rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tavo nick'o kilmė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 12:57 pm

Dabar prisipažinkit, iš kur kilo jūsų nickas? Kodėl būtent pasivadinote taip, o ne kitaip? Gal tai pirmas į galvą šovęs žodis, o gal su juo siejasi ilga istorija? papasakokit ; DDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 1:21 pm

iš gerai žinomos dainos - david guetta ft kid cudi - memories <3
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 1:25 pm

Ai, dA radau tokį labai... gražų piešinį pavadinimu Vampire Geisha. So, įdomi idėja ir šiaip... gerai skamba : DDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 2:57 pm

Hehe, labai durnas vardas, kuris krito į galvą, kai kuriaus vieną iįš dešimt savo gmail.com pašto dėžučių xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 3:00 pm

o die. jau neatsimenu kiek metų šiaip save madafakere vadinau ar šiaip,pats muzerfucka žodis buvo jėga. iš pradžių gal blūtūfas mano buvo taip pavadintas,paskui čia viskas perėjo. o kai LJ kūriausi, kad nebūtų madafakere pasidariau vietoj ė,3. ir viskaaas
o šitas mano nikas yra vienas iš DAUGELIO. taip
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 7:42 pm

o pas mane istorijos nėra. labai tyingėjau galvoti kažką gudro, nusibodo mano nuolatinis Coffė nikas, tai ir gimė šitas mickius... :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 8:25 pm

Aš saviškį susigalvojau kažkada seniai kone miegodama, kai ieškojau kokio nors vardo malaizietei vampyrei, registruodamasi į vieną iš daugelio twilight'o rpg forumų :D
Kol kas juo džiaugiuosi, berods tik vienoj kažkokioj svetainėj kažkokį panašų buvau radus. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 09 27, 2010 5:10 pm

aj. šiaip. galvojau apie sunshine. bet tai jau atsibodo. pamaniau, kad moon tiks. : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 4:54 pm

Iš vienos grupės dainos, kurią buvau įsimylėjus. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 10 11, 2010 12:55 pm

kličkė evil
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 10 11, 2010 2:17 pm

Prieš kažkur septynerius metus sedėjau pas drauge ir sumasčiau užsregistruoti One.lt
Nenorėjau nieko tradiciško todėl
Iš Sigutė pakeičiau į Seigun ir pridėjau +nnyte.
Nusprendžiau nike turėti dvi "nn" raides ,nes tuomet buvau didelė "Rihannos" gerbėja :DD
Mmm dabar man tai atrodo gana kvaila ,bet nikas kaip prilipo ,taip prilipo :)
Daugumai esu Seiga ,nebe Siga xDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:03 pm

aš iš pradžių buvau Pau, bet poto susikūriau savo frm ir galvojau opr daug banalu , tai sukau sukau galva ir kažkodėl sugalvojau POU ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:48 pm

o mano nickas, šiaip yra karolytea, bet keliem draugam iš amerikos buvo labai sunku tarti "karolytea", todėl jie mane vadino tiesiog tea, kažkaip daug kur naudoju šitą nicką, kažkaip prilipo dabar :P
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 8:52 pm

mano pavadinimas buvo pirmas į galvą šovęs žodis ; DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 8:54 pm

kočki - rusiškai kačiukas ;D šiaip, savo katino garbei :D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 9:22 pm

Tarja.. haaaah.. šitam vardeliui jau apie 3 metus.. jeigu ne daugiau. Viskas prasidėjo nuo vieno forumo, kuriame registravausi šiuo vardu, o patį vardą pasiskolinau iš dainininkės Tarj'os Turunen (gal kada nors gražinsiu :)) So, jis man parilipo ir dabar internetinėje erdvėje mane dauguma pažįsta pagal Tarj'os nick'ą :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitimeŠt. 10 23, 2010 9:26 pm

Kažkur iš kažkur buvo prilipęs vardas Shizuka (-vert. iš Japonų kalbos - tyla), ir vien jo reikšmė vėliau man sužinojus man tiko ;D
O darkness.. Ankščiau buvau Darkness Angel, ah, vien tas "tamsa" man patiko. Kaai atirado Shizuka, tai nenorėjau skirtis ir su darkness (nors dabar gan kvailokai skamba manau ;D)
Naaa, o Shizu, tai trumpinys nuo Shizuka.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tavo nick'o kilmė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tavo nick'o kilmė   Tavo nick'o kilmė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tavo nick'o kilmė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Tavo nick'o kilmė
» Tavo savijauta
» Tavo klasė
» Tavo kompiuteris
» Tavo kompiuteris

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: