rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Black_Coffee ^^

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeSk. 03 07, 2010 5:02 pm

Sveiki, manau reiktų prisistatyti ir man. ^^

Taigi, esu Gabrielė. Gyvenu Vilniuje, Baltupiuose ( kažkodėl jų daug kas nežino :D). Mokausi E. Pliaterytės pagr. mokykloje, esu 14 metų (kuom kažkodėl visi nepatiki dažniausiai:D), 05-13. (((:

* Groju pianinu (jau šešti metaaai);
* Piešiu šiek tiek (gaila, kad nelabai darbų turiu, pc sugedęs bv,nebent kur intike įkelti);
* Gaminu auskarus ir kitus papuošalus;
* Rašau visokiausius marmalus (kas dažniausiai būna laabai asmeniška, "apnuoginantis sielą" ir apie asmenybę labiau mano, tad manau, kad neverta įdėti)
* MYLIU gaminimą, bet mano visi patiekalai būna sudegę arba mane grasina nužudyti pamatę betvarkę :D
* Fotografuoju ir svajoju apie naująjį gerąjį fotoaparatą ^^


Taigi, apie (ne)talentus tiek. :D Plačiau apie mane jeigu kalbant, tai turiu sesę, su kuria apstu konfliktų ar dar ko, problematiška visa šeimyna, nu bet nieko. :D Kaip žmogus esu kartais gal net pripažįstu per geras, nes manim moka pasinaudoti ir bendraut tik dėl to, kad niekad nepalieku nelaimėje, bet galiu būti ir labai šlykštaus charakterio, bet tikrai ne su draugais : ). esu linksma ir visad visus pralinksminanti, nors viduje dažniausiai pas mane didžiausias liūdėsys( tad išeidama nepamirštų užsidėti linksmumo ir "viskas gerai" kaukes;D), visad padedu,esu karštakošė ir laabai užsispyrusi(Jautukas vis dėlto). VISAD pamirštu ką sakiau, ko prašė, ar ką reikia padaryti. Laaabai daug juokiuosi (net per Vasario 16 minėjimą šūlioj per himno giedojimą ant žemės raičiausi iš juoko :D ), taigi galėčiau pasakot ir pasakot, bet sustoju.:D

Mokykloje mėgstu prancūzų (nors esu dėl juoko ir išvaryta iš ten..) pamokas ir matyt nieko daugiau :D
Visų kitų nekenčiu, praktiškai. ^^


Atrodau štai kaip(avatare ir parašė irgi aš:D) :




Black_Coffee ^^ 47946_1595012559154_1351147895_31583432_3145244_n

Black_Coffee ^^ 40699_1560879105839_1351147895_31500526_5956708_n
Black_Coffee ^^ 47727_1591858560306_1351147895_31575428_3285191_n


Paskutinį kartą redagavo Black_Coffee, Kv. 10 21, 2010 10:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 11:29 am

Labas :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 2:51 pm

hey:))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 3:33 pm

Kokia tu gražyyyy inlove
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 03 09, 2010 5:03 pm

Dėkoju labai, nors nesu itin graži^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 11:05 am

gaaaš, kokia tu gražutė ;*
ir šiaip panašumų radau.
"Kaip žmogus esu kartais gal net pripažįstu per geras, nes manim
moka pasinaudoti ir bendraut tik dėl to, kad niekad nepalieku nelaimėje"

čia tai visai kaip aš ;DDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 11:12 am

ačiū labai;**,
Šaunu,kad yra panašumų^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimePir. 05 24, 2010 7:56 pm

beje, jei kas nori plačiau apie mane - www.macchiato.blogas.lt :}}}}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 05 25, 2010 7:40 pm

Sveikutė ;}*
Man tai pat patinka fotografuoti ;}
Beje tikrai esi labai graži ;}}}***
Aj ir dar as Augustina bet gali vadinti Gūste ;D*
Malionu susipazinti ;}
Beje turiu tokius pat auskarus ;]
Ir pakabutis ant grandinėlės man labai patinka, nes žiauriai myliu Prancūziją ;}**
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeAntr. 10 12, 2010 4:27 pm

Hellaaū. crazy
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitimeKv. 10 21, 2010 10:09 pm

Sveikos:p malonu labai :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Black_Coffee ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Black_Coffee ^^   Black_Coffee ^^ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Black_Coffee ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: