rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lena.;*

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 2:42 pm

Lena.;* 2u5f2iw
Pradžioje..

Sveikučiai. (: Esu vardu Lena. Klajojau klajojau, ir atklajojau į šį nuostabų forumą.Jau senai ieškojau kažko panašaus. Nemėgstu twilightų, hogvartsų ir taip toliau. Labai smagu pažiūrėti koks gabus šiais laikais jaunimas ! Pavyzdzžiui Fotografuoti.. oho kaip jūs išrenkant ką kur? Ploju jum visom keturiom. Fotošoperiai, tai nuostabu manau kai galime šitaip perdirbt nuotraukas. Niekada nesuprasiu tos programos. Per sudėtinga;DRašliava. Taipogi nuostabu. Tai - mano sritis. Dievinu rašyti. Dėja nevisada būna laiko. Ehh. Bet pažadu ką nors įdėti iš savo senesnių, naujasnių darbų.

Žvilgsnis į mane.
Esu labai nuoširdus, sąžiningas žmogus. Bereikalo nemeluoju, nebent tada kai nuo manęs priklauso svarbus žmogaus likimas. Manau tai galima vadinti PAGALBA. Nesu skundikė, piktai juokaujanti, bendrauju su tokiais žmonėm,bet pati taip elgtis nelinkusi. Esu linksma, mėgstanti juokauti, net labai, bet tik laiku ir vietoje. Nemėgstu nusišnekančių žmonių, sakyt žinoma nieko nesakau, bet tiesiog - nemėgstu.

Slaptesnė Info ;D :
Man 16 metų, Gimiau Liepos 26 dieną. Gyvenu Jonavoje, mokausi J.Ralio vidurinėje.

Muzika
Muzika man yra svarbus dėsnis mano gyvenime. Labai greit pamėgstu kuria nors dainą ir ją tiesiog dievinu. Šiam jausmui nėra nusakyt žodžių.Muzikai esu gan tolerantiška, patinka įvairių šalių pvz : korejietiškos (Grupės : Shinee, SNSD, DBSK) Japoniški atlikėjai, grupės : (Yamapi, Kat Kun) Angliški (Dauguma, daugiausia Electro, Popsas [kaikuris] , Kelios rusiškos ir t.t


Kaip ir Viskas.
Na lyg ir viską pasakiau, nežinau skaitysite, ne. Bet tarkim susipažinom.
Pė. es : Jai ka sorry už klaidas, skubėjau rašyt;D

Hug'all :* fg

:) :
Lena.;* 98edfq
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 4:06 pm

O siaubia! Norėčiau tokios sesers kaip tu. Tokia panaši į mane.;}
Aš taip pat nemėgstu piktai juokaujančių žmonių, bei nusišnekančių. Ir dievinu korejietišką muziką. Klausau galima sakyti tą patį ką tu. (SHINee, DBSK) ;o
Ah, taip. Aš Aurelija, bet gali kreiptis tik Aura, tai neturi reikšmės. Sveika atvykus į forumą. So Cute
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 4:10 pm

Sveika prisijungusi į mūsų šeimą. Peržiūrėjusi nuotraukas iš karto pamačiau jose šiltą merginą, ypač po aprašymo esanti foto rodo, kad taip pat turi nuostabią šypseną :)) Vat, paskui paskaitinėjau Tavo aprašymą, na esame gan skirtingos asmenybės ir taip pat supratau, kad aš Tau nepatiksiu nes ganėtinai mėgstu nusišnekėti ir nugrybauti į lankas, so, bet manau sutarsim ir taip pat malonu susipažinti, aš Rita :))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 4:14 pm

Aurelija, Sveika, Oho! tau patinka Shinee, Dbsk :o As taip pat noreciau! ;D Aciu :) balionėlis
Rita, na nezinau, nemanau ,kad nesutarsim.;D Esu tokia gan tilaus budo, tad problemu neturetu kilti. :) Na, ne visi mes vienodi, visokiu reikia, malonu susipazinti, ir dekui uz gera zodi ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 4:19 pm

sveika atvykus, pasirodei labai įdomus žmogutis, manau sutarsim :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 6:28 pm

omg. perspėju. zaičikas olvais nusišneka. kad ir pvz dabar. .___. *stengiasi atrodyt protinga*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 7:24 pm

Helouš. Meh Pou. Man patiko tavo aprašymas, toks rimtas ;]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 8:06 pm

tea, as ir manau :)
zaichik,nu nesu as visiskai nusistacius pries nusisnekancius, tiesiog kai yra labai labai tada yra kraupu;D
Pou, labas. hmm malonu :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 8:08 pm

TU JONAVIETĖ! ^^ kai šūstrai. =D
oh beje, labas, Lena. Aš Ieva. Mūsų gimimo datos kone vienodos, naa, tik tu keturiom dienom už mane vyresnė. =D
šiaip malonu susipažinti, iš aprašymo pasirodei labai mielas žmogus. Beje, graži tuu. :>

kąžinau.daugiau nieko nesugalvoju... =D ciao for now. :>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimePir. 10 18, 2010 8:11 pm

mickey, Taip ;D Malonu ir man. aciu labai :) nieko daugiau ir nereik, aciu kad apsireiskei :D ciau ;p
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 4:12 pm

halloooooū. kaip smagu yra čia matyti kažką naujo, gražaus, šilto ir tokio mielo! Lena.;* 486285
atvykimo progos hug'as. ; DDD *hūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūg*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:52 pm

hugaš rašo:
zaichik,nu nesu as visiskai nusistacius pries nusisnekancius, tiesiog kai yra labai labai tada yra kraupu;D

*pasišalina* ; DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 8:07 pm

MoonShine, Huuuuuug :*
zaichik, apgailestauju :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 8:15 pm

pamačius nuotrauką pagalvojau ai eilinė fyfa paskaičius aprašymą visai pakeičiau nomuonę. jei ką aš Gabija or G or Gab.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 8:17 pm

Is niotraukos galbut taip atrodo ^^ Malonu.:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lena.;* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lena.;*   Lena.;* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lena.;*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: