rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Elementarios foto redagavimo pamokėlės

Go down 
AutoriusPranešimas
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 3:33 pm

kartais nuotraukoje kažkas visiškai nelimpa, modelio veidas būna kiek spuoguotas, ar fotografuojant nesusidaro gražūs šešėliai? tai visiškai ne problema, galima viską ištaisyti labai paprastais būdais, tereikia turėti fotošopą! pora paprastučių, aiškių pamokėlių, kaip išgauti gerą rezultatą daug 'neapifotošopinant'. tikiuosi, pravers :}

pirma
antra
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeSk. 09 12, 2010 8:03 pm

O čia ant kelinto photoshopo taip?
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeTr. 09 22, 2010 7:10 pm

su visais tinka :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 10:00 am

1 lb ptofesionaliai padarė.
kai kokioj fotosesijoj ; o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimePir. 11 08, 2010 3:57 pm

1-Va man būtent,kaip taip padaro,tai žiaurei negražiai atrodo...Visu pirma atrodo per daug tobulai,veidas tai vapse per daug islygintas,nu vienu zodziu lb nenaturaliai atrodo...va kaip ta sona sutvarke tai lb patiko,reiks ir man kur nors pritaikyt ;P
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeŠt. 11 13, 2010 1:45 pm

Man patiko labai pirma pamoka, kai kurių dalykų nežinojau, aišku, man rezultate ne viskas atrodo gražu, tačiau tikrai praverčia norint padaryti tvarkingą ir gražią nuotrauką. Gal kas žinote daugiau tokių pamokų?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeAntr. 12 28, 2010 9:16 pm

nu kąą aš žinau, bet fotografavimą, poto foto redagavimą esu prieš, nes puse ką tu padarei nebelieka, o čia jau lieki priklausomas nuo pš gebėjimų. arba grafika ir retušai arba paprastas fotografavimas.
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitimeTr. 12 29, 2010 11:56 am

redagavimas tai nebūtinai yra absoliutus foto pakeitimas. Na žinoma, tokia nuomonė susidaro pagal tas pamokas, bet paprasčiausiai vaizduojami pagrindai, kaip pataisyti vieną ar kitą dalyką, gal pamokose kiek per daug perdirbta, bet niekas neliepia kopijuoti ir taip pat nežmoniškai keisti nuotrauką, kaip parodyta, visi atsirenka tai, ko jiems reikia. Gi nusifotografavus su nežmoniškai dideliu spuogu ant nosies nenorėsi viešint tos nuotraukos, nors visa kita joje bus tobula ; DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Elementarios foto redagavimo pamokėlės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Elementarios foto redagavimo pamokėlės   Elementarios foto redagavimo pamokėlės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Elementarios foto redagavimo pamokėlės
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Sandra Izabelė. Yra naujų foto
» Greipfrut'ės foto
» Tildos foto albumas
» Braškytės foto gallery
» Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: