rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasitarimai

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 5:45 pm

Fęęnk jū.! : *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:00 pm

O man tiesą sakant pochui kas bus ta kapitonė, nesiruošiu savo nervų gadinti, nori tai ir būk tu ta kapitonė. Ir gintariokai, gal biški švelniau ir maloniau šnekėt reikėtų;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:04 pm

Krč.. Maigl, nepyk nū.. : /
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:06 pm

Nu gi nepykstu, bet ateina naujokė į mūsų grupę ir taip šneka, kad nežinau. Tu būk ta kapitonė, man tikrai nesvarbu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 07, 2010 7:28 pm

Ei, mes viena komanda, turim būti vieningos, prašom sutarti ;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 12:49 pm

Ei, kaip dėl to blendo? :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 1:03 pm

Tai tegul kapitonė ką nors sako, nes man irigi įdomu.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 3:21 pm

nu krč;DD, nemoku aš ten taip kalbėt... būkit nors ir visos kapitonės, kad tik darom blendą. Judam, judam ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 4:47 pm

Šiaip kapitonė neišrinkta jei nepastebėjai, Migle. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 4:49 pm

Ne nu, baikit jūs.
:)))))))))))))))))))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 4:51 pm

tai, kad užpyko nė iš šio, nė iš to..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 5:02 pm

Taigi jau nusprendėm, leidžiu tau būt kapitone;DDDDD Tai sakyk ką darom, nesigynčijant;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 5:15 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 7:05 pm

Nepyk, bet manau ta mažesnė foto, turėtų būti nusukta į priešinga pusę ;) na bent jau taip gražiau atrodytų ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 7:33 pm

emm, o gal pirma pasiskyrstom darbais ir poto bandom kažką daryt? ;D, nu čia tik mano nuomonė ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 7:36 pm

Galim taip :
Kiekviena sukurkit pagrindą (na fotkes sujunkit norimas), ir tada išrinksim geriausią ir dirbsim toliau. : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 8:27 pm

O aš manau, kad tegul kapitonas padaro pagrindą;}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 09, 2010 9:08 pm

Jei kapitonas - tai nereiškia, kad jis kuria geriausiai.
Visi turi pabandyt ir išrinksim geriausią. : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 10:45 am

Ne nu nenervinkti, jau per tiek laiko būtume padariusios, vos ne visą blendą, tad zaichik daryt pagrindą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 11:59 am

Jei jau taip primygtinai prašai...
https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/2cqfb49.png
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 1:10 pm

o, gavom Milką į komandą ! ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 1:16 pm

Aga, fainai!
Štai ir aš kažką stepliojau:
Spoiler:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 1:42 pm

Šitas man tikrai patinka, labai įdomus. ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 2:07 pm

man tinka toks ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 2:11 pm

Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasitarimai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasitarimai   Pasitarimai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasitarimai
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pasitarimai
» pasitarimai / DĖMESIO !
» Adminų ir modų pasitarimai
» Pasitarimai dėl darimo ir programų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: