rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^

Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 4:00 pm

helllow, tetulės ir dėduliai. ^^

okyš. man reik prisistatinėt, o tokius dalykus aš mėgstu tik tada, kai turiu minčių, o dabar neturiu. soū, teks rašyt tai kas užgims mano neprotingoj galvelėj. ^^
pradėsiu nuo konkrečios info:
VARDAS: Ugnė.
GIMIMO DATA: 1997.12.12. damn. jaučiuos kažkokia mažvaike. ; D*
MIESTAS: beveik Kaunas. :DDD

okč. baigiu šitep prisistatinėt ir pradėsiu kitaip. norėsit? i know, kad jau pabodau. ;DDD
sooū. iškart gal pradėkim nuo to kas man patinka ir ne? O_o jąją.

Filmai:
Never Back Down, Forever Strong, Green Street Hooligans, Klass, My Sister Keeper, Artificial Intelligence, To Save A Life, Paranormal Activity, The Amityville Horror, Requiem For a Dream (šitas pats mylimiausias.<33).
Knygos:
Pabėgimas, Eiprilės Meilė, Mėjos Angelas, Nebaigtas Dienoraštis, Aš neskęstu, tik mojuoju.
Spalvos:
Violetinė, Juoda, Pilka.
Fobijos:
Vorai. japjap. jau nemėgstu vorų tai labai. o.x
Muzika:
hmm. ankščiau klausiau daug electro hous'o. dabar daugiausia roko. souup.
Linkin Park, Rise Against, System Of A Down, Nirvana, 30 Seconds To Mars (šiti mano mylimiausi.;D<3)
Myliu:
Jared Leto, Kalnietį, Kleizą, Jasaitį, muziką, filmus, vasarą, draugus, fotografiją, roką, gyvenimą, knygas, lietų, vaikystę,
Nemyliu:
one.lt, fyfų, spalvotos vėliavos, rusų kalbos, mokyklos, savo sesės ir brolio (kartais), savo tėčio, pop'so, visokių nesveikų yvų ar ten olialią šiknyčių.

tai vąą.
ehh. ko čia dar nepamnėjau. lankau dramą, myliu krepšinį, nors negaliu lankyt jokios mokyklos, nes nešioju akinius. :xxx bet laisvalaikiui vis tiek žaist mėgstu. ; D**

okyš. baigsiu. o.o

hūūgs for all,
ugnė.


Paskutinį kartą redagavo MoonShine, Št. 10 09, 2010 4:11 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeSk. 03 28, 2010 8:28 pm

Aaa...Kas nors..? :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 03 29, 2010 7:54 pm

sveika. malonu, kad dar kartą prisijungei prie mūsų.xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 03 29, 2010 8:14 pm

Helloū. x]
Mwhehehehe man ir malonu. xDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePen. 06 25, 2010 1:30 pm

Naaaauja. ;DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePen. 06 25, 2010 2:33 pm

Die, radau nežmoniškai daug panašumų: pas mane irgi didžiausia fobija vorams. Čia visai nesenai užtikau tokį didelį, storą vorą, ilgom kojom, tokią šlykštynę žodžiu, bliamba, nesveikai išsigandau :o . Toliau. Ugnė myli beveik tokius pačius dalykus kaip ir aš, beto abi nekenčiam Pattinsono. Yaaaay! xD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePen. 06 25, 2010 10:17 pm

Oooho. o.O
Kaip fainaa, kad tiek panašumų.ateeeik čia.ta proga apsikabinkim. (hug) ;D
o apie vorus man geriau nebepasakok. +.+
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePen. 06 25, 2010 10:50 pm

Vyyyyyy, gimme a hug! xD (hug)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 1:13 pm

Duoda didelį hūūūg'ą.
(huuuuuuuuug) :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 1:50 pm

o sveika, pasirodei žiauriai faina, įdomi, miela ir t.t. labai patiko aprašymas, radau panašumų, manau sutarsim, nes pasirodei labai draugiška :) tik priešingai, vorų aš nebijau ir kaip tik šiandien vieną tokį dyyyyyydelį ir gauruotąąąąąą sutraiškiau :DDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 4:39 pm

Sveika. !! (:
Ačiū. ;>>*
Hm.ir kokie tie panašumai?? (:
Oo weeeh.kaip tu taip galėjai su juo pasielgt?? ;ooo Aš tai niekad jų nežudau. Pradedu spiegt ir kažkas jį išmeta pro balkoną. Aš tik mėgstu vorus fotkint. :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 5:03 pm

Me want a hug from u too T__T
Sveika atvykus! Kažkada irgi paniškai bijojau voru, bet paskutiniu metu jie man tiesiog nemalonus, nors ankščiau panašiai kaip ir tau būdavo, na tarkim prausiuos duše ir pamatau sau virš galvois vorą (O.O;;) išbėgdavau su rankšluoščiu staigiai iš vonios ir prašydavau mamos , kad jį išmestų kur xDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeTr. 08 04, 2010 6:01 pm

panašumai tai tokie, kad nekenčiu lygiai to paties, esu šaulys :P myliu beveik viską ką ir tu :D ir panašiai, na tikrai radau daug panašumų :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 11:01 pm

Jelena` *huuuug*.omg.aš visai neseniai taip guliu lovoj, klausau
muzikos.buvo maždaug 2.30h nakties.ir pamačiau vorą ant palangės, o
mano lova prie jos.tai ėjau kelt mamą, kad jį išmestu. xDD
Karolina` jėėė.mes abu šauliai. ^^ labai fainaai tuomet. ;>>*


hah.naujas aprašymas.daug ko nepaminėjau,bet neesmė.so.so.;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:00 pm

aš pagalvojau, kad jūs dar ne esat matę mano baisaus veidelio. nors yra ne vienas žmogus, kuris jau yra matęs, bet dar daug kas nematę. sooo. aš bijau gąsdint. : ccc
kaip bus taip. >_____>
ėhh. ir pagalvojau, kad kambary buvo daug pašalinių dalykų (pavyzdžiui mano brolio kojos.xD) tai paslėpiau. ^^ okyyš.jau atsibodau, bet taip stumiu laiką, nes dar noriu jūsų akutes patausot. ; DDD
tai vąą. kaip tik buvau apsirengus dramai. tai ir nusifotkinau.
jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  305713
jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Img4373copy
jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Img4377copy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:03 pm

OMG. Už Linkin Parką ir 30 seconds to mars aš tave myliu. <33
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimeSk. 10 10, 2010 8:04 pm

tadą aš il tavęę. jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  305713 jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 11, 2010 1:59 pm

Eiprilės meilė, Mėjos angelas,.. omg omg omg omg. Pamyliūū šitas! Waha
jomajo kokia sexė O.O Waha Waha Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 11, 2010 3:52 pm

Zaichiaaūūū. aš yyr tas pamyliųų. jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  858641 jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  974499
aww. kokia ne sexėė. O______________________________x atūū. jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 6:28 pm

haha. dar manęs. o.o.o

with Poūū. tik nežinau ką ji ten man darė. x___x

jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Img4489
jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Img4528copy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 6:30 pm

kokia pirmaaaa. Waha
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 6:31 pm

ir ką ten tokio galima įžvelgt ypatingo. ;DDDDDDDDDDDD
fenkš, saulee. jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  486285
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 7:26 pm

neužkrauna pirmos ;/
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 7:29 pm

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitimePir. 10 18, 2010 7:34 pm

vistiek ne ;/
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^    jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^  Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
jums visiems atsibodęs mūnšainius. ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ar jums turi įtakos orų permainos?
» aš esu grybas. teip jums ir reikia..

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: