rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lumix fotoparatai

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 11:23 am

Nu vą kas turit Lumix fotoaparatus? Patinka? Nesiskundžiat?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 3:47 pm

aš pirmą kart girdžiu tokį pavadinimą.. xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 7:16 pm

Tai eik pagooglink, pilną tu Lumix fotoparatų yra.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimePir. 09 06, 2010 10:20 pm

Mano draugė turi lumixą veidrodinį, neblogas, nors nepasakyčiau, kad superinis, bet svarbu ne teptukas, o kas juo teplioja. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 8:37 pm

Aš turiu Lumix, ir man jis laaaabai patinka. Galit pažiūrėt mano galerijoje, kaip fotografuoja šis daikčiukas. ;}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimePir. 12 06, 2010 11:11 am

*prisideda prie tų,kurie pirmą kartą girdi*
Nu,einu pasigūglint :>> Įdomu man pasidarė,kas čia per...?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitimeAntr. 03 15, 2011 4:53 pm

O taigi čia tas pats Panasonic fotoaparatas. Čia tas pats kaip FujiFilm Finepix, o čia Panasonic Lumix. Nelabai taisyklingas šitos temos pavadinimas, manau ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lumix fotoparatai  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lumix fotoparatai    Lumix fotoparatai  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lumix fotoparatai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: