rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 28, 2010 8:04 pm

Pradedantiems gal ir visai nieko pamokėlė. Prisimenu kaip aš pirma karta su tuo suliejimu vargau. ;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 05, 2010 5:29 pm

poppy rašo:
O aš iš vis nerandu pht iš kurių daryt.Nu vienos rūšies xDDD

Kur jūs ieškot??

Paprasta čia. Jei tarkim nori kokios Blake Lively, tai ir rašai googlej Blake Lively gallery, ir tau išmeta fotosesijas visokias ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 30, 2010 7:27 pm

Prašyčiau,dėt normalias pamokas. Nereikia daryti tokio margo fono,nes teksto beveik nesimato,ištikruju matosi,bet blogai įskaitau. Ir nuotraukos be kokybės. : ) . Atleiskit už kritiką
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 9:33 am

daisy, čia ne tokia tutonesmė, kad kokybė, fonas ir bla bla.
čia daryta,kad naujokai maždaug susigaudytų kaip gražiai jungti dvi fotkes ir pnš..
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 4:32 pm

Na,vat butent,kad teksto nesimajo. Reiketu rinktis blankesni fona
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 4:39 pm

tai gi ne fonto pamoka...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeKv. 10 14, 2010 4:42 pm

Daisy * rašo:
Na,vat butent,kad teksto nesimajo. Reiketu rinktis blankesni fona

jeigu tau kažkas nepatinka, pati kurk pamoką ir įdėk, o čia nemanau, kad reikėtų be reikalingai flood'int. :)


aš ne admin, bet tikiuosi, kad nieks neužpyks ant manęs. ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimePir. 10 25, 2010 1:45 pm

Štai kas man gavosi:
Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Suylwj

Šiaip, jei naujokams pamoka, tai turėjo būti labiau išsamesnė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeAntr. 02 15, 2011 10:33 pm

Su tuo suliejimu man visvien nesamonės gaunasi :D
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 11:53 am

o būtent kas nesigauna? sakyk, mėginsim padėt ; D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 9:07 pm

Aš tą gradient tool spaudžiu,bet man nusdažo foto :DDDDDDDDD reiktų konkrečiai ir tiksliai viską man paaiškint, nes kitaip aš nė bum bum :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 9:22 pm

Tai, kad nenusidažytų visa nuotrauka, reikia layer maską įjungt ir atidžiau skaityt kas parašyta :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitimeTr. 02 16, 2011 9:56 pm

ijungiu,ir visvien nieko,dažosi paltai tada :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto   Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sigas pradedantiesiems iš dviejų foto
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Greipfrut'ės foto
» Foto iconoms.
» Tildos foto albumas
» Braškytės foto gallery
» Sandra Izabelė. Yra naujų foto

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Popieriukai iš floodo-
Pereiti į: