rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 HyperViper'is

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



HyperViper'is Empty
RašytiTemos pavadinimas: HyperViper'is   HyperViper'is Icon_minitimeTr. 06 08, 2011 1:47 am

Dabar teks gerai pajudint smegenis, nuo ko turėčiau pradėti. Tikriausiai, teks laužti ledus tradiciniu būdu :D
Vardas mano - Roberta, bet tarp pažįstami, draugai ir kiti įvairiausi padarai mane vadina visaip, pavyzdžiui Driežu, Janiu, Jėzumi, Karapyzniku ir dar milijonais kitų "vardų". Gimiau, augau ir dabar vis sėdžiu (nelabai) numylėtuose Šiauliuose. Nemėgstu Šiaulių tikrai ne dėl to, kad trečdalis čia gyvenančių gyvių yra įvairiausio plauko gezai, o dėl to, kad man čia per maža vietos. Jau beveik pragyvenau 14 metų, vasaros viduryje jau sukaks 15.
Jei apie mano charakterį, tai esu gana linksma, draugiška ir lengvai tariant pablūdusi asmenybė 8D O jei jau apie bloguosius bruožus, tai žmonės sako, kad esu per daug užsispyrusi, nors pati šios savybės labai nenuvertinu, mat ji padeda pasiekti kiekvieną užsibrėžtą tikslą.
Kurti mėgstu labiau už viską :3 Fotografuoju, piešiu su fotošopu, darau papuošalus ir nuo liepos pradžios tikriausiai imsiu brazdinti gitara. Lankau naujųjų medijų mokyklą. Spėju pirma mintis atėjusi į galvą buvo : WTF. Tai panašus dalykas į dailės ar muzikos mokyklas, tik ten mes mokomės fotografuoti, kurti filmukus, piešti. Šioje mokykloje esu jau trečiakursė ir kitais metais ją baigsiu.
Kodėl HyperViper ?
Na, hyper, patys suprantat ką reiškia, o viper - angl. angis. Angis - vienintelis nuodingas roplys Lietuvoje, jos garbei toks ir nikas ^^ Gali būti, kad kur nors, kada nors matėte niką Drei*Žė ar DreiZe (šis variantas galioje deviantart'e), tai ten ir būsiu aš :D
Rodos papasakojau viską, jei kils klausimų klauskite, nesuėsiu, na nebent būtumėt koks pomidoras, pastaruosius dievinu :3
fg
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



HyperViper'is Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: HyperViper'is   HyperViper'is Icon_minitimePen. 07 08, 2011 9:18 am

Aš gal tave žinau! Driežas iš kk? *žiūri primerktom akim*
Atgal į viršų Go down
 
HyperViper'is
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: