rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 saulėgrąža.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 9:50 pm

saulėgrąža.  Vasara719
Daugelis mane myli ir brangina. Arba primeta taip, bet kažkaip nesitiki, nes tokį trenktą padarą nemylint nepakęsi. Nors visai nesijaučiu būti verta tiek mylimai. Galbūt gerai, o galbūt ir blogai. Afkuors, neapsieisiu ir be priešų, kurie greičiausiai man tiesiog pavydi. Juup, esu bišk man rodos pasikėlus, ale ką padarysi. šiaip manau, jog Dievas išorės man grožio man nelabai pagailėjo, bet vidaus norėčiau gražesnio. (:Pląą, čia sumaliau vpš kaip nepradžioj, nią? aa. taisausi.
Taigi. Esu Liveta. dar kitaip žinoma kaip saulėgrąža, siemka, siemačka, brangioji, nykštukas, coliukė ir etc. Esu jau pakankamai didelė, man net (net!!) 13. žiemą, gruodžio 27 dieną, sueis 14. Jei rimtai, tai nelabai suprantu, kaip taip greit spėjau užaugt. (: Kremtu aštuntokės duoną, bei septintokės, muzikos mokykloje. Nepatinka man šie atėję mokslo metai, nes mokykloj jie paskutiniai, šioje kad ir suknistoje, nesąmoningoje klasėje. (vistiek aš ją myliu. (sun)) na o muzikos mokykla, tai paskutiniai metai, laukia egzai, paskutinis skambutis,. nepatyynka.
Naa, o dabar dar daugiau apie mane. nu ką aš myliu:
Muziką. Be jos nė žingsnio. Prie pc:radijas arba aimpas paleistas; kai nueinu miegot ausinės ausyse, o kai žiūriu Tv groja MTV.:DDD
Literatūrą. Aišku nevisą, bet kai kurią labai. Pati prisiliečiu prie jos. Tai yra, kuriu eiles ir rašau noveles/miniatiūras. O rašytojų mėgstamiausios knygos:
S. Meyer - Saulėlydis. (jis pats pačiausiais iš visų keturių dalių. skaičiau jį tris kartus.)
J.D Salinger - Rugiuose prie bedugnės
M. Burgess - Mėjos angelas (ir šiaip myliu šitą dieduką)
R.N Giuntekinas - Čiauškutė.
Lietuuuvių.
Neperseniausiai skaityta :
S. Šaltenis - Riešutų duona. Kažkuo liabai sužavėjo.
O daugiau lietuvių.. hmš, kaip poetą gerbiu Erlicką. (:
Dar myliu draugus.
Savo bff Gretę ir Malviną. IR dar afkuors virtualius: Kristiną, Martiną, Airingą, Gintę. Nežinau kaip, bet taip įmanoma. (:
Savo bruooolį. Nu nors kaip jis mane užknisa, bet vistiek mieliausias vaikinuukaš. ^^
One republic. Nes nu jie mano dievukai. o labiausiai gerbiu Ryan Tedder, nes jo parašytos dainos ir jo balsas. aaah.
Žaviuosi:
Filmais „A Walk To Remember; „Remember Me“ ir afkuors kaip be „Titanic“. Tai filmai per kuriuos raudoojau, nes šiaip filmams mano ašaros atsparios. Ir šiaip, mane mama dažnai poxuiste išvadina.
Robert Pattinson. but no no, ne už jo grožį. Už jo plaukuuuus ir jo vaidybą, dar šypseną gražią turi, vo.
Taylor Momsen. Hmš, net nežinau už ką. Nors ji primeta žiaurią kalę, bet vistiek man ji patinka. ir jos balsas. labai.
Aa, dar Gaga. Nepatinka ji man šiaip, bet vertinu jos originalumą. ^^
Daugiau nežinau ką ir be sakyt. Kas domina - klauskit.



Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:35 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:19 pm

yaaaay, pagaliau kažkas pasisveikino. heliaaau. : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:24 pm

Sveika prisijungusi : ))))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 9:55 pm

Sveika (:
Neprisitatynėsiuvardą pati matai :))
Įdomi visai pasirodei ;)
Ką manai apie Tokio Hotel? Kokius šokius mėgsti?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitimeAntr. 10 19, 2010 4:17 pm

L, heeyš. : >
J, Sveikaa. (: Um, TH labai manęs nedomina, tiksliau visai jų nesu nė girdėjusi, o kad ir esu girdėjusi, tai nesudomino. : D Šokiai.. um, man jie visi kelia teigiamus jausmus ir jaučiu pagarbą šokėjams. :}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





saulėgrąža.  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: saulėgrąža.    saulėgrąža.  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
saulėgrąža.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: