rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Varlytės-Austutės nesąmonės

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 11:16 am

Kokia nuostabi ;oo
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 01, 2010 12:28 pm

Oho, labai graži *.*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeSk. 08 08, 2010 4:49 pm

Dėkoju :) ir atsiprašau žmogeliukų,kad negaliu daug kur rašyti,nes per telefoną įsijungus internetą.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 08 16, 2010 7:20 pm

Nauja kraigalynė:
Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Secret11
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 08 16, 2010 9:39 pm

Atrodo labai įdomiai, ir man patikti : )
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 1:56 am

kaip tu taip moki?? Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 974499
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 11:48 am

Tikrai įdomus darbas, tik man jame pritrūko kažkokių įdomesnių atspalvių, nes dabar atrodo labai niūrus. Šiaip neblogai tikrai. (:
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 12:00 pm

yepš, pritarsiu mickiui. viskas tikrai geruliškai, bet koks psd nepakenktų :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 17, 2010 10:09 pm

Lady-dėkoju
Ugne-nieko gero aš nemoku, bet vis tiek ačiū :)
Mickey-Dėkoju :) Deje, su tais atspalvais nieko kieto neišėjo,o buvau atsidarius daug psd,bet nė vienas nelabai tiko.
Mažas-Ačiū už komentarą.:)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:01 am

Nauji nelaabi gavęsi, su užsakymu daryti avatarai:
Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J1_110Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J210Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J310
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:04 am

1 ir 3 avas sužavėjo.
2 reikėjo pamažinti ant veido textūrų. 1 ave jų taip pat ant veido daug, bet ten man jos kažkaip žiūrisi :) O 3 man fontas labai patiko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 12:05 am

Ačiū labai :) Kai norėjau nuimt-buvo šiek tiek per vėlu, nes neturėjo psd formatu išsisaugojus :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:46 am

šitos iconos tai man patiko.

trečia gal labiausiai ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 08 31, 2010 2:58 am

trečia geriausia.nes pirmose dviejose yra tie.'švytintys rutuliukai' xDD kuriuos tu naudoji vos ne kiek vienam darbe ir tai jau pradeda atsibost.;DDD
tai vat.;>>
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 9:15 pm

trečias geriausias;D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 10:06 pm

Dėkui visiems :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePen. 09 03, 2010 3:39 pm

Varlyte rašo:
Nauja kraigalynė:
Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Secret11

mažas rašo:
yepš, pritarsiu mickiui. viskas tikrai geruliškai, bet koks psd nepakenktų :}

+

Varlyte rašo:
Nauji nelaabi gavęsi, su užsakymu daryti avatarai:
Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J1_110Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J210Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 J310

Mhm, gražumelis. balionėlis
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeSk. 09 05, 2010 6:33 pm

Ačiū Diana :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeSk. 09 05, 2010 10:07 pm

https://i.servimg.com/u/f30/14/70/16/02/secret11.jpg

Įdomus darbas , tik nežinau ar čia tik man, ta bobikė nelabai man prie pačio darbo tinka :DDD


O avai gražūs <333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 09 06, 2010 9:56 am

Ačiū :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 09 06, 2010 9:13 pm

Truputį pabukino mane PŠ krizė ir gavosi taip:
https://i.servimg.com/u/f28/14/98/31/11/chante10.png
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 09 06, 2010 9:19 pm

Fontas nelabai , o visą kita super <33333333333333
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimePir. 09 06, 2010 9:22 pm

Ačiū :) Su frontais man nelabai sekas Rainbow Dummie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 4:25 pm

koks gražus. Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 778823
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitimeAntr. 09 07, 2010 6:42 pm

Tiesiog fonto spalva man nelebai, baltas manau geriau atrodytų su drop shadow manau ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Varlytės-Austutės nesąmonės   Varlytės-Austutės nesąmonės - Page 9 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Varlytės-Austutės nesąmonės
Atgal į viršų 
Puslapis 911Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Varlytės darbai.
» Vikos nesąmonės
» Varlytės aukcionas.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: