rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Evelynš.*

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 1:33 pm

balionėlis

Sveiki. Esu Evelina. Esu iš Rasieniųų. Lankau aerobiką, šokius - pramoginius, linijinius. Kaip sakiau, mano auklėtoja nupuš, bet kieta. Esu pirmūnė, klasėja geriausiai mokaus (bent jau šįmet). Myliu biologija, matkę, lietuvių. Labai mėgstų vandenį, ypač jūrą, tai kasmet vasarą (jei šilti orai) važiuojam į Palangą arba į Šventąją. (Jei važiuosit į Šventąją, nepatariu apsistot Vičėnuose. Geriau jau Rozali. o_O)
Mėgstu dar keliaut. Šią vasarą buvau Lenkijoj, Rusijoj & Prancūzijoj. Lenkija ir Prancūzija mano rojus, nes man ten atsiskleidžia meniškumas.
Turėjau plaukus iki liemens, tačiau atsibot kiekvieną rytą juos plauti, nes susivėlę. O dar kokią valandą žiovinu. Tai iš vis babahh. Tačiau įvyko stebuklas! Aš nusičirškinau plaukus iki pečių. Va taip vaa.
Muzikos stilių turių maišyta. LABAI myliu Willow Smith, Ke$ha, Jonas Brothers, Professor Green, Muse, Kelly Rowland.
Nekenčiu, nors tu ką, Mike Poosnerio, Lady Mažės, Hurtsų (apie pastarąjį nėr nėet kalbos. Viooonderful laaaif.)
Tiek apie mane.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 1:43 pm

Pasirodei šilta asmenybė.;}
Gerbiu už akrobatiką, tikriausiai vienas iš mano mėgstamiausių dalykų.;D
Beje, kiek tau metų? n_n
Btw, aš Aurelija.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 1:52 pm

Dėkui. ;]
14 man. xDD
Sveika. ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 2:57 pm

heiz ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 3:48 pm

Ollėha ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 4:15 pm

candiesh. rašo:
Turėjau plaukus iki liemens, tačiau atsibot kiekvieną rytą juos plauti, nes susivėlę.

meibz bukas klausimas, bet nejaugi ne tam reikalingas plaukų šepetys? xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 5:45 pm

Jo. Pas mane džiunglės rytais būdavo, neįmanoma būdavo net prikišt šepečio. -,-
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 6:33 pm

na taip. : > matyt plaukas toks. ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimePen. 10 22, 2010 7:29 pm

Sveika, Evelina! ;-)
Jaučiu būčiau nerašiusi, jeigu nebūtų toks dalykas užkliuvęs - kodėl nemėgsti (oj - net nekenti) Hurts'ų? ;-) Mano manymu jie groja tikrai gerą muziką.

Beeet kadangi mėgsti Jonas Brothers ir Ke$ha, tai pilnai sutinku, kad Hurts'ų nemėgtum, jie groja visai kitokią muziką, I mean - geresnę. ;-) no offense.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:04 pm

Manau, kiekvienam atskiras skonis - man Hurtsai nuobodžiai dainuoja, ir sakyčiau, nepatinka man jų balsai. ;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:04 pm

Gal šoki sportinius šokius?
Laaaabaš.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:07 pm

Heyaah Bee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 4:08 pm

Esu šokusi tik čia čia.
Labuką.!* (hūg)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Evelynš.* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Evelynš.*   Evelynš.* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Evelynš.*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: