rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 peeeedoooohbeaaaar. *lick*

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:17 pm

hylaaaū bumbūliai, burbūliai, pimpuliai ir visi kiti uliai. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 870575
meeh iz da Paulina and mee haz got 13 jerz old.
žė parl francė, anglė ė litiuanjen.
meeh gyvana in mažas miestas pavadintas Ukmergė (Jelena užstumė ant šyto miesto. : xx)
Meeeh iz toks geras pūkis kuris yra per geras samtaimz.
Andd mėėėh iz šiltakraujiš gyvūnaaaš kuris mėgsta labai daug kąą. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 974499
vėliau pateeeiks jums 2 listus.
hėėėėėėė... mėėėh iz pūkis kūriam tynka ir patynka nusišnekėt. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 832163
meeh laiks stumti ant savęs. oj mėėh very laik it. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713
ir man nusišvilpt į kitų nuomonę apie šitąą vini pūchą. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 974499
meeeeeeeh myli.. daug ką myli.
meeh myli Julytę, Jelenytę, Ugnytę, Paulytę and kituš pypolus iš teplepio su kuriais galima pachatinti. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713
meeh iz med džynijūs tūū! > : D vakar man ugnė patarė nueit pas mamuką ir paprašyt, kad nupirktų pimpuką, kad nebūčiau belytė.
meeh taip ir padarė. bet parduotuvėj pimpukių nebebuvo. *žliumbia*
dabar iš Ugnės kalėdom pimpuko prašysiu.
arba Ugnės arba kalėdų šenelio. nu ir bobutė kalėdų sueis. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 916113
meeeh ekšali nebeturi ką ir pasakyt.. oh nau meeh turi!
meeeh iz režisierė. meeh statė filmą su juliją kuris vadinosi Šūrikas ir kiti Y nuotykiai.
gerai supratot -, Šūrikas - mėėėh, o y - Julytė. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713
jiinaai klausė koks jin nuotykis, bet meeh nesugalvojo logiško atsakymo todėl pakeitė temą, .-.
minbėjau ar nęę, bet aš esu \mogas kuriam tynka ir patynka nusišnekėti. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713
meeh pateiks listus o tai meeh iz out ideas. .-.

šyytas pūūūkis myli / dievina / godina ir bla bla bla ir panašiai ::

  • fotošopąąąąąąą peeeedoooohbeaaaar. *lick* 974499
  • draugus su kuriais galima pachatint taaaip nereaaaliai peeeedoooohbeaaaar. *lick* 832163
  • naglasnukius. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 916113
  • stūmti ant savęs. oohh kaip mėėėgstu. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 832163
  • meeh mėgsta muzikąą and klauso visokios *sūūūn*
  • mėėėh ♥ gyvūnūs
  • meeeh ♥ save ir kitus ofkoz.
  • animęęęęę! : D
  • ir panašius awsm dalykėlius. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713

šitas pūūkis nemyli / negodina / nedievina or džiust nekenčia ::

  • savęs
  • patyčių
  • idiotų
  • pyktų žmogų
  • medaus
  • fyfačkūųų peeeedoooohbeaaaar. *lick* 305713 (nors neturiu nieko prieš jas - manau jos atvyko su taika)
  • ir aplamai yuck dalykėlių.

Kontaaaaktai ::

Telefono nr. - per privatą. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 916113
Feisbukas - Pau Williams (Paulina Mackevičiūtė)
Džimeilas - iIshKittieh@gmail.com
škypinas - COOOOKIE. (keturios o ir taškas)

And mano šnukeeeelis ::

peeeedoooohbeaaaar. *lick* 1zplf2e



Atiūūką už dėmėsiukąąąą.
Jūsų taip mylimas ir nekenčiamas zaičikas. peeeedoooohbeaaaar. *lick* 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:24 pm

jej ir aš čia paminėtas!!!
lb patiko man tavo aprašymas ;;;;;;]]]]]]]
me to nekenčia medaus *duoda 5*
ir dar man patiko: "fyfačkūųų (nors neturiu nieko prieš jas - manau jos atvyko su taika)"
buvo juokingą. ;D
ir tu manę užkretei su tais *eina kakot* ir t.t. ir pan ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:24 pm

Baik, Tu. Nestūmiau ant ukmergės ;ooo Galiu paliūdyt.

[14:56:30] ~Shizuka: Buvau ten kai važiavau į italiją
[14:56:33] ~Shizuka: :D
[14:56:38] .`: : O
[14:56:41] ~Shizuka: Tiksliau, buvom prie degalinės sustoję
[14:56:48] ~Shizuka: ir ten šūdais karvės smirdėjo
[14:56:50] ~Shizuka: :DDDDDDD
[14:57:21] .`: aš gyvenu ten kur nesmyyyrda : D

Nieko blogo neturėjau omeny :DDDDDDD

meh myli Tave taippat, oh oh. Tu beprotiškai linksmas žmogus ir haha turi visada ką nusišnekėt :DD yuuuh (huuuugs)

Su meilė ir pagarba Zaichizuka heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:26 pm

tą pokalbį tai į skype perliukus ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:29 pm

Paaaulinut, taaaaai ašiku, akd ir tu paminėėėta. : oo
meeh patikti, kad tau patiko. *nodas*
*duoda pitakąąą* nūū manyčiau šu taikąą.
taaai gerai. vitaminų prisigaminai pasijuokus. ^^
eina kakūūūūūūūūūūū Waha

Jelenyt, 'kaay, nestūmei, tai nestumei. : D
myyyyyliaakas. lick mėėh dekinga.
and meeh srlsy j'adore nusišnekėti. lick
*aphūūūgina* Zaichizuka tai čia mūsų smėlio dėžės mafijos neimas, aniąąą? evil

Paulinut, meibi vuon dei.. x D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:39 pm

*ateina į šito padaro temą. apsidairo. pamato šitą padarą. aphūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūg'ina. tada atneša dovanų rutuliuką. žydrą.* buvau pas tą bobikę kur pimpukus pardavinėja. išsikoliojau ir su žydru bumbuliuku išėjau. *paduoda jai. atsisėda į jos temą. sėdi. paskui galvoja, kad jei sėdės bus blogai nuo Redžiaus, bet dar biškį pasėda, atsiverčia savo užrašų knygutę ir skaito*

soooū. hėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėėy, Paulynaaaaaaa. šiaip šiandien turėjo būt tas pokalbis. bet nebus. NEBUS. kaip blogaaaaai. bet tai dėl Paulinos. ne tavęs. o tos dūndės, kuriai šalta. :cccc
aj. mano vardas ugnė. tu jau žinai. bet juk taip oficialiau. ^^ aš ill tave mylėti. :** ir padovanosiu aš tau pimpūką per Kalėdas. ir žinok jau varysiu, bo Redžius muš. :xxx čiaaaaū. *dar aphūūgina ir išeina*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:41 pm

tavo aprašyme, zaičikai, kažkokia genetiškai modifikuota kalba, mutavusi lietuvių su anglų ir dar kažkokia. hard to read:DD
šiaip tai kadangi mes nugalėtojų_kvartalas, tai jau ir taip jėga esam, bet tu šiaip man patinki kaip žmogus, nes esi, kaip čia įvardinus, neeilinio išradingumo ir linksmumo. :*
muah, duodu bučkį!:D*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:44 pm

*štebi padaro veiksmus, aphūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūgina, pajama žydra burbuliuką, ploją delniukais ir strikinėja, išklauso litanijos, aphūūūūūūūūūūūūūgina ir pamojuoja*

mikiau, zaičikas mokinasi aborigeniškai.
ar ten sanskrito ar kokio ten.
nu žo kažkokią ten kalbą. : D
*bučkiz beek* : D*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:37 pm

Yaaaaay, mane patagino tris kartus!!! xDDDD Tarp kitko, jeigu neradai pirkt pimpuko, reiskias biski ne to tipo parduotuvej apsilankei ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:39 pm

Yay! You was tegged! x DD
TEEEEEEEEEN ieškojau. Bet sakė, kad tulikų lochnesų pabaisa išpirko visus. ; cc
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:42 pm

O kam tuliku lochnesui guminio reikia? O.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:44 pm

ten tikri, o ne guminiai, kakęęę tu. : o
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:45 pm

Galvok taip ir toliau, galvok taip ir toliau... xDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:48 pm

tu nieko nežinaaaaai! *šniurkšt*
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 12:11 pm

Labas xDDD
Lūžau aš kol skaičiau : DDDD
Malonu susipažint ! : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 12:52 pm

Laba. ; D
Gerai, kad lūžai. VItaminų prisigaminai. ; DD
Malonu ir zaičikui. : ]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:13 pm

xDDDD
Kaip sekasi gyventi?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:16 pm

na gyvenu lyg ir. : D
o kaip tau? ; DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:18 pm

: DDD
Normaliai evil
Kokiose šalyse lankeis?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:25 pm

tau žlugdo ir glumina, bet jokiose. >..>
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 1:30 pm

Aišku.
Tai tada kokioj norėtum labiausiai nuvykt?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 2:15 pm

berlynas, nes labai tvarkinga šalis. : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 2:22 pm

Aišku.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 3:14 pm

ZAICHIK.@ rašo:
berlynas, nes labai tvarkinga šalis. : )

Nifiga jie netvarkingi, paejus toliau nuo centro siuksles metosi, puikiai pamenu, nors ir lankiausi ten pries... puse savo gyvenimo xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitimeTr. 10 13, 2010 7:50 pm

mano šeima ten buvo prieš metus. ; O nu ne šeima, bet sesė. nu koks skirtumas x D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





peeeedoooohbeaaaar. *lick* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: peeeedoooohbeaaaar. *lick*   peeeedoooohbeaaaar. *lick* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
peeeedoooohbeaaaar. *lick*
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: