rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 I believe in fairytales^^

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:16 am

Sveikučiai!
I believe in fairytales^^ 914296
Ėėė, aš Erika, esu vienturtė, man neseniai suėjo 15, gyvenu Naujojoj Akmenėj , mokausi pirmoje gimnazijos klasėje. Mėgstu mokyklą, dievinu fiziką, chemiją, lietuvių kalbą bei dailę. tai pamokos, per kurias galiu save išreikšti.
I believe in fairytales^^ 40598
Aš priklausoma nuo kavos ir šokolado, dievinu mėtinę arbatą, levandų ir cinamono kvapą, smilkalus, žvaigždes ir tamsą, dangų, saulėlydžius ir saulėtekius, ežerą, upę, jūrą, bangas ir kartais vėją. mėgstu tiltus, stovėt ant jų ir įsivaizduot ką nors nerealaus. TAIP, aš svajotoja..^^
Žinoma, mano gyvenime svarbiausią dalį užima draugai, be jų aš kaip be rankų. Daug mokausi iš jų, jie iš manęs. pildome vienas kitą, kaip ir turėtų būti tikroje draugystėje^^
Šiaip, negaliu gyventi be savo fotiko, muzikos ir dienoraščio.
Fotografuoju mėgėjiškai, dainuot nemoku, rašau..šiek tiek, tai jokių ypatingų sugebėjimų neturiu. Groju gitara. Myliu roką ir visus jo žanrus, mėgstamiausios Grupės: Three Days Grace(mano įkvėpimas), Green Day, RHCP, FOB(palei juos pasirinkau nickname) ir panašiai.. :))
Na, gal baigsiu rašyt, vistiek nieko doro taip ir neparašau.. Jei kas įdomu - galiu pabūt atversta knyga. :)))
I believe in fairytales^^ 858641
its me:
I believe in fairytales^^ IMG_4161psd



Paskutinį kartą redagavo falloutgirl, Št. 10 30, 2010 11:48 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:24 am

Erikutė. <33
sveika atvykus, mieloji. *hūūūūūūūūgaz*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:28 am

labas, Ugnyte, ačiū!:)*****
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 1:13 pm

hyliaaaaū lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 1:36 pm

hola! :)
I believe in fairytales^^ 974499
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





I believe in fairytales^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: I believe in fairytales^^   I believe in fairytales^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
I believe in fairytales^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: