rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 gukauskaiteee

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 11:51 am

Sveiki gyvi ir leisgyviai!


gukauskaiteee Dsc0045oc
Taigi gimiau, kiek žinau, karštą 1997 metų liepos mėnesio 13-ąją dieną, apie 15 valandą. Tėvai davė vardą Augustė, kuris, jeigu būčiau gimusi berniuku, būtų buvęs Rokas. Tačiau, mano brangūs giminaičiai, krikšto tėvai, pusbrolis ir pusseserė, mano dideliam džiaugsmui, vadino ir tebevadina mane Guka. Ir už tai aš jiems labai dėkinga, mat "guka" apie mane pasako daug daugiau nei kažkokia ten "Augustė", kurių, beje, ne viena.
gukauskaiteee Dsc0026p
Šiuo metu man, gukinacijai, 13 metų. Esu keista, tikrai tikrai. Bet man tai patinka. Ir tai galbūt skamba keistai, nežinau. Man tiesiog patinka būti kitokiai, na gerai - keistai. Tai va. Gimiau aš Panevėžy, kuriame gyvenu iki šiol, nors vasaras leidžiu pas senelius Rokišky. Čia turbūt likimo ironija, kad ten yra psichinė ligoninė... Nesvarbu. Kaip daugelis, lankau bendrojo lavinimo, Panevėžio "Ąžuolo" pagr. m-klą ir, kaip galbūt ne visai daugelis, lankau Panevėžio vaikų muzikos mokyklą, kurią kitąmet baigsiu. Tada ketinu šaut į gitarą ir dailės mokyklą, ir, jei man pasiseks - į architektūrą. Bet čia ateitis, o jos planuot praktiškai neįmanoma ir bla bla bla, ir pan., tad, manau, užteks.
gukauskaiteee Dsc0138kl
Gukinacijai patinka... skaityti. Labaii patinka. Kol neperskaitau knygos neužmiegu ir nors tuo nesididžiuoju, skaitau naktimis. Dažniausiai. Mėgstu mėlyną, žalią, pilką ir kartais raudoną spalvas. Na, ir juodą, bet čia labai subtilus dalykas man su ta juoda :DD. Patinka man svajot taip, kad nebesusigaudai nei kur, nei kas esi, nei ką veiki ar kokie tavo darbai ir rūpesčiai. Tai išlaisvina. O jei jau prabilom apie laisvę, tai ji man vienas svarbiausių dalykų. Nemėgstu daug ko, ir neketinu dėl to jum sukt galvos, tik paminėsiu, kad labai labai nemėgstu, gal net gi nekenčiu pyktis.
Tai tuo ir užbaigsiu savo ilgą, keistą ir tikriausiai nuobodų rašinėlį/prisistatymą.

gukauskaiteee Dsc0227s
Ačiū skaičiusiems ^^.
Beje, jeigu nori pasidalinti idėjomis, išsipasakoti ar šiaip paplepėti -
rašyk man:
skype: augeboo
email: gukinacija@gmail.com
tel.nr.: 865686650 (bitė);
+37060491863 begin_of_the_skype_highlighting              +37060491863      end_of_the_skype_highlighting (pildyk)
+37063954927 (labas)

nuotraukas parinkau atsitiktines, tiesiog man patikusias ir pačios darytas.


Paskutinį kartą redagavo uodmusė., Antr. 10 26, 2010 8:30 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 12:00 pm

sveika.
manau turėtume gerai sutarti ;}
p.s. pakviečiau aš tave per feisbuk`ą :DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 12:56 pm

Labas ;).
Tikiuosi, kad sutarsim, nes pyktis bais nekenčiu ;D.
p.s. ok, priimsiu ;D.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:21 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:24 pm

dabar šiuurrrpinsiu jus, mwahaha XD.
Guka atrodo taiip:
pirma
antra
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:49 pm

omg, omg, koks pakabukas dieviškas. o.o
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:54 pm

ta iltis? :D
Man ji irgi patinka, tik netikra ji - iš emalės.
reikės tėtį prikalbint šerno iltis man atiduot auskaram ar pan. :DD (wasntme)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:56 pm

aš specialiai Turkijoj pirkau ant raktų pakabuką su ten laisvės ženklais ir ta iltis buvo, tai viską išardžiau ir iš tos ilties pakabuką pasidariau. xDDDD Gaila bšk daba. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:57 pm

mat kaip tu čia :DD
įdomiai XD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:57 pm

muahahahaaa, aš už tave vyresnė 7 dienom. (rofl)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 8:58 pm

kai fainai :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 9:00 pm

vėžiai da best yr. :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeAntr. 10 26, 2010 9:06 pm

pritariu!! :DD
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 9:41 am

šiuuurpinsi? na jaaaau, labai gražus žmogis esi! I Love ir pakabuką ir aš panašų turiu, tik mėlyną ; DDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 10:14 am

nylabai ir nygražus ;D.
vis tiek ačiū.

Mėlyną iltį? ;oo
atiduok xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 2:26 pm

uodmusė. rašo:
pritariu!! :DD

Aš irgi pritariu : DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 2:33 pm

mldc tada :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 3:48 pm

hellouuu :DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 3:53 pm

ooo, laaaabaaaas :DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 6:26 pm

sveika. :)*
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitimeTr. 10 27, 2010 6:40 pm

labas ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





gukauskaiteee Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: gukauskaiteee   gukauskaiteee Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
gukauskaiteee
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: