rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 6:15 pm

Iki šios savaitės galo (rugsėjo 26-osios) siūlykite jūsų nuomone LABIAUSIAI IŠTOBULĖJUSĮ NARĮ KURIANT FOTOŠOPU, taip kad netinginiaujam ir pasiūlom ką nors ; D
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 7:28 pm

Reda ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 7:28 pm

nea, ne reda, kitą variantą ; D
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 2:28 pm

aš rašau kaip man atrodo (sun)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 12:23 pm

baik, justeu, manęs nesiūlyk, kažką iš kitų, nes supyksiu ir pati nutarsiu ką išrinkti ; DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeŠt. 09 25, 2010 10:08 pm

Siūlysiu, ką man daryt, jeigu mano tokia nuomonė? ;D bet jei labai nori, tai Julija tada ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 10:54 am

aš irgi apie Julijų galvoju, o ką kiti mano? pasirodykit čionais, žmogai ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 2:51 pm

julija... lalala : D nes gosh, ten nesveikai fainuoliški darbai. jeigu mažas nenori siūlytis nes pas ją irgi ten nesveika : D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 3:16 pm

Jo... Julijos darbai nuostabūs :)
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 09 26, 2010 3:19 pm

Julija tai .. storasis drugelis? ;DDD
Goš.. man sunku su tais vardais ;s
Taigi, mano balsas nelabai daug ką pakeistu, tai pritariu daugumai ir taipogi už Juliją :}}
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimePen. 10 01, 2010 5:07 pm

taigi, pirmasis apdovanojimas nukeliavo Julijai, dabar teikit savo pasūlymus dėl antrojo ; DDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimePen. 10 01, 2010 6:04 pm

o kokioj srity dabar? ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimePen. 10 01, 2010 6:06 pm

galit patys pasiūlyt, nors aš šeip siūlau rinkt tarkim kad ir kokį... forumo aktyvistą ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:04 pm

Chebra, savaitė jau prabėgo (rofl)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 10:12 pm

Ok, gal turit kokių pasiūlymų, ką renkame kitai savaitei?
Gal kokį forumo aktyvistą? kaip Reda siūlė arba galim baigti kaip pradėjome.. ta prasme, jei pradėjome su fotošoperiais, tai baikime ties dailininkais. Sekanti stotelė būtu "Savaitės fotografas"? :DDD
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 03, 2010 11:09 pm

Tėp, fotografas ;D bet šitoj srity nieko nenusimanau, ryt peržėsiu galerijas ir pasakysiu, kas mano nuomone fotografas geriausias ;D
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimePir. 10 04, 2010 6:56 pm

aš siūlau tea! ; DDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeAntr. 10 05, 2010 10:41 am

Pritarsiu mažiui. Tea, aktyviai reiškiasi savo temoje, o ir nuotraukos man visai patinka :))
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 12:01 pm

okey, jusčius pritarė mum, kad mūsų didžiausia fotografė tea, o kadangi apsileidę modai nebeapsilanko čia, tad einu kurt apdovanojimą ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:37 pm

Ūūū.. ponis aš nepastebėjo :P Bet skaitykit, kad aš pritariau dėl tea, jos nuotraukos nerealios! heart
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:42 pm

'key, ką toliau renkam? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:50 pm

Savaitės rašytoją? :O
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:54 pm

Galim, o paskui savaitės dailininką ;DDD
Tai ką į rašytojus? :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 5:59 pm

Neturiu žalio supratimo :D Daug kas rašo :D
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 6:04 pm

Aš tai gal kokią Claya Mya siūlyčiau. Patiko man jos ta daina, be to įrašyti žadėjo :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...   SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
SAVAITĖS LABIAUSIAI NUSIPELNĘS...
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Koks vaikinas tau labiausiai tinka?
» Avatarų savaitės/mėnesiai.
» Avatarų savaitės apdovanojimai
» Sigų savaitės apdovanojimai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: