rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Šiandien gauti pažymiai

Go down 
4 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 16, 2010 8:45 pm

pasidalinkite savo pažymukais! ; DDDDDDDD

10 iš kūno kultūros!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 16, 2010 8:47 pm

10, 9 iš lietuvių kalbos, to dar nebuvo (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePen. 09 17, 2010 4:36 pm

10 iš matiekos. ; ooo (bet tai kai aš varauuū db.bet kolkas dar lengva. :DDD)

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePen. 09 17, 2010 7:54 pm

9, 10 iš lietuvių gramatikos. Kokia laimė. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePen. 09 17, 2010 8:49 pm

10 iš anglų (sun)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePen. 09 17, 2010 9:27 pm

chemija - 9
anglu - 7
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 21, 2010 4:45 pm

anglų - 4. :DDDD

už testą.manęs visą savaitę nebuvo.niekaip negalėjau pasimokint.ir turėjau rašyt.xDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 21, 2010 5:50 pm

6 už lietuvių, žiaura mokytoja >.<
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 21, 2010 5:51 pm

8 iš lietuvių.net mamai nesakysiu.  mes jį visi prakeikėm. beveik nieko nerašėm po vasaros ir jis jau ssavarankiškus duoda.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 8:02 pm

2 iš matkės (čia vadinasi geriausia Lietuvos mokykla :D )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 9:03 pm

Lietuviu - 8
Matematika - 10
Anglų - 9
Rusų - 10

Ema - o, lūdnai x.x Pas mane tai geriausia ir didžiausia mokyklą pagal mokinių skaičių Klaipėdoj tai irgi sunkiai pakankamai viskas.
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 2:51 pm

Fizika 10, 10. Iš formulių ir pliusų. Per dvi pamokas sugebėjau surinkti dešimt pliusų (sun)
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 3:16 pm

gąąš. fizika?? ;oo jos nkd nemokėjau ;DD

biologija- 2. ;DDDDDDDDDDDDDDDD
lt- 7, geriausiai iš klasės ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 4:03 pm

matė.-5.susitarėm apspjaudyt mokytojos mašiną su draugėm.krč, keturios klaidos kontre, ir 5. o draugė taip pat padarė, tik dar biškį daugiau padarė ir 8 jai.aš ją rimtai apspjaudysiu.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 6:39 pm

vokiečių 10! aš gi taaaaip dabar didžiuojuosi savimi!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 7:32 pm

Pažymiai gauti ne šiandien, bet per paskutines dvi dienas:
lietuvių, anglų, rusų - 10, matematika - 10, fizika - 10, 6 iiiiir nerašytas 10 iš kūno kultūros, kadangi pirmą kartą nuo rugsėjo pirmos sumaniau pasportuot xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 7:35 pm

Istorija - 10. ;DDDD
Lietuvių - 5. fuu. iš kontro, kurį rašėm pirmadienį, o aš visą savaitę nebuvau ir negalėjau pasimokint! ;////
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeKv. 09 23, 2010 8:24 pm

8 iš "Anykščių Šilelio" deklamavimo. Sufailinau tekstą totaliai. ;DD

Shiz, ai man tai nelabai rūpi, nemoku aš iracionalumo naikint :DD
užtat išsiprašiau vieno vaikino, kuris man labai patinka, kad mane mokytų matkės. ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePir. 09 27, 2010 4:12 pm

Rusų - 8.

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePir. 09 27, 2010 6:24 pm

Istorija 7. lievai
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePir. 09 27, 2010 6:30 pm

aj. dar pamiršau vieną.

Lietuvių - 7. blm. prastai šiais metais einas. :sss
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimePir. 09 27, 2010 9:18 pm

Pilietinis- 10
Istorija-7 ;D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:25 pm

10 iš fizikos! kitiem už konspektus prie kontro po balą pridėjo, o man papildomą pažymį parašė, rarrrrr 8)
9 chemijos kontro, irgi didžiūli pasiekimas ; DDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:34 pm

10 už chemijąą. 12
Atgal į viršų Go down
just

just


Pranešimų skaičius : 4018
Prisijungimo data : 2009-01-16

Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitimeAntr. 09 28, 2010 4:39 pm

Matkė - 10!!! Yes, yes, yes, yes, va ką daro kulkuliatorius (sun) (sun) garbinu aš tave, kulkuliatoriau, gaš 10 iš matkės, yayyy!!!!!
Atgal į viršų Go down
http://teplep.lithuanianforum.net
Sponsored content





Šiandien gauti pažymiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šiandien gauti pažymiai   Šiandien gauti pažymiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šiandien gauti pažymiai
Atgal į viršų 
Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Šiandien gauti pažymiai
» Šiandien aš...
» Šiandien aš...
» Šiandien nėjau į mokyklą, nes...
» šiandien neėjau į mokyklą nes...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: