rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 1:03 pm

Taip pat norėjau prisidėt <333

Dėkui jums visoms heart
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 1:07 pm

uoooj, žmogeliai.

dabar, aš neįsivaizduoju kokia būčiau, jei nebūčiau teplep'e. jūs nuostabūs. bet rimtai nuostabūs. kiekvieną dieną kiekvienas mane sugebat sušildyti savaip. ir ta hug'ų manija nuostabi. tu būni čia ir nenori išeit, nes susirinkę tokie nuostabūs žmogiaaai.
o ką jau kalbėt apie šiandien skype chat'ą su Jelenuku. dabar skraidau padebesiai kai iš jos gavau tiek šilumos.
aaaahh. galėčiau tart po žodį. tfu. kelis žodžius kiekvienam atskirai, bet tai užtruktų labai daug laiko ir jums atsibostų skaityt.
žodžiu. žinokit, kad jūs esat patys nuostabiausi žmogeliai ir man gera, kad turiu jus. ačiū už tai,kad esat. myliu. <3
Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 858641
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 2:36 pm

Labai šiltas forumas, aktyvus, man patinka (: TIk truputį sunkiai priimamai nauji žmogučiai ;< Vieni su kitais senbuviai huginasi, veinas kitam rašinėja ir pan, o nauji kaip?;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 5:58 pm

Prisidėsiu prie visų.
Kaip pirmą kartą atsiradau čia, labaaaaaai senai, man jis nelabai patiko, net nežinau, kažkaip nepritapau, visko tiek daug, ir viskas taip nepažįstama. Buvau kurį laiką užmiršus forumą, nes kažkaip nepritapau. Poto netyčia vėl paspaudžiau ant šito forumo, maniau atsirado daugiau žmogučių ir galbūt pritapsiu, ir aišku neklydau : ) Po kelių savaičių bandymų pripratau, ir dabar sunku išsiskyrti su šituo forumiuku, čia tieeeeeek daug draugiškų žmogučių... Grynai geresnis forumas už Art'są, nes ten adminės labai nemalonios. O čia visi maloniai bendrauja. Žodžiu Aphūūūūūginu visuuuus, nes visi prisidėjo prie šito forumo kūrimo. Aišku didelis hug'as adminėms, kad sukūrė tokį dalyką kaip tep lep'as lick
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 6:05 pm

kocki rašo:
Labai šiltas forumas, aktyvus, man patinka (: TIk truputį sunkiai priimamai nauji žmogučiai ;< Vieni su kitais senbuviai huginasi, veinas kitam rašinėja ir pan, o nauji kaip?;D

okyyš. aš atvarau tavęs atsitempt į mūsų visų ratą, kad pasijustum mylima. *hūūūūūūūūūūūūūūūgaz for Agnytė* Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 6:15 pm

MoonShine rašo:
kocki rašo:
Labai šiltas forumas, aktyvus, man patinka (: TIk truputį sunkiai priimamai nauji žmogučiai ;< Vieni su kitais senbuviai huginasi, veinas kitam rašinėja ir pan, o nauji kaip?;D

okyyš. aš atvarau tavęs atsitempt į mūsų visų ratą, kad pasijustum mylima. *hūūūūūūūūūūūūūūūgaz for Agnytė* Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 486285

awww, kaip miela;DDD nee, aš ne dėl to čia rašiau, tiesiog ;D Tiesiog norėtųsi, akd kaikurie žmonės nekalbėtų už akių;D Na, nefūdinu, kam reikėjo, tas suprato (:

o šiaip, man aptinka, kad čia tiek veiksmo ir linskmų veidelių;D hehe ;D chi
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 7:23 pm

Awwww.. labai džiaugiamės, kad Jums čia patinka ir pati norėčiau padėkoti Jums, nes be Jūsų nebūtų šio forumiuko <333333 [hūūūūūūg]
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 8:46 pm

ir aš pasisakysiu.



gana senokai čia esu užsireginus, bet buvau jus pamiršus. tiesiog, man regis ( o gal ir ne) buvo kitos adminės. o jeigu nebuvo, tai aš jų nepažinojau;DD nelabai mėgau tiesą sakant čia lankytis. o dabar viiiskas pasikeitęęę. užtai ir myliu šitą forumą. ant artso nevarau, nes labai daug iš jo išmokau, bet pripažįstu,  teplepe su ta hugų manija tikrai pralinksminat.  ;DD




I LOVE U GUYS ! ♥ ;*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 10:32 pm

Atėjo mano laikas išsireikšti:

gerai, esu naujokė čia. man taip PAT kaip ir kitoms atrodė jog čia bus nuobodu, nes nepritapau prie jūsų, kol nepamačiau kad širdys Jūsų žmogai, nežmOniškai didelės^^. nė vienas iš Jūsų negaili nei gerų žodžių, nei komplimentų! Jūs nereali chėbra!!! Aš jus žmuOgai įsimylęjau. Apskritai pamilau tep lep'ą!!!

Mylinti visus totaliai Simaaaa ^^ ;}}*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 10:46 pm

Aš irgi pasisakyti noriu!
Apie šitą forumą atsiliepimai vien geri, ištiesų. Pati pirmą kartą užsiregistravau dar pačioje forumo gyvavymo pradžioje, bet poto kažkaip užmiršau ir nustojau lankytis... *susigėsta* eeer, whatever.
Bet vėliau, paskatinta Justės (just) vėl grįžau į jūsų bendruomenę. Ir grįžus man šitas forumas patiko daug labiau, nei pradžioje... Nežinau kodėl, gal dėl to, kad padaugėjo narių, pasikeitė stilius, arba... net nežinau, tiesiog buvo didesnis noras lankytis. :)
Kalbant apie pritapimą, tai niekad nesijaučiau svetima Tep Lep'e. Pažinojau admin'es ir kelis forumo narius, taigiiii buvo drąsiau. :D
Ir bendruomenė čia draugiška susirinkus, tikrai, to neigti negalime. :) Tik man kartais užkliūna kaikurių perdidelis floodas, bet ką jau čia... :D

TAIGI, linkiu Tep Lep'ui iiiiiiiiiiiiiiiilgo gyvavimo! Tikiuosi nariai, vieną gražią dieną, nesumanys palikinėti Tep Lep'o... o_O Nes AŠ net nežadu atsisveikinti su šiuo nuostabiu forumu.
Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 486285
MYLIU jus, brangieji!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 8:21 am

Kaip aš čia neapsireiškus būsiu?
Esu čia neseniai, o dar buvau pamiršus šį forumą dėl to, kad neturėjau savo meno... Tačiau pažvelgusi į savo nutoraukas pagalvojau, kad reik taupyt šlamančius ir pirkti fotiką.
Nu nusipirkau aš tą fotiką, tačiau vistiek neprisiminiau šio forumo, tačiau tvarkydama savo forumą užtikau šį banerį ir užsukau. Galvoju, koks ten mano nickas? Ir ar iš vis čia prisireginus esu? Nes visiškai neatpažinau forumo iš stiliaus. Užsukau į Narių Sąrašą ir save susiradau. Prisijungiau, ir žiū... Daug aktyvesnis, fainesnis ir smagesnis forumas.
Nu ir pasilikau taip. Dabar tikrai nesigailiu dėl savo sprendimo. Labai smagu, kad yra atrinktos tokios pačios pačiausios adminės.
Ir pati bendruomenė neką blogesnė. Visi smagūs, draugiški.

MYLIU TAVE, TAVE, TEPLEPĄ!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 9:57 am

Norit išgirst zaičiko istoriją? evil
`kaaaay. papasakosiu jums istoriją seną kaip pasaulis ir šviežia kaip ką tik keptas zuikis.
tai buvo senai senai, dutūkstančiai dešimtų metų, aštunto mėnesio, trisdešimt pirma diena.
mėėėėh užklydo čia per.. per gūūglę. taip taip. karščiausios ovacijos gūūglėi. evil
o kaip žinot, zaičikas į forumą apsistoja maždaug mėnesiui - ir dingsta.
forumas nebetraukia ir vyyyyskas. nūū zaičikas čia užklydo. man rodos pirmas postas buvo.. yeah. galerija. (o gal ir ne)). aj dar atsimenu nickas nukopintas buvo čia mano. : DDDD
nu gyyrai. zaičikas išsiaiškino su nicku, susugalvojo rangą ir t.t.. Zaičikas galvojo, kad jo vargšo darbų niekas nekomentuos, soo, zaičikas jau norėjau užverti naršyklę, buut... išvydo komentarus! ją ją! komentarus. lick mėėh apsidžiaugė, padėkojo.
tada nuslinko iki flūdo kambario (evil). teeen bijojo, kad dęl naglo būdo ją atstums, buut. tą naglą visi priimė. evil tada mėėh iš čia nebeišlipdavo ligi šiolei. heart
AŠ GALIU PASAKYTI, KAD JŪŪŪŪŪS, MIELIEJI, JŪŪŪŪŪS, PRIRIŠOT LAUKINĮ ZAIČIKĄ PRIE TOKIO FORUMO, APIE KOKIĮ JIS VISADA IR SVAJOJO.
MĖĖH IRGI JUS MYLI, BURUNDUKAI! heart Waha lick heart
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:32 pm

Ištrink mane:) Ačiū
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai   Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nusiskundimai, pagyrimai, pasiūlymai
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Informacijos sąvartynas-
Pereiti į: