rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Just Sandrytukow ;Dp**

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 3:43 pm

Sveiki ;]
Aš- Sandra.
Gyvenu Viduklėj ;DD [Čia negirdėta ne? ;DD] Tiksliau- pusiaukelėj iš Kauno į Klaipėdą ;DD
Esu aktyvi popamokinėj veikloj ;DD
Lankau gimnazijos merginų ansamblį ;DD
Dar esu aktyvi mokyklos kraštotyros būrelio narė ;DD
Šiaip istoriją nelabai mėgstu ;DD
Chmm..... ;DD
Man- 16 ;D
Dievinu fortepiono melodijas, šiaip populiarią muziką, diskotekas, "tūsus" ;DD
Fotografuoju.
Daug skaitau. ;p
Draugai sako, kad dažnai ką nors pasakau visai ne į temą ;DD Tad jei ką, nekreipkit dėmesio ;DDDp
Mano tėtis- "fūristas" ;DD
Sakė kai išsilaikysiu teises, dirbsiu už jį ;DD
Žodžiu, kas netingit, parašykit, pakalbėsimapie bet ką ;DD
Prieš 4 metus, 3 dienos po gimtadienio pakliuvau į autoavariją. Mano koja atrodė taip:
Just Sandrytukow ;Dp** Photo429
Ją tvarkė keli mikrochirurgai KMUK. Operacija truko 5 valandas. Negana šios kojos dalies lūžo ir tos pačios kojos šlaunikaulis. 2 mėnesius ji gulėjo ant įtempimų, kaulą į vietą atstatinėjo beveik 10kg svarmenys. Tuos du mėnesius tegalėjau gulėti vienoje pozoje. Paskui įtempimus man nuėmė, jau galėjau vaikščioti su ramentais, tik nedaug ir su vežimėliu išvažiuoti į lauką. Tas jausmas buvo nepakartojamas po tiek laiko praleisto lovoje... Siūlus iš apatinės kojos dalies išėmė tik dar po mėnesio. Medikai nenorėjo rizikuoti, kad vėl atsivers susiūtos vietos. Dar mėnesį pagulėjusi ligoninėje buvau išsiūsta į sanatoriją reabilituotis. Ten kineziterapiautė mankštino mano koją. Dar kurį laiką negalėjau vaikščioti be ramentų, nes jei būčiau perkėlusi visą svorį ant tos kojos visos sausgyslės, kraujagyslės ir nervai kurie buvo susiūti ga;ėjo vėl trūkti. Kai po beveik puss metų žengiau pirmus žingsnius be ramentų, labai bijojau, bet buvau pati laimingiausia pasaulyje, kad vėl galiu vaikščioti. Tai buvo skaudi patirtis, praradau visą vasarą ir dar keletą pirmo mokslo metų pusmečio mėnesių. Bet dabar, aš žinau, kad gali nutikti jei esi neatsargus, pakanka vienos sekundės ir tu gali susigadinti sau gyvenimą ar jo netekti. Tačiau dabar, aš vėl vaikštau. Esu tokia pat kaip ir kiti. Jei ne randai vis primenantys tą įvykį įvylusį prieš 4 metus, niekas nė nenutuoktų ką esu patyrusi.
P.S.
Šitai papasakojau, kad galėtumėt mane geriau pažinti, nenoriu, kad manęs gailėtumėtės ;}
Neskaitant visų negandų kurios gali nutikti bet kuriam, bet nutinka man, aš stengiuos išlikti tokia pat gera aplinkiniams.
Draugės sako, kad aš esu be galo šiltas žmogus su kuriuo galima pakalbėt atvirai. Manau tai tiesa. Tiesiog jei kas nors man išsipasakoja visada padėsiu kaip tik galėdama. Tokia jau esu ;D
Tiesą sakant sunku rašyti apie save, bet kai reikia, tai reikia ;DD
Iš tiesų tai dabar, būtent šiuo metu, kuriu naują tekstą. Fotografuoju.
Kai randu laiko susitinku su draugais.
Po savaitės gimtadienis, tad stengiuos, kad tūsas kurį organizuojam būtų nerealus.
Žodžiu... Kad ir kas nutinka, lieku savimi. Tiesiog, manau, kad taip bus geriau ir man ir aplinkiniams.
Tai vat.
Iš esmės aš pašėlus mergina, kuri dievina įvairius tūsus. Mėgstu dalyvaut visur kur tik įmanoma.
Vieną kart teko net purve voliotis ;DD
Ten buvo netyčia, na bet kai reikia peštis dėl pirmos vietos~ man viskas galima ;DD
Nenukrypstant nuo temos, aš dalyvauju net ten kur neįdomu.
Kad ir kraštotyra.
Kai pasiūlė buvau šoke... Visiškai, bet sutikau ir dabar visiškai nesigailiu, nes pasirodo visai įdomu ;DD
Iš esmės, tai bandau viską, nes vadovaujuosi tuo, kad nepabandęs nesužinosi.
Šią vasarą planuoju su tėčiu važiuot į Norvegiją, pašokinėt su guma nuo tiltų.
Ekstremalūs pojūčiai~ viena mano aistrų ;DD
Žiū, gal dar su kokiu gražiu norvegu susipažinsiu ;DD
Žodžiu, esu kažkiek ekstremalė, dievinu įvairiausias pramogas ir jei jau kur nors nuvažiuoju, stengiuos išbandyt viską kas tik įmanoma.
Jau važinėjau kartingais, buvau įvairiausiuose atrakcionuose, šokinėjau į vandenį nuo 7 metrų aukščio uolų [kai pasakiau mamai ji buvo pakraupus ;DD], skraidžiau oro balionu..
Kaip ir viskas kol kas ;DD
Šią vasarą išbandysiu dar daug naujų potyrių ;DD
Tap, tap, tap.
Įsivaizduojat pamiršau turbūt svarbiausią priklausomybę gyvenime!
Esu absoliuti, absoliuti, absoliuti KAVOHOLIKĖ. ;DD
Niekas kai nueinam į kavinę neklausia ko man, visi ir taip žino, kad KAVOS ;DD
Kavą dievinu visokią...
Kapuccino, Latte, Juodą, Ecspresso, Machiato...
Ecspreso ir Machiato myliu labiausiai.
Kiekvieną dieną pradedu ir baigiu puodeliu kavos, arba mano diena jau sugadinta ;DD
Taip pat dievinu Silvian Heach vardo rūbus.
Spinta jų tiesiog prigrūsta... Jie neįpatingi, bet man labai patinka ;DD
Turiu milžinišką priklausomybę Armani Code, Diamond kvepalams, Calvin Clein kūno pieneliams, Lancome Hypnose sidabriniam tušui...
Oi kiek turiu priklausomybių...
Net pasibaisėjau pati ;DD
Occhh... Turiu priklausomybę pliušinėms beždžionėms.. Kai kur nors nuvykstu, būtinai vieną nusiperku ;DD
Turiu priklausomybę knygoms. Be jų negalėčiau gyventi.
Turiu priklausomybę serialui "Velniūkštė". Mačiau visas jo serijas ;DD
Turiu priklausomybę vardu Sandrair kitą, vardu Inga ;DD
Be jų neįsivaizduoju gyvenimo.
Neįsivaizduoju savęs ir be tokių žmogučių kaip Marčius, Martukas, Rytis, Lilė, Tamulevič, Andžė, Greta...
Turiu meilės priklausomybę ;DD
Visus labai myliu ir to paties reikalauju iš jų ;DD
[Myliu jus ;D**]
Turiu praeitą savaitę užgimusią priklausomybę Marčio bučiniams ;DD
Jie oohoo kokie ;DD
Turiu priklausomybę maivytis prieš fotoobjektyvą ;DD
Vakar nusiunčiau aprašymą vienai fotomodelių agentūrai. Dabar nekantriai laukiu atsakymo, nors žinau, kad jis bus:
"Atleiskite, bet modelių turime pakankamai." arba "Deja, nesate tinkama šiai veiklai."
O taip noriu tapt fotomodeliu!


Paskutinį kartą redagavo SandruO, Antr. 10 05, 2010 4:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 5:55 pm

Viską viską perskaičiau. Keista, nes dažniausiai sustoju ties antru sakiniu ir maunu iš temos. Sakysiu teisybę, visą tekstą privertė skaityti, tavo aprašyta nelaimė. Iš aprašymo supratau, jog esi aktyvi, nestovi vietoje, priešingai nei aš. :DDD Man tik duok kėdę ir aš galėsiu sėdėti visą dieną nieko neveikdama. Ai, sveika atvykusi, Sandra ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeŠt. 10 02, 2010 11:07 pm

Sveika prisijungusi : )

O aš tiesą pasakius...net gėda...bet visko neskaičiau...nes ta raudona spalva...man net akis paskaudo : S
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 4:02 pm

Spalvą- pakeisiu ;DD
Sveikos, sveikos ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 4:10 pm

sooųų. sveikaa. nors neverta sveikintis, bet žodžiu. vaaat. neskaičiau aprašymo, nes esu jau jį perskaičius kitur. smagu tave čia matyt. Just Sandrytukow ;Dp** 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:11 pm

Ją ją. Linkt galvytę, linkt ;DD inlove
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:17 pm

tik galvytės nenusilaužk. Just Sandrytukow ;Dp** 916113
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:57 pm

Pasistengsiuu ;DD

Nereikia svajoti apie rožių sodą, reikia gėrėtis rožėmis augančiomis už lango.
Just Sandrytukow ;Dp** IMAG0030

Net jei tavęs nėra šalia, aš čia, laiminga, mylima. Aš tiesiog esu savimi.
Just Sandrytukow ;Dp** IMAG0031
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 6:58 pm

nuo blykstės tavo akys tokios raaaawr. Just Sandrytukow ;Dp** 305713 kaip ir pati. Just Sandrytukow ;Dp** 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 7:04 pm

Ačč, gerai, kad skruostai nuo blykstės nerausta ;DD heart
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 7:04 pm

Sveika atvykusi į mūsų šeimą :))
Kaip nekeista perskaičiau visą aprašymą ir galiu teigti jog esi įdomus žmogutis :)
p.s. man patyyykti Tavo plaukai ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 7:05 pm

Sveikąą ;}}
Vyy, kaip fainei ;DD
Aww, nūū ir kodėl visiem jie patinka ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:33 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 7:10 pm

Labūū ;>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 8:34 pm

Just Sandrytukow ;Dp** IMAG0103%20copya

Just Sandrytukow ;Dp** IMAG0112%20copya

Just Sandrytukow ;Dp** IMAG0121%20copya
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:29 pm

Man ir patyyyynka taov plaukai : )))))
Laaabai niceee : )))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:52 pm

labas (:
Simpatiška tokia ;)
Beto, tavo aprašymas man labai patiko, galbūt todėl,jog panašumų beveik nėra :))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitimeTr. 10 20, 2010 7:13 pm

Hayy abiems ;>
Malonūū ;>
Labai ačiū ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Just Sandrytukow ;Dp** Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Just Sandrytukow ;Dp**   Just Sandrytukow ;Dp** Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Just Sandrytukow ;Dp**
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sandrytukow [reikia komentarų]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: