ praeitas išvis čj žiaurus, nes nieks nekomentavo beveik xDDD Nors man šitas tai dar didesnė tragedija xDDDDDDD

https://2img.net/h/oi38.tinypic.com/rckoch.png
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 1:08 pm

Man visai pom, kad 3 žinutė, baaat

Aš siūpykau >.<


Nagi cmon žmonės, jei nekomentuosit, papraščiausiai nedėsiu, nes dedu, kad iškritikuotumėt, o tokio daikto net negaunu o.x
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:37 pm

omg.aš pakomentuosiu.
nuostabu. Shizu ~ - Page 6 858641
ir nė nebandai trint temos. ;ooooooooooooooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 2:58 pm

Awww xD Dėl trinimo nežinau, pažiūrėsim :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 7:11 pm

Tą paskutinį gal žadi spalvinti?
Šiaip, jėga. Man patinka Tavo darbai, bet norėtūsi,kad jie tūrėtų kažką tokio išskirtinio (ką turiu omeny galėsiu per skype paaiškint. ).
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeKv. 08 19, 2010 7:22 pm

Nah nespalvinsiu xD kitą jau pradėjau spalvint xD Okey, See ya in da skype Akira-chan!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimePen. 08 20, 2010 11:37 pm

nuostabus,man patinka tavo darbai surprised
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeŠt. 08 21, 2010 11:50 am

Nerealus :) Tu taip gražiai pieši!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeSk. 08 22, 2010 8:31 pm

Dėkuj ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitimeTr. 09 15, 2010 7:42 pm

Naujas babah ir galvos skausmas xD

Shizu ~ - Page 6 24vjpef
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Shizu ~ - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Shizu ~   Shizu ~ - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Shizu ~
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Shizu
» Shizu-nyan
» Shizu darkness

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: