rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 PS versija

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 12:54 pm

Kuri jum patogiausia, koki1 naudojat? Kokią patartumėt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 12:56 pm

Naudoju Photoshop CS3. Ilgą laiką dirbau su 7-u photoshop'u, bet CS3 man visgi patogesnis. :D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 12:58 pm

Nuo pat pradžių, kai gavau fotošopą, jis buvo CS2, ir iki šiol jį vis dar tebeturiu ; D buvau iškeitus trumpam į CS4, bet man nelabai jis patiko, todėl vėl grįžau prie savo meiliaus CS2 ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:05 pm

seniau turėjau ps3, bet Ritukas pasiūlė ps2 tad jį ir parsisiunčiau (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:10 pm

Adobe Photoshop CS3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:13 pm

Vienintelis man patinkantis CS3 :3
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:32 pm

CS4 mano mylimiausias ♥_♥
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:42 pm

naudojuos CS3 :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:43 pm

Visada dirbau su CS2, man ji patikoo;D Tačiau periinstaliavo kompą ir jos nebeliko, kompe atradau tik cs4, tai dabar su ja (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:35 pm

Turiu CS4 ir CS5, bet naudojuos CS4, nes CS5 kažkoks ateivis :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:43 pm

kocki rašo:
Visada dirbau su CS2, man ji patikoo;D Tačiau periinstaliavo kompą ir jos nebeliko, kompe atradau tik cs4, tai dabar su ja (:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:44 pm

CS2 geriausia; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:45 pm

Сs3 ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:48 pm

deMesser rašo:
CS2 geriausia; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:19 pm

Euphoria. rašo:
deMesser rašo:
CS2 geriausia; DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:26 pm

Caramella rašo:
Сs3 ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:30 pm

žiūriu dauguma cs2 arba cs3 įsimylėję :DD
neskubėkit nuvertint kitų pš versijų ;DD
jos visos turi savo privalumų, ypatingai CS5 xD turi nemažai naujų funkcijų ;D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 7:38 pm

2 metus dirbau tik su CS2, bet kadangi vieną baisią dieną kažkas jame užlūžo, tai teko siųstis CS3, taigi, šiuo metu su juo ir dirbu :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 12:32 pm

CS4
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 1:41 pm

CS3. kaip parsisiunčiau,taip tą pačią ir naudoju.patinka tai ir nebandau kitų.;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 2:30 pm

Turiu CS3, CS4 ir CS5. Iš pradžių naudojau CS4, bet norėjau išmėginti CS3, tačiau ji man nepatiko. Vėl persimečiau ant CS4 kol neatsirado penkta, naudojau ją mėnesį ir mečiau. Tad man pagrinde geriausia yra CS4.;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 2:38 pm

kur galima gaut CS5? O___o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 3:18 pm

MoonShine rašo:
kur galima gaut CS5? O___o
Pasieškok turi būt čia http://thepiratebay.org/

Pati turėjau ankščiau cs2, bet kai gavau cs4 taip wah, jis man žymiai patogesnis su tais langais and so on. So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimePen. 10 29, 2010 6:30 pm

Jelenyt, dėkuui. jau radau. (sun)**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitimeŠt. 11 06, 2010 9:14 pm

Iš pradžių buvo cs3, dabar apsistojau ties cs5 : )
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





PS versija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: PS versija   PS versija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
PS versija
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: