rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 am i scaring you tonight?

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 12:25 pm

savo tikro vardo neišduosiu ir jei jūs manę pažystat tai tikrai žinosit kad jo nereikia išduot.

am i scaring you tonight? Dscf0540p

lola / tamotaka / sadako.

keturiolika / sausio šešiolikta / tūkstantis devyni šimtai devyniasdešimt šeši.

tėtis / mama / jaunesnysis brolis.

šiaurinė airija / armagh grafystė / armagh miestas.

rudi plaukai / mėlynos akys / metras penkiasdešimt penki ~ metras šešiasdešimt centimetrų.

šventos katerinos koledžas / dešimtokė / 'klasės proto bokštas'.

anglų / lietuvių / prancūzų / ispanų / airių.

keturi auskarai / akiniai.

trenkta / greit įsimyli / nepataria turėt vaikinų kaip geriausių draugų.

nekenčia rytais anksti keltis / negali gert kavos neprisipylus litro vanilės į puodelį / dažnai pasidaro arbatos bet jos niekada neišgeria / negali net pažiurėt į keptą cukiniją / myli maistą / yra apkūni bet daug dėmėsio į tai nekreipia / galėdavo pasigirti storais, ilgais plaukais / dabar giriasi trumpais, plonais siūlais ant galvos / draugai siūlo jai komedinininkės karjerą / moka šnekėt penkiom kalbom / jai yra sunku suvalgyti špinatus neapsivėmusi / turi griežtą tėtį kurio bijo jos draugės / tiki ateiviais ir du tūkstantantis dvyliktais ( jei greit viskuo patikite ir nežinot nieko apie 2012 patartina nesigilinti ir neklausinėt kitų) / myli siaubo filmus / bet dažnai naktį iš baimės neina miegot / bijo savo namo nes kartą girdėjo sunkius žingsnius ant laiptų - bet ji buvo viena namie / eina miegot dažniausiai apie trečia arba penkta ryto / nepatartina su ja šnekėt rytais / net jos geriausia draugė jos bijo rytais / turi dvigule lovą kurią begalo myli / turėjo katę bet ji vieną dieną tiesiog negryžo / myli katęs bet šunis labiau / dažnai šnekasi su savimi ir sienomis / lola yra ne lola tik tada kai ji neturi makijažo arba akinių / įpratusi rašyti angliškai nei lietuviškai / nesieja ateities su lietuva / viskas kas yra salotinės žalios spalvos, ji iškart tą objektą įsimyli / ji turi žalią ipod'ą , žalią penalą , greit turės ir žalias sienas kambaryje / pas ją galvoje sukasi tik rock,metal,alternative ir screamo / po kol kas turi tik 4 auskarus, vasarą tas skaičius padidės iki 7 / labai greit į pievas nulinguoja / groja būgnais jau 3 metus ir tai dievina / nenori išmokt grot gitara / bet patinka kai kiti moka gražiai grot / pasiryžus įšmokt pianinu ir violančėle.


Skype ~ meskute11 (jai buvo vienuolika ir kūrė su tėčiu)

MSN ~ bonker_z @ live.co.uk

Forumai ~ disturbia. ; sadako. ; box. ; plastic. ; lola. ; gore.



Paskutinį kartą redagavo disturbia., Št. 05 29, 2010 12:27 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 12:27 pm

Labas, malonu susipažinti :) Man rodos tu esi vienam x-men forume jei neklystu :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 12:28 pm

labas :] man ir malonu ^^
jo, esu - lady deathstryke. xd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 12:49 pm

O, sadako.! ;DD
iš stichijų, right? :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 1:08 pm

aš įžymi XD joke.
jo, ta pati sadako xD
o tu kas? XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 2:03 pm

''dažnai pasidaro arbatos bet jos niekada neišgeria''
grynai kaip aš XDDDD

pas mane kambary žalios sienos (mm) :DDDD
blem, tu rimtai tuos žingsnius girdėjai? omg, aš būčiau numirus vietoj >.<
groji būgnais? ;oooooooo MANO SVAJONĖ, BLEEE KAIP PAVYDŽIŪŪŪŪŪŪ ♥️♥️♥️
o šiaip tai sveikutėė ;> malonu susipažinti ;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 2:56 pm

Sveika, ... (čia buvo vieta vardui, kurio, deja, nežinau)
Iš rašymo stiliaus ir šiaip iš (ne)pomėgių spėju, jog esi įdomus žmogus. gerąja prasme.

Malonu susipažinti ir tikiuosi kadanors sužinoti tavo vardą :>
have a good time here!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 4:02 pm

migleišin - aš kai tuos žingsnius girdėjau tai tuolete sedėjau. tada gal valandą neišlindau XD
jo groju būgnais :] kaip ir minėjau jau 3 metus :] o pavydėt nebūtina, juk visąlaik yra kur jais išmokt xd ir galiausiai ir tau labas, man ir begalo malonu susipažint xd :]

mickey - jei begalo reik vardo naudokit Lola xddd kaip ir pripratus prie jo xd na ar įdomus žmogus ne man spręst bet nepykstu nes tai komplimentas XD and of course i'll have a good time here xd tikiuosi kad žmonėm patiks mano istorijos kurias tikiuos greit įkelt xdd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 5:12 pm

tai pasivaideno gal tau tada? :DDDD
tokiam mieste kaip Anykščiai, tai nemanau, kad kur nors rastum XDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 5:22 pm

tikrai nesivaideno xd garantuoju kad girdėjau xdddd
aš vasaras anksčiau praleisdavau anykščiuose xddd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 7:53 pm

Jau panašii į mane ;DD Betoo sadakooooo. Pusseserė iš keturių stichijų mano xD
panašumai: Gyveni ne lietuvoje.
rudi plaukai / mėlynos akys / metras penkiasdešimt penki ~ metras šešiasdešimt centimetrų.
anglų / lietuvių // ispanų /
trenkta / greit įsimyli / nepataria turėt vaikinų kaip geriausių draugų.

nekenčia rytais anksti keltis / negali gert kavos neprisipylus litro vanilės į puodelį / negali net pažiurėt į keptą cukiniją / galėdavo pasigirti storais, ilgais plaukais / draugai siūlo jai komedinininkės karjerą / moka šnekėt penkiom kalbom / myli siaubo filmus / bet dažnai naktį iš baimės neina miegot / eina miegot dažniausiai apie trečia arba penkta ryto / nepatartina su ja šnekėt rytais / net jos geriausia draugė jos bijo rytais / myli katęs bet šunis labiau / įpratusi rašyti angliškai nei lietuviškai / nesieja ateities su lietuva / viskas kas yra salotinės žalios spalvos, ji iškart tą objektą įsimyli / ji turi žalią ipod'ą , žalią penalą , greit turės ir žalias sienas kambaryje { jau turiu aš tokias :DDD /groja būgnais

vo tiek panašumų rasta normaliai ane???:DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 8:06 pm

gal mus po gimimo atskyrė? XDDDD
pussesserės. bullshit. - dvynės labiau XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 8:08 pm

nu nu :DD
gaila kad tik pusė veido foto, gal rimtai dar ir išvaizdapanašios. o.O jk. :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 8:14 pm

nū kadangi aš tokios geros nuotaikos pilnas veidas XD

Vooooooo. Spauskit, yo xd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 8:16 pm

Jau graži, bet kad nelabai gal panaši ;DD
Akinius galima sakyti tokius pat turiu :ooo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 9:24 pm

ką veikei šitam lievam mieste? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeŠt. 05 29, 2010 11:21 pm

gustė - nū bent akiniai panašūs XD ir ačiū, nors nelabai aš ten ir tokia graži xd
migleišin - mano močiūtė ten gyveno xD o aš galiu sakyt laisvai kad bent pusę gyvenimo su ją praleidau.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 3:51 pm

kurioj vietoj tiksliau? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 5:18 pm

tarytum prisiminčiau xddd
man rods ūmėnuose xddd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 10:35 pm

Lily ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 05 30, 2010 11:07 pm

omg, nežinau tokių :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimePir. 05 31, 2010 6:36 pm

gabėė - taip ir galvojau XD
miglėišin ♥️ - nieko xd google maps tam yra skirti XD iš kur tu?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:29 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 2:13 am

Heeeyy c:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitimeSk. 10 24, 2010 11:10 am

jetau, kiek panašumų turim. : ooo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





am i scaring you tonight? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: am i scaring you tonight?   am i scaring you tonight? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
am i scaring you tonight?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Don't leave tonight... STAY
» Don't leave tonight.. STAY

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: