rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Let's do some fun.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 7:44 pm

Mes gavome teisę pastatyti gyvenimą, bėgti juo kaip bėga laikas taku.
Mes gavome teisę išnaudoti likimą, tarytum tai būtu eilinis žaidimas.
Jis gavo teisę būti mylimas, bet tik suklupus būti pamestas.
O aš gavau tai ko niekad nereikėjo, mintis apie jį ir skausmą širdy.


Aš - didelis nervų kamuolys, pilna siela pagiežos ir pykčio, bet neskaitant to būnu užjaučianti mergina. Kreiptis galit Aura, nors pilnas vardas Aurelija. Kaip ir tikriausiai dauguma turiu pravardę, bet einant metams į priekį jos beveik nebemini. Man trylika ir aš tuo džiaugiuosi, niekada neskubėjau užaugti. Gyvenu mažam miestelyje pavadinimu Zarasai, man čia gera, nors pasiilgstu gimtojo Visagino. Turiu priklausomybę. Priklausomybę muzikai, na, ir vaistams. Jeigu kas negerai negaliu nustoti jų gerti. Kartais tai tiesiog įprotis, o kartais ir priklausomybė. Turiu mylimą žmogų, su kuriuo jau beveik mėnuo kartu. Ir aš jo nemyliu, aš jį dievinu. Gerai, peršokim vėl prie kitos minties. Esu sunkaus charakterio - daug nervų ir pykčio, retkarčiais ir pagiežos. Žinoma, moku būti gera ir draugiškai, pastaruoju metu tokia ir esu, bet tai ilgai netrunka. Ir kalbu be smailų, todėl mano nuotaikos niekas neperpras. Muahahahaha. Esu a little bit sarcastic person. Arba kalbu dažniausiai su ironija balse. Bent jau taip pasakė močiutė. Vadovaujuosi viena fraze - Dažnas mato kaip tu atrodai, tačiau retas žino kas tu esi. Eh, kaip visada mano žodžių limitas mažas. Taigi, norėčiau su jumis susipažinti, nes pažįstu oficialiai tik Silence.(:

If you want chat:
Skype - AuraFuckYou.

With love, DroppingWorld*.


Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 8:50 pm

khkemm. *nusikosėja ir pradeda*Taigi šitas žmogus yra draugiškas,dauniško proto, geras, beprotiškai juokingas nū ir t.t. Nū aš jo nepažįstu taigi kalbą baigiu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 8:54 pm

Okey, some ppl think that I'm supah dupah friendly, but that's not true. I can be mad too. And babe, i love you. Ir tu mane pažįstu daug geriau už mane pačią.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 9:18 pm

išversk.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 9:30 pm

Gerai, kai kurie žmonės mano, kad aš super duper draugiška, bet tai netiesa. Aš galiu taip pat būti pamišus t.y. pykta. Ir mažiau, aš tave myliu.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:44 am

awwwww... So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 11:51 am

Išsilydei. balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 1:26 pm

jop.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:04 pm

Music and friends.

More 'bout me.
Muzika kaip jau ir sakiau - mano priklausomybė. Tikriausiai klausau daug ko, man nesvarbu ar tai pop muzika ar tai hardcore muzika, svarbu man patinka. Neprieštarauju nei vienam žanrui, nebent visoms akapeloms, folklorams, disco, klasikinės, laudiškoms dainos sakau didelį ne., nes tai nepakeliama, tai senoviška ir neskoninga. Dažniausiai mano klausomos dainos susideda iš repo ir metalo, tai pagrindiniai žanrai. Na, bet yra ir jų atmainu kaip R&B, Electro, Techno, House music, Rock, pop - rock, J - rock. Taip, pop irgi klausau - pop, K - pop, pop rock. Dauguma jau žino paauglių dievaitį Justiną Bieberį, jo klausau, bet nevisų dainų, tačiau jo išvaizdos nepernešu, o balsą jis turi normalu.
Vieni iš klausomiausių atlikėjų, tai J.B.; Boa; Rihanna; T.Mills; Eminem; 50 Cent; Shatas; Kerli; Lil Wayne; Stromae; La Roux; Amniamnyz; Vaidas; Cheryl Cole; P!nk; Ke$ha; Shakira; Adam Lambert; Grecius; G - Dragon; Karoona; Enriqua Iglesias.
Vienos iš klausomiausių grupių, tai Linkin Park; Brokencyde; Dot Dot Curve; For Minor; Skillet; DBLZ; G&G Sindikatas; Skrebe & Demos; K.u.r.v.a.; Popso Sindikatas.
Tai lietuviška, rusiška, angliška, ispaniška, itališka, japoniška/kiniška muzika. Puse man nesuprantamos, bet aiškios muzikos kūriniai. Tai - mano gyvenimas. Visur su ausinėm, kiekvieną dieną kraunamas telefonas dėl muzikos, telefona virš 300 dainų, bent jau tiek ar daugiau telpa į 2 GB atminties kortelę.
~
Toliau mano gyvenimas susideda iš draugų. Tiek vaikinų tiek merginų. Mano geriausia draugė išvažiavo kitur gyventi, tačiau ji vistiek liks man geriausia. Su ja džiaugsmas ir juokas niekada nenutrūkdavo. Be jos dienos tampa niūromis ir liūdnomis, jį tarytum saulės spindulėlis įneštas į mano gyvenimą. Tokie draugai ir vadinami geriausiais. Turėjau ir draugą, geriausią draugą, bet jis virto vaikinu, o dabar jis jau niekas mano gyvenime. Geriausias draugas likęs Visagine kuris man buvo iki 1 klasės pats geriausias. Taipogi turėjau ir kitą geriausią draugę iki persikraustymo. Jie abu buvo man kaip brolis ir sesuo, visa vaikystė praleista su jais. Nuo darželio iki pirmos klasės. Šiuo metu draugus galiu suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų ir tai būtu - Gabija, Akvilė, Sonata, Augustė ir Ernestas. Of curse vaikino neįskaičiavau, nes jis pralenkia visus. Sakoma priešingybės traukia, bet tik tol kol jos ketvirtą kartą nesuklysta. Taip padarė ir žmogus kurį aš besąlygiškai mylėjau, bet jis buvo kitoks. Bailys ir debilas. Dėl visko gėdijosi ir turėjo begalę žalingų įpročių. Rūko, geria, primeta kietą prie draugų ir praeina pro mane tarsi nepažinotų. Iš dalies džiaugiuosi jog atsirado Karolis mano gyvenime, jis tarsi mano atspindys, nors ir metais jaunesnis. Myliu jį, dievinu jį. Ir laukiu atvažiuojant.
Šiam kartui tiek.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:11 pm

Aww:* atrodai miela :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:12 pm

How sweet. : o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:24 pm

So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 4:47 pm

meilė
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 7:25 pm

Okey. Adrenalinas pagavo dar reikia jums apie save papasakoti.

I'm stupid person, I inlove with coffee and black tea. Then with wolf - dog.
Tiesiog esu apsėsta šokio. Vos tik gabaliukas veža iš kart pradedu krutėt, kur ten krutėt - taškytis iš kart!
Kad ir dabar tai darau. Jumpinu a lit bit ir tecktonick šoku.
Ir esu totaliai įsimylėjus juos:

Let's do some fun. Bas_bigbang4

heart heart heart heart heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:32 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 5:48 pm

yeah,labas.;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 6:35 pm

Now, look at me: ( daugiau fotožopo nei manęs ... )

Let's do some fun. 10yghtd


Aš mokėti įsimylėti.


Tai mano gyvenime nutinka dažnai, galėčiau teigti jog per dažnai. Šį kartą įsimylėjau dainą. Kaip visada pabandyti juk verta pasiklausyti jų kitų dainų! Ir štai kas nutiko. Aura pamilo SHINee - Hello dainą. *varvina seilę* Lygiai taip pat kaip prieš metus pamilau jų Ring Ding Dong'ą. O vakar pamilau Lucifer.Pasišvenčiau tiesiog japonų dainoms. Šiuo metu ieškau naujų, beeet SMENT nėra įdėjęs, todėl tenka ieškot per google. laugh
Siūlyčiau ir jums išmėginti.






Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimePir. 10 18, 2010 8:50 pm

Shinee! OOh tu tokia tokia tokia... oww. :) heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 12:22 pm

Tokia pat kaip tu. ^^ So Cute
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 12:51 pm

kjūūūūūtėėė. : o lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 6:51 pm

Baisa pabaisa. n_n
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Let's do some fun. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Let's do some fun.   Let's do some fun. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Let's do some fun.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: