rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The Eg

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: The Eg   The Eg Icon_minitimePen. 10 29, 2010 9:26 pm

Eglė Dominyka Eitutytė, dažniausiai vadinama tiesiog Garbane, artimesnių - Eglute arba Eg. Gimiau 97-ųjų balandį, 21 dieną, maždaug 19 valandą.
Dievinu mėtinę kakavą, ką tik nupjautos žolės kvapą, stiprią mėtinę arbatą, spageti, šiltą asfaltą, vaikščiojimą basomis, animacinius filmukus, krepšinį, gerus filmus, akustiką, gyvą garsą, operą, rocknroll'ą, rock'ą, dainuojamąją poeziją, gitaros skambesį, jazzo improvizacijas, natūralumą, mažus vaikus ir žinoma - Cam Gigandet.
Šalia manęs visada turi būti dėžutė "Tic Tac", butelis "Neptūno". Per dieną turiu išgerti mažiausiai stiklinę energetinio ir itin daug vandens.
30 Seconds To Mars pakeitė mano gyvenimą.
Svajoju apie pasaulinę taiką, sienų nebuvimą, vieną bendrą pasaulį, mūsų pasaulį, kur kiekvienas rastų sau vietą.
Po 2010 vasaros buvau puolusi tikrai žemai, tačiau dabar visiškai nevartoju alkoholio, nerūkau ir esu vegetarė.
Galiu sugraudinti žiūrėdama į akis ir kalbėdama, galiu kalbėti daug, galiu rašyti daug, galiu įsišnekėti, jog turiu temperatūros, jog esu pilna energijos, jog esu geros nuotaikos, jog man liūdna. Galiu pykti ilgai, galiu visiškai neįsižeisti, galiu prisiversti ir padaryti beveik viską, bet... negaliu pamėgti žmogaus per prievartą. Pirma mano nuomonė dažniausiai būna galutinė ir, kad ir kiek aš stengiuosi pamėgti žmogų, tai būna bergždžias reikalas.
Nuolat šypsausi. Ta prasme... nuolat. Kai esu pikta, šneku protingai, vartodama itin daug tarptautinių ir retai suprantamų žodžių. Kai esu linksma... esu aš. Jeigu rašau "Nuotaika normali", tai reiškia, jog aš galiu žvengti ir klykauti iš oro. Jeigu rašau "Nuotaika nereali", tai reiškia, kad... man tikrai negera. :D
Nemėgstu kai mane kopijuoja, nemėgstu, kai susigraudinu viešoje vietoje, nemėgstu solfedžio ir muzikos istorijos, nemėgstu "Twilight", Bieber ir Disney žvaigždžių. Visa kita, aš beveik įsitikinusi, reikalui esant aš galėčiau pamėgti ir pamilti. Kiekviename žmoguje galima rasti kažką tokio.
Mano svajonėse - medicina, psichiatrija, pagalba gimtąjam miestui, debatai dėl karo, rimti planai... Tiesiog bet kas, kas galėtų padėti. Tikrai laiminga jaučiuosi tik tada, kai kažką darau ne vien savo labui - aplinkos švarinimas, įvairios akcijos skurstantiems paremti, aukojimas, galų gale paprastas pokalbis ar nuotaikos pakėlimas kažkam kitam.
Šiaip esu trenkta ir nutrenkta, giminė mane mini kaip esančią "Prie meno", aš pilnai sutinku. :D Daug kas siūlo apsilankyti pas psichiatrą. Esu buvusi, nepadėjo. :D Pažinojot trenktą, nutrenktą ir tikrai labai kitokią internetinę Eglę, dabar supažindinau jus su realia Egle. (:

1
2
3

Skype: Egle790
Snukiaknygė: Eglė Eitutytė
Mobilus: +37065411371

Tiesa, paskutinis aprašymo sakinys jums negalioja. :DD Kopinta iš kitur. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimePen. 10 29, 2010 11:11 pm

Miela tave cia matyt *_*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimePen. 10 29, 2010 11:41 pm

Eg, Eg, Eg... daug kur matyta (turiu galvoje internetą), daug kur sutikta ir visą laiką mane sužavinti savo mintimis. Aš neesu žmogus, kuris galvoja, jog jaunesni žmonės nemoka protingai šnekėti, bet tu... tu šneki taip rišliai ir protingai, kad nepasakyčiau, jog tau trylika. Am, turiu galvoje, pati turiu trylikmetę sesę, bet ji tikrai taip neparašytų. xD
Oh well, man šešiolika, bet dažnai jaučiuosi lėkšta ir kvaila. Rimtai.
Ai, nevarau į pievas, čia ne apie mane. :> Taigi, Egle, sveika prisijungus prie Tep Lep'o bendruomenės ir tikiuosi, kad nepaliksi mūsų po dienos, ar kelių. ^-^
naa, vienaip ar kitaip, tai tavo sprendimas, bet - gero laiko forume!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimePen. 10 29, 2010 11:43 pm

30 Seconds To Mars. <3333333333
jei nori žinot, jie taip pat pakeitė mano gyvenimą. <3333


ok. sveika. :>*
*hūūūūūūūūūūūgaz*
ahhh. jau antra Euphoria. kaip dabar maišysis! O___________o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:14 am

Mishi, Milda? Ta pati Milda? Ta prasme... Ohai. ^___^ :DD
Mickey, vsio, dabar tave oficialiai atpažinsiu. :DD Malonu tave sutikti DAR KARTĄ, atrodo mus traukia lygiai tokie patys forumai. :DD Tu nesi lėkšta ir kvaila ir neturėtum tokia jaustis! Kai jauties tokia, atsimink, kad tokia boba vardu Eg pasiruošusi spirti į užpakalį už tokias ir panašias mintis. :D Ir šiaip - labai miela girdėt (skaityt) vat tokį vat postą iš tavo pusės. Žiauriai dėkinga už nuomonės išreiškimą, noris ap'hug'int įsikūnyjus į tą skype grizlį. :DD O dėl buvimo... Meh, čia jau kaip man užplauks. Arba įsisėsiu ir niekad nebeišlipsiu iš čia, arba poryt manęs jūs jau nematysit. :DDD
MoonShine, dar viena 30STM fanė?! Patekau į dangų. :DDDD
I'm the real one! Jk, gal kaip nors atskirsit. Jei nepatepsiu iš čia artimiausiu metu, turbūt keisiu. :D Ir... OHAI (hug) :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:35 am

Euphoria rašo:
Jei nepatepsiu iš čia artimiausiu metu, turbūt keisiu. :D Ir... OHAI (hug) :D

ooo tu tik pabandyk... The Eg 916113
ta prasme. ne, nebandyk. O___________________o
atsivilksiu vis tiek tave čia ir prisirišiu prie pavadėlio, nes mes dar net nesusipažinom, o tai reiškia, kaaaaaaad. kad tu negali iš čia patept. O.o.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 3:01 am

aš tave su savim maišau ;DDDDDD

o šiaip sveika. vardo nesakysiu, nes matai po mano icona. beto, mes nesam labai panašūs žmonės :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 10:21 am

Euphoria rašo:
Mishi, Milda? Ta pati Milda? Ta prasme... Ohai. ^___^ :DD

Yeah, ta pati nuo laiptų numesta ir ištvirkus Milda xDD Tikrai tikiuos, kad nepaliksi mūsų, nes turėti bendraminčių yra awsm ^^
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 10:46 am

Sveika prisijungusi į šeimą ir iš karto Tau didžiūūūūūūlis ir stiprus hūg'as dėl 30 seconds to Mars (juk sakiau, kad jie dievai) [hūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūg] <3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 11:44 am

Laaaaabas (:

Jei neklystu esi artuose užsireginus, ane?
Jei klystu, tai atsiprašau (:

Kai vakar su tavim pasichatinom, tai atrodai ydomus žmogus x)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:12 pm

Odieve, kai jūs mėgstat komentuot. :DD

MoonShine, vakar (šiandien) kepėm kartu valgyt, man atrodo galim skaityti, kad jau susipažinom. Jau galiu eiti? :DD Džiauk! Raiks artimiau. Kai parduosim pyragėlius, va tada jau reiks tepti. :D
Euphoria., kaip keista rašyti tai, kai nesišneki su savimi. :DDD Sveika sveika. Ir aš jau tą spėjau pastebėti. :D
Mishi, kai pamatai kiek čia Marsinių, tiesiog negali atsidžiaugti, kad įmanoma turėti TIEK bendraminčių. :DD
Tarja, jie dievai, nes jie dievai! Tai atskira religija, stopudovai. :DDD Ačiū aaaaaaaačiū *stiprus hjug'as atgal* :DD
Temptation, sveikaaa dar kartą. (: Esū esū. Tik tiek, kad tas užsiregistravimas ir liko užsiregistravimu dabar. Ankščiau buvau gan aktyvi persona, dabar nebelabai. :D Awww, miela girdėti, nors turiu pripažinti, kad vakar tikrai buvo įdomu. :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:21 pm

nė nebandyk iš čia patept. The Eg 916113
nes jau dabar prie pavadėlio prisirišiu. O______ o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:35 pm

Tik dabar prisiminiau, kad mes, regis, buvom Fridos (Fridos ane? Jos toks nikas buvo? xDDDD) forume susitikusios... right? Bliaaamba, žinau, kad tave žinau, bet nežinau, ar tikrai tu buvai tam forume. xD Kas ten, regis, tu buvai... Smith ne Smith? xD *oh, vėl eina išgerti bilo bilo (čia tie, atminčiai gerinti)*

P.S. *kadangi Eg pasakė, kad nori aphuginti įsikūnijusi į grizlį, tai Ieva persirengia meškio kostiumu ir apkabina šitą padarėlį* MIAU! ^-^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:39 pm

Eglė, jau nuo vakar galiu pasakyt, kad esi tikrai neeilinis žmogus, kas tikrai džiugina.
Atrodo galima skaityt ir sakaityt tavo aprašyma, kuris kažkuo traukia xD
Kiek supratau lankai muzikos mokyklą? Jizz, gerai, kad aš ją baigiau, nes negalėjau pakęst solfedžio taip pat, o juolab muzikos istorijos xDDD
Gitaros skambesys - aw, kaip mėgstu tiesiog kartais įsijungt kokią daina su mažai žodžiu, bet tiesiog gitaros skambesius. Bet tai nereiškia, kad man nepatinka kita evil
Faina sutikt nutrenkta, sutrenkta žmogu xD Karta mane dar ir nedatrenkta pavadino, so smagu, kad tokių žmonių yra daugiau :D

*huug* ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 12:53 pm

MoonShine, jeigu antkaklis bus antiblusinis - kodėl gi ne. :DDD
Mickey, mano pusę sudaro rp personažai ir visi iki vieno jie vyrai. Ir taip, vienas iš jų yra Smithis. Ir taip, mes susitikom Tri...Fridos forume. :DD Ir tu ten Dani Lane berods buvai! HA, o jau čia aš maniau ein ble bilo gert. I mean bilo bilo. :DDD
PALA PALA. Nuo kada meškiai sako miau? Neįtikinai. :DDDD *hug'inas, glamžos* :DD
Shizu darkness, man patinka tavo nick'as. Toks... Shizu... Šyzovas toks. :DDD
Neeilinis? ;oooo ŽIAURIAI malonu girdėt man vat tokį dalykiuką. :DD O komentaras apie patį aprašymą tai man dar didesnis komplimentas, kaip siejančiai ateitį su plunksna (neromantiškai tariant klaviatūra). :D
Lankau, lankau. Dėl savo specialybės - gitaros - baigiu iš proto išeiti vien dėl to SKAMBESIO *seilėtekis*. Tiesiog... OH, ta visa klasika... Bet tai kai faina kai randi TIEK daug bendraminčių. :DD Kokia specialybė tavo? :DD
Tu irgi nutrenkta? Traktoriaus ar fūros? Aš abiejų :DD Karočia, nerealu tiesiog, kai supranti, kad nesi vienas čia toks... prietranka. :DD (hug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 1:13 pm

MANOOOOOOOOOOOO EG`AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSSSSSSSSSSSSSS *seilėjasi* MANO MANO MANO MANO *cypauja*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitimeŠt. 10 30, 2010 2:28 pm

Euphoria rašo:
Shizu darkness, man patinka tavo nick'as. Toks... Shizu... Šyzovas toks. :DDD
Neeilinis? ;oooo ŽIAURIAI malonu girdėt man vat tokį dalykiuką. :DD O komentaras apie patį aprašymą tai man dar didesnis komplimentas, kaip siejančiai ateitį su plunksna (neromantiškai tariant klaviatūra). :D
Lankau, lankau. Dėl savo specialybės - gitaros - baigiu iš proto išeiti vien dėl to SKAMBESIO *seilėtekis*. Tiesiog... OH, ta visa klasika... Bet tai kai faina kai randi TIEK daug bendraminčių. :DD Kokia specialybė tavo? :DD
Tu irgi nutrenkta? Traktoriaus ar fūros? Aš abiejų :DD Karočia, nerealu tiesiog, kai supranti, kad nesi vienas čia toks... prietranka. :DD (hug)


Šizovas, o jėė :DDD

Mane tai paspirtukas nutrenkė :DDD, bet dar neaišku, nes dar ir karieta buvo įsimaišius.
Dar pasilikau 6 metams kanklėse ir pianine, bet tiesa sakant tai mane kiek jau užkniso xDD
Taaaip, tas skambesys <333 Turiu tokią dainą kur tas skambesys ir ta visa akustika ir t.t. aaaaaah. Klasika? Taa prasme? Jei apie pačią klasiką, kaikada man jos tikrai reikia, ypač piešiant, vaa atpalaiduoja ir šiiap turiu visą secreat garden discografiją, taigi dar ilgam užtekt.

O šiaip ypatingai man patinka kai brolis vakare pasiima į rankas gitarą ir užgroja kokią dainą ar melodiją *seilėjęs vos ne*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





The Eg Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Eg   The Eg Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The Eg
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: