rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 chocolate penguin

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:15 pm

NAUJESNI SIGAI:
Spoiler:

NAUJESNI LOGAI and BLENDAI:
Spoiler:
NAUJESNI AVATARAI:
Spoiler:
KITKA
Spoiler:


New:

chocolate penguin Afa5p0


Paskutinį kartą redagavo Wenstley, Kv. 03 10, 2011 8:36 pm. Redaguota 15 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 09, 2010 9:25 pm

*


Paskutinį kartą redagavo Wenstley, Tr. 11 10, 2010 9:11 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:40 pm

aš čia visiems tokia negera kad niekas nekomentuoja? :<<<<<
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 8:59 pm

Aš pakomentuosiu :D
Man visų pirma nelabai patiko kompozicija. Kažkaip labai daug nuotraukų žmonių ir nerandu centro į kurį reikėtų susikoncentruot. Nežinau, kažkaip man nelabai šįkart spalvos. Kažkaip tekstas nelabai limpa.
O šiaip tai visai neblogas darbelis :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:01 pm

Nu kaip jums paaiškinti, kad rekia skaityti PIRMO POSTO TAISYKLĘ! Ir VISUS darbus kelti įPIRMĄ postą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 9:11 pm

Austėja - ačiū ;*
Ieva - Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 10, 2010 10:46 pm

https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2vsjjmu.png
ar man tik atrodo ar čia rėmai kažkaip nevienodai uždėti? Ta prasme viršuje normaliai matosi, o jau apačioje kažkaip neberyškiai, vietomis iš viso nesimato. Fontą reikėjo kokį kitą parinkti, labiau magišką, pagal tą užrašą. Nuotraukų sudėliojimas patiko ir spalvos visai nieko :) sėkmės toliau kuriant ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeKv. 11 11, 2010 4:48 pm

Ričiau - ten ne rėmai, ten psd ;> ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimePen. 11 12, 2010 5:41 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimePen. 11 12, 2010 6:25 pm

https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/2vsjjmu.png
Muotraukų išdeliojimas labai wah, patiko ;D Spalvelės, gal netokios margos galėjo būt ir fontas kitoks, bet fainas darbas!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 10:20 pm

ačiū ;-*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimePir. 11 22, 2010 8:51 pm

+nauji
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 3:50 pm

tokios mielos mielos spalvos! chocolate penguin 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 5:04 pm

ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 7:37 pm

Wenstley rašo:
+nauji
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 7:48 pm

labai gražus naujas. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 7:50 pm

Wenstley rašo:
ačiū ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 11 23, 2010 8:42 pm

neperžiūrėjau aš tavo visų darbų, atvirai sakau tyyyngiu. kitą kart, bet va labiausiai man patinka šitos.
chocolate penguin 5x9bo8
tikrai man labai gražios. :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeTr. 11 24, 2010 9:30 pm

Ačiū :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeŠt. 11 27, 2010 10:13 pm

+++
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 6:24 pm

Wenstley rašo:
+++
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeKv. 12 09, 2010 7:01 pm

man jis kažkoks keistas. o_O

bet nėra labai blogas.;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimeAntr. 12 14, 2010 10:12 pm

Ačiū ;)***

+++
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimePir. 12 20, 2010 8:19 pm

Miglės sigas laaaaabai, laaabai :) Nežinau kas, bet kažkas jame mane žavi :) Konkursinis baneriukas toks keistas, gal dėl to, kad merginų normaliai nesimato ir tekstas ant vos ne viso merginos veido, bet šiaip neblogas. Textūra, na niekada jų nedariau, tai nežinau kaip vertinti, bet pačiai tokią textūrą būtų įdomu kur nors panaudoti :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitimePir. 12 20, 2010 9:43 pm

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/fco8lu.png man šitas darbas labai patiko, tiek kompozicija, tiek spalvom. Ir tos rožės man ten taip gražiai atrodo <3

Textūra įdomi tokia, man visai patiko : ]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





chocolate penguin Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: chocolate penguin   chocolate penguin Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
chocolate penguin
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: