rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Flood'o kambarys

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:10 pm

Heloū :snowy:

Ką darot? ; )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:14 pm

Ugn4, tai ant arsto varo hm
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:15 pm

dzin ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:22 pm

KA DAROOOT?? :redhat:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:23 pm

Temptation rašo:
KA DAROOOT?? :redhat:

pykstu hm
tu? hm
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:24 pm

Šąlu :cold:

Ko pyksti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:24 pm

deMesser rašo:
Ugn4, tai ant arsto varo hm

>> Vat ir nevaro. Ji išsakė savo nuomonę, o manoji, kad blyn brač greičiau jau tuos perkėlimus darytumėt ._.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:27 pm

Bet tai geriau tegu sako tiesiai artse, o ne uz akiu...
Nes nervina mane, kai viska uz akiu pasako ir tipo poto nieko nesake hm

Paaukstinimus padarysim savaitgali. Nes as su paskaitomis uzsiemus, o Agne dabar mokslais uzsikrovus. Stengsiuos siandien kiek imanoma padaryti, bet studijos man visgi svarbiau : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:27 pm

Ruošiuos eit į dailę. O lauke taip šaltaaaaaaaa. Brrrrrrr ;{
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:29 pm

Jo, kad šalta tai tiesa :cold:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:33 pm

deMesser rašo:
Bet tai geriau tegu sako tiesiai artse, o ne uz akiu...
Nes nervina mane, kai viska uz akiu pasako ir tipo poto nieko nesake hm

Paaukstinimus padarysim savaitgali. Nes as su paskaitomis uzsiemus, o Agne dabar mokslais uzsikrovus. Stengsiuos siandien kiek imanoma padaryti, bet studijos man visgi svarbiau : )


Aš už ją neatsakau. Pati lyg ir neesu nieko sakius, o suprantama, kad tai tave nervina. Pvz man nepatinka ne pats arts'as, bet ten esantys žmonės. Myliu tiek Agne tiek Tave ir ta blem prigavo atrodo visai miela, bet kiti žmogeliai visiškai nemieli ir grubūs.

Suprantama, kam dabar lengva -.- Sėkmės paskaitose deMesseriau balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:35 pm

Naaaaa, o pavyzdziui Temtation ne miela?; d
Jeigu bandytumet sneket su zmonemis, tai tada jie nebeatrodytu jums grubus ir nedraugiski.

aciu
balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:36 pm

Jelena aš irgi ten esu, taigi aš nemiela ir grūbi evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:37 pm

Temptation rašo:
Jelena aš irgi ten esu, taigi aš nemiela ir grūbi evil

butent (nod)
o dar pvz.: magazina? jejeje? pzk?; o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:42 pm

Arts'e yra daug žmonių kurie užsiregine čia : D

Bet aš grūbi evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:48 pm

heyyyy :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:49 pm

Labaas :snowfall:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:54 pm

Temptation rašo:
Arts'e yra daug žmonių kurie užsiregine čia : D

Bet aš grūbi evil

bet yra ir kitu, kurie yra labai saunus : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:56 pm

nepyk, Miglute. ://////
taip ir maniau, kad gali užpykt. arts'e man tiesiog nepatinka ir viskas. ://
šiandien žiūriu per daug reiškiu savo nuomonę ir esu kažkokia pikta. :xxxxx
o tiesiai šviesiai ten ir galiu pasakyt, bet nesilankau. ://
aj. geriau jau šiandien tylėsiu ir nekalbėsiu, nes žiūriu šiandien kažkokia keista. ; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////
bliooooooooooooooooč. ką tik supratau ką pasakiau. aj.. durnė esu. :////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 4:59 pm

au jė, ir aš grubi, nice

ir kas čia per nusiteikimas jūsų prieš Arts'ą? Tipo nematėt forumų, kur žmonės tikrai pasikėlę ir nedraugiški? Pasakyčiau pavyzdžių, bet bijau kąnors įžeisti.
Ir Ugnės "taip jam ir reikia" tai AUČ. Negi tu norėtum, kad ant tavo forumo taip sakytų? Asmeniškai man, kai tik užsiregistravau Artse, tai neatrodė jis nei šaltas, nei grubus ar nedraugiškas, o ir dabar viskas ten ok, tik tiek, kad aktyvumas laaaaabaaaai sumažėjo. ;o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:00 pm

Ugne, nu jaaau, neatsiprašinėk, visi turi teisę į nuomonę. ^^ :* O aš tiesiog diskutuoju (ar bent bandau o_O) :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:03 pm

tyliu žmogai. viskas. :xxxxxx nes rimtai aš šiandien nežinau kas su manimi darosi. tik su visai pykstuos ir nuotaiką gadinu. :///
jop. iš rimto nepatiktų, bet kiekvienas turi savo nuomonę. kai užsireginau į Arts'ą ten nei šilta nei šalta pasirodė. bet tiesiog lyginant su TL, TL yra tikrai šiltesnis forumas. :///
ir.. taip. ''tokia žmogaus prigimtis: visada susimąsto tik po laiko''. :// bet ką padarysi. atsiskleidė mano blogoji pusė. haha. O___o
šiaip nenoriu pyktis. su kuo, kuo. tai su MIGLE TIKRAI jau nenoriu pradėt pyktis. ;///////////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:06 pm

Gerai keičiam tamą, apie ką nors linksmo :snowy:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:06 pm

aš noriu atsiprašyt Miglutės, bet ji jaučiu labai dabar manęs nekęs. :////////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitimeTr. 12 01, 2010 5:08 pm

Neminėjau tik 3pagr. teises užimančių žmonių ;D Taip taip, tiek Ieva, tiek Laima, jezau jūs mieliausios pasaulėlyjė (sun). Kalbu apie kaikuriuos žmones kurie nuvertina kokio nors teletabio darbą, vien del to kad jis teletabis. Ir jei tik jau aukščiau esantis žmogus, niekas jam niekada ir nepasakys nieko blogo, nors kaikada yra klaidelių.
Pasigestu iš daugelio narių pliusų išsąkymo ir tiek. Kaikada tik viską peikia, o kad kažkas gero ir nepasako.

Nei varau nei ką aš ant Arts'o. Neutrali aš su juo. Nei jis man kažkoks "oj blee žymiai ten blogesnis už kažką" ar dar kažkas panašaus.
Hėh sutinku, kad kaikur tikrai yra labai pasikėlusiu žmogėnukų. Taipogi nesakau, kad artsas yra pasikėlęs.

Artsas turi labai nuostabią administratorę mamytę ir fainų auklyčių. vatėp.

Ir dėMesskiau nepyk ant nieko (hug) Na negaliu taip aišku imt ir sakyt, kad nepyktum ir pan, visgi čia šioks toks jausmų išreiškimas, bet tikrai. Kai tu pyksti, man liūdniau. (hug)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Flood'o kambarys - Page 39 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Flood'o kambarys   Flood'o kambarys - Page 39 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Flood'o kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 3940Pereiti prie : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Flood'o kambarys

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: