rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Apple just like ū.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:15 pm


Taigi taigi : D rašau naują aprašymą ,nes nežinau kur kitus nusikišau xD

Esu Egle,Ellė,Sympathy,Epitaph,Eglijanas,Audė ( xDDD ),Gotė,Pankė,Obuolys,Bananas,Pinkis,Smikiš ir Ikis xDD ai jo dar esu Eglius xD tipo berniukas xD mane taip praminė pradinėse klasėse ,nes mėgau muštis xDD lol.
Hmm...Man yra pilnai keturiolika metų xD Rugpjūčio dvėdešįmt kėtvyrtą bus penkioliką : D yėėė. xD
Wath else ? : D aaa...
Kartais būnu ( tai reiškiasi ,kad ne visada xD o gal net retai ) būnu freaky fainas kelmutis : D ,bet kartais būnu ( ta pati reikšmė ) per daug freaky ,kad net debile išvadina xD mėgstu pyktis pati to nenorėdama xDD
Gerai toliau ką mėgstu xD
Tiesiog dievinu savo kaimą ( Dydis kaip Marijampolė xD ) Shepton Mallet ( Somerset,UK ) : DD
Dar mėgstu valgyt čirvinius blynus su aguonom xDDD turėjau kažkada septynis auskarus iš kurių dabar liko tik penki : D (loly) : D
Ammm...
Kokią muziką klausau : D
Ogi įvairią : D : D Escape the fate,Rihanna,Avril Lavigne,Blood on the Dancefloor,Lady Gaga,Selena Gomez : D am... : D am am am : DD
Mėgstu vasarą : D ,bet nemėgstu vabalų kurie būtent vasarą išlenda xD
Kaip galėjau pmiršt paminėt ,kad tiesiog dievinu fotografuoti gamtą ir visokius ten kitokius grybelius x.x
Oky : D mano akių spalva mėlyna : D bet šeip norėčiau rudų arba žyrdrų ^^.
Mano mėgstamiausios color : Raudona,Žydra. : D
Am am : D
Mėgstamiausi aktoriai: Selena Gomez,Taylor Lautner,Kristen Stewart,Robert Pattinson,Jensen Ackles,Sean Faris,Kellan Lutz,Nikki Reed,Zac Efron : D
Dabar ko nėmėgstu ir mėgstu : ] ( xD )
Tiesiog nekenčiu :Rusijos,rusų k. ir visko kas su tai susija xD Dar žiauriai nekenčiu šlėktų ( lenkų ) ,nes tų lepšių bl pri*sta visur xDDD
Tai va :D
Mano apie mano religiją : D tikiu y kelis dievus šep : D
Hannah Montana,Zuką,Avatarą,Narutą,Mėnulio Jūreivę čia aišku buvo for fun : D nors esu pakrikštyta ir sometimes tenka nueit y bažnyčią esu pagonė xD
Amm...Dar patinka magija ir kitoki š xD turiu taro kortas aišku dabar dar tik mokinuosi jom burti : D mmm... dar ten visokiais pan. dalykėliais domiuosi : D ai jo dar moku burt ir paprastom kortom ;D
mmmm... noriu y Angliją : DD ( non tm xD)
Tai va : D myliu:
Viktoriją
Audrių
Gabi
Kariną
Ramintą
Inetą
: D amm... na lyg ir viskas.

Apple just like ū. AnCafedance


Paskutinį kartą redagavo Eglijanas, Sk. 10 17, 2010 8:50 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:45 pm

Hai. Meh Paulina o.O.
Kuriuose vietose turi auskarus? Ir turėjau? ;D meh turi du, bet norėtų dar, bet nesiveria nes bijo skausmo ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:46 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAA O.O
mėh pamatė tą gifą ir nebenori daugiau nieko matyt. ; ss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:47 pm

tą paskutinį?o.o.o. meh ir jis lb patikti ;DDo jai jis ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:48 pm

P.Malonumas nepadamnas : D
Turiu viemok ausį tris,kitoj du ,bet noriu įsivert trečią.Turėjau ? am...lūpoj ir kaip gife matei per vidurį xD Septum. Jah : D mėh 2 bijojo skausmo ,bet auskaro per daug norėjo xD
Zaichik.Kodėl ? aš ne baubas.
ssad
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:52 pm

baisumėlis, aš nesiverčiau ;ooooooooooooooooooooooooooooooooooo

kdl išėmei tą gifą? ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:53 pm

Nusifilmuosiu įsimesiu kitą.
Nekenčiu kai šaiposi iš manes.
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:56 pm

Pasipiktinau, kad manęs nėra meilių sarašiuke ;s joke :DDD
Eh.. sveika atvykusi į mūsų didžiulę šeimą :))) Pasirodei mielas žmogeliooookas ir taaaip, malonu susipažinti aš Rita :}}
Viena mėgstamiausių mano spalvų taip pat yra Raudona ir už Escape the Fate high five Tau priklauso ;DDD
So, manau sutarsim :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeSk. 10 17, 2010 8:59 pm

Ačiū ^^. Man tėp pat malonu.
: O mieva kaip. Apple just like ū. 858641
Af korz ^^. nesu konfliktiškas žmogus.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 3:43 pm

O labu, myliu tavo varda :DD mano mylimiausios sesutes toks :* mielas zmogus pasirodei:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:39 pm

Man tai mano vardas nepatinka : // jau geriau Jonele galėjo pavadint (joke)

Ačiū ^^.*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitimeKv. 10 28, 2010 4:41 pm

PAPILDYMAS:

Dar žiauriai žiauriai myliu Ronnie Radke (jeigu to nesakiau) ir Bryan Monte Money(jeigu dar to nesakiau)
Ir žiauriai myliu šitas dainas:
https://www.youtube.com/watch?v=p4I7Ak1N2z8&NR=1
https://www.youtube.com/watch?v=USriZAMR2nA&feature=channel
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Apple just like ū. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Apple just like ū.   Apple just like ū. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Apple just like ū.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: