rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 *sunny lėėlėės :)

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 7:14 pm

užmiršau paminėėt. Šitos lėlės vardas (tai yra žiauriai sunku sugalvot) Patricija.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 7:23 pm

nu kad jau taip nekomentuojat įdėsiu antrą lėėlę. Jos vardas Mirabela, jos poza stovinti, ji klausosii įtempusi ausis gražaus gėlių valso. Lėlės ūgis 29 cm. JI padaryta per tikrai rekordinį laiką - Dieną.
*sunny lėėlėės :) 4384798425bd13081e41b
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 7:26 pm

Vaaaaa-a-a-a-a-auuuuuuuu-uuuuuuuuuuuu!
Kaip tu tai padarai?
Nu jau pirmoji.... Omfgškjhlsdnkbablbvfailbd ;oooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 8:02 pm

kaip nerealiai ;oo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeKv. 12 23, 2010 11:14 pm

Labai, labai kietai, esi tikra profė (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 9:25 am

Dėkui :)
SunShine - Na, papraščiausiai reikia turėti molio, medžiagos, visokių priemonių ir aišku fantazijos! Mano draugė irgi lipdo tas lėles, tad ir aš užsimaniau. Manau gerai išeina jas daryt :D
O pirmoji Patricija...Aš ją apie savaitę su puse dariau :)Ilgai xD
Taya - Dėkui :}
Migliauskas - Na jau, aš dar tik pradedančioji :D Bet dėkui :)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 9:33 am

Visus naujus darbus dedame į pirmą post'ą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 9:48 am

Ok, bet aš antros lėlės ten nededu. tik trečią.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 10:10 am

Pakomentuosit?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 11:57 am

OMAIGAID
kaaaip gražūūūū.
Neturiu žodžių
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 12:13 pm

blem kaip afigenai, primą kart matau tokį grožį.

Mirabelą - heart tikrai labai graži, tik man ji atrodo, lyg uostu orą xD, jei aš daryčiau lėles, tai pas mane net nenorom išeitu kominės.

O ta katė tai supeh ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 12:17 pm

M.~ Dėkuui :D
F.~ Man Mirabela viena iš praščiausiai išėjusių lėlių, nes padaryta per tikrai mažą laiko tarpą, jei įsižiūrėsit atidžiau, pamatysit :(
O apie Keopatrą dėkui labai :))*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 12:38 pm

Ou, tu čia libdai tiek tas figūras tiek siūni sukneles? O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 1:00 pm

Jo :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 1:01 pm

omfgklfranhcn O_o
Man dar akys neapsiprato su tokiu grožių O_o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 1:17 pm

Ačiūūū :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 1:34 pm

54 nenormaliai, ta paskutinė, net negaliu apsakyti kaip gražu, tie rubai, šukuosena, pati mergina, nu PASAKA 60
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 3:27 pm

tikrai kad puikumėlis :} Dar sakai pradedančioji, tai ką reikia įsivaizduot, kai būsi profė? ; D neeee, labai originalu, gražu, įdomu <3333333333333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 5:45 pm

Aik tu sau. Čia tai meeeeenas ;ooooo Trūksta žodžių. Palėpėj sedėt su tokiais darbais turėtum Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimePen. 12 24, 2010 7:18 pm

Dėkui visooms :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 2:14 am

O, Dieve.. Kai nerealiai!
Pirma ir penkta,tai iš vis pasakiškos ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 10:58 am

:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 11:58 am

NEREALU!!! Aš be žodžių. ;o va čia tai tikras talentas!:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 12:03 pm

eina sau - tokią gavusi dovanų džiaugčiaus visą gyvenimą.
tikrai nerealu.. ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 12:26 pm

Dėkui ;D
Falloutgirl - Gal pasiseks xD Kada nors ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





*sunny lėėlėės :) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: *sunny lėėlėės :)   *sunny lėėlėės :) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
*sunny lėėlėės :)
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sunny kūryba.
» Bėzkultūrnikė Sunny
» *Sunny šmutkės
» Nešvankybių mugė by *Sunny

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: