rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 chocolate penguin

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 22, 2010 1:00 pm

Ačiū :*
Miela girdėti kritiką!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 1:54 pm

deMesseriaus parašas man labai patiko <3 Toks žavus ir žaismingas, muah.
Textūra švelni, daugelis panašių yra, bet išsisaugoju, gal kada nors teks panaudot (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 1:58 pm

ava, ačiū :**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 2:58 pm

Pridėjau perkėlimo darbus :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:06 pm

Sige fontas kitoks galėjo būt, ir juodi rėmai galėjo būt gal oranžiniai ar balti, nežinau
Blendas man labaai patikti <333
O kolorizacija, galėjo būt kruopštesnė. Violetinė spalva tų pukūčių išlenda pro kraštus. Tiesiog galėjai viena valandėle ilgiau pasedėt, bet pasiekt nepriekaištingą rezultatą.
Oda per geltoną, galėjai ir su ja oažaist pridedant solid color atspalvių, o paskui uždėjus mask spalvinti šviesinant ir tamsiunant su juodu arba baltu brushu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 25, 2010 3:07 pm

Nepatingėjaai! A2i8 :*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 8:00 pm

Taigi... nebuvo intiko, dariau su tuo ką buvau įsisavinus kompe :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 8:42 pm

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/sdnqk1.png įdomus darbelis. (y) Ir įdomiai sudėliojai merginų nuotraukas. Kas man užkliuvo ta per ryškus pattern'as kairėje pusėje, o užrašui nereikėjo dėti stroke, manau būtų geriau atrodę. ^^
Šiaip neblogai neblogai, keep goin'! chocolate penguin - Page 2 906237
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 10:47 pm

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/sdnqk1.png
nelabai patiko tie kvadračiukai ir fontas man nelabai tinkantis ir nelabai vietoj.:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 1:07 am

kiek užkliuvo patternas toks ryškus, bet neblogai. (;
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeKv. 12 30, 2010 12:09 pm

Wenstley rašo:
Taigi... nebuvo intiko, dariau su tuo ką buvau įsisavinus kompe :DDD

o aš įsisavinus visokių šudukų taipkad tyliu :D

ačiū ;**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePen. 12 31, 2010 12:34 pm

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/sdnqk1.png
jeigu tos merginos geriau matytusi, būtų aptrintos tai būtų lb geras darbas (y)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeŠt. 01 01, 2011 3:17 pm

ačiū ;D*

++
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 02, 2011 2:41 pm

Toje manipuliacijoje manau nereikėjo to laikrodžio ir raitelis galėjo būti ne po šakomis, o šakos galėjo būtų nutrintos ;D Bet aplinką tikrai gražiai padarei, galiu pagirt :3
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePir. 01 03, 2011 11:29 am

manipuliacijoj baisiai gadina vaizdą tai, kad žirgas ir laikrodis uždėtas ant soft light mode (ar kažko panašaus ; D), ta prasme permatomas. Man irgi kartais taip norisi padaryti, kai neišeina apkirpti kažkokios tai foto, bet tokiu atveju geriau rinktis lengvesnes nuotraukas :} fonas begalo gažus, tad jeigu ir žirgas su mergina būtų normalūs, būtų tikrai gana gera manipuiacija :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePir. 01 03, 2011 12:20 pm

Hėh, kritika ;D

Ačiū ;)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePir. 01 03, 2011 3:14 pm

+
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePir. 01 10, 2011 2:30 pm

+
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 1:26 pm

Wenstley rašo:
+
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 16, 2011 1:30 pm

Hmm... Įdomus toks darbelis... Bet manau nereikėjo mergaitės akių daryt tokių tamsiai mėlynų ir į dešinę pusę reikėjo dėti kokį rusvą stoką, nes tas mėlynas nelabai čia žiūris.
O neskaitant to, gražus darbelis, šaunuolė ;)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 1:39 pm

Iš karto pažiūrėjusi į tą naują darbelį pasirodė jog ta mažė man rodo vidurinį piršta, bet paskui įsižiūrėjau ir įsitikinau, kad visai ne ;DD Taigi, pačiame darbelyje mergaitės akys netikroviškos, tas man nepatiko. O pačio darbo spalvos gražios. Fontą taipogi galima pakęsti ir tie juodi rėmai čia gražiai žiūrisi :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 4:17 pm

tooks niaam man jis :DD

labai patiko. ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeTr. 01 19, 2011 5:01 pm

Ačiū Varliau, Tarjau ir Euforiau :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimePen. 01 21, 2011 7:10 pm

chocolate penguin - Page 2 1ylfte

O gūd darbas. tik akys no gūd. Labai krenta ir jei jos tokios pačios pasidarė (kas tikrai keista O_o) reikėjo pačiai sutvarkyt.
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitimeSk. 01 23, 2011 10:35 pm

Dauguma darbų trūksta kokybės, manau, jei juose būtų pakankamai kokybės, darbeliai būtų geri, gražūs (:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Sponsored content





chocolate penguin - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
chocolate penguin
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: