rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Flood'o kambarys

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:08 pm

taaaaaaaip
galėtų ryt šalt virš 20 ir nereiktų šūlėn o.o.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:10 pm

Pou rašo:
taaaaaaaip
galėtų ryt šalt virš 20 ir nereiktų šūlėn o.o.


pas mus tik pradinukams iki -20, mums tai -25 ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:12 pm

Neimk į galvą, Ugne :> Nei Miglė čia pyks, netikiu, neįmanoma pykti ant tavęs šiaip jau... :DD

ai, beto, aš irgi dažnai pirma pasakau, o tik vėliau pagalvoju. Čia, tikriausiai, mano blogiausia savybė. o_O

Shizu Darkness rašo:
Kalbu apie kaikuriuos žmones kurie nuvertina kokio nors teletabio darbą, vien del to kad jis teletabis. Ir jei tik jau aukščiau esantis žmogus, niekas jam niekada ir nepasakys nieko blogo, nors kaikada yra klaidelių.
Pasigestu iš daugelio narių pliusų išsąkymo ir tiek. Kaikada tik viską peikia, o kad kažkas gero ir nepasako.
vat dėl šito tai tikrai pritariu. :o Nors, pastaruoju metu ten išvis mažai kas komentuoja, ar meta darbus.

Paulina, man tai nesvarbu, vistiek ryt į šūlę neinu:D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:13 pm

aš blogas vaikis esu, žinau tai. ir ant manęs labai labai galima pykt, nes niekad čia neparodau kokia esu iš tikrųjų. :/ tiesiog. Arts'as. na nežinau. ten tikrai yra nuostabių žmogelių. Laima, deMesser'ius, Migliauskas, Shizu, Monika, Kocki ir panašiai. visi ten nuostabūs, kurie yra iš TL. bet. bet nežinau. tiesiog yra patinkantys forumai ir ne. arts'as man pasirodė toks.. nelabai mielas forumas ir taip išsireiškiau. visai neapgalvojau. ten negaus naujokai tokios šilumos kaip čia. senieji nariai atrodo bestai ten, o naujokai lieka nuošaly. na tiesiog.. dabar taip sumautai jaučiuosi, bet aš tikrai nenorėjau nieko pasakyt blogo ant Miglės, Laimos ir panašiai. ://///////


Paskutinį kartą redagavo MoonShine, Tr. 12 01, 2010 5:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:13 pm

mums ir, bet aš nesiruošiu eit ir drebėt, pradinukai nuo musų nesiskiria, taip kad nesąąąąąąąąmonė ;DDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:46 pm

Ugne tu taip pat esi labaai nuostabus žmogutis :snowfall:



Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:49 pm

stop, jokių varymų ant kitų forumų, teplepas vienas foras, artsas - visai kitoks, todėl nieko blogo lnkėt nereikia :> aš asmeniškai kai tik į jį užsireginau, nebuvau labai sužavėta, nes man atrodė labai stiprios taisyklės, bet po kiek laiko apsipratau ir atradau daug geros chebros, ir viskas ten ok :> anywayz, čia bus labai į temą, bet aš myliu teplepą! :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:59 pm

Reda visi mes mylim teplių!!!! :candyla:
Ypač aš evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:43 pm

aš ypačiau myliu teplepą Flood'o kambarys - Page 40 539898
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:46 pm

kas ypačiau, kas ne, eikit demonstruot savo meilę į sušilimo konkursą, ypatingieji jūs evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:52 pm

aš irgyy labai ypačiauskiauskiūskiauskiukiškiauskutikutiškiauskiai myliu Teplepą. <333333333333333333333

ėėjj. aš laiko dabar neturiu eit į tą konkursą. O_______________o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:52 pm

Aš jau ten evil
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:53 pm

Ugnie, grait tik, jei myli tai ko tyli, aik išsireikšt! Rainbow Dummie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:55 pm

Rada tu pasakų šalies ATSTOVĖ, o aš besmegenių šalies VALDOVĖ evil
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:57 pm

what a shame, kopijanka tu! :redhat: *įsivaizduoja, kad šitas besimosikuojantis smailas rankoj dar laiko kirvį*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:57 pm

O aš tai kažkokai ne į temą O____o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 6:59 pm

Reda man buvo susisukus galva dėl žiemos tai nutariau pavadovauti besmegianiams (tiems iš sniego) ⛄

Migle, tu į temą!!!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 7:01 pm

Nope. Aš kažkokia D&L, o jūs atstovės ir vadovės hm
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys - Page 40 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 40 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 4040Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Flood'o kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: