rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Luminazas

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Luminazas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Luminazas   Luminazas Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 8:22 pm

Hello Rain Drop
Aš esu Eglė iš Kretingos ir man 18 metų. Šiuo metu baiginėju 12 klasę ir mokyklą. Sunny
Esu vienturtė, todėl man gyvenimas šeimoje patinka, nors ir gyvenu su mama Imagination
Domiuosi menais.Labai patinka dainuoti, piešti, fotografuoti ir aplamai kurti. Dėl to aš čia I fart rainbows
Šį forumą netikėtai atradau google.com xD kai ieškojau nuotraukų kolorizacijoms. Su photoshop dirbu tik mėnesį, todėl dar daug ko nemokų, bet noriu išmokti ir tikiuosi, kad man padėsit. Nusprendžiau čia dėl to ir užsiregistruoti, kad pasimokyčiau tarp jūsų kurti ir sulaukčiau komentarų.Nežinau ar galimą dėti visą tai ką aš kuriu t.y fotografijas, poezijas, istorijas ir pan :DD bet mėginsiu ką nors parodyti :)
Na gerai, eime toliau apie mane :DDDDD
Klausausi labai įvairios muzikos. Dažnai Japoniškos muzikos :) Tik nebijokit manęs dėl to xD aš nesikandžioju :) klausausi ne tik Japoniškos muzikos. Mano pasaulį valdo rokas, metalas, hip-hopas ir michael jackson :D ir daug kitų muzikos atlikėjų.
Skaityti mėgstu, bet dažniausiai poezija.
Atsiprašau, jeigu čia yra Twilight fanų, bet aš nelabai jo mėgstu cool kiek žiūrėdavau ir nepatikdavo :} taip būna, kad ne viskas patinka visiems vienodai :)
Na tai ką, jei kas domina klauskit manęs atsakymo garantuotai sulauksit :}
Iš karto noriu pasakyti, kad pas mane nežmoniškai daug lietuvių gramatikos ir skirybos klaidų, todėl persiprašau dėl to ir dėl šios priežasties gali būti, kad istorijų nekelsiu :) Taigi, malonu su visais susipažinti. Tikiuosi, kad priimsit ir taikiai gyvensim :D
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Luminazas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luminazas   Luminazas Icon_minitimeAntr. 05 24, 2011 9:37 pm

sveikutė, pasirodė toks šiltas aprašymas, taip pat nelabai patynka twilight;D visi priimsim, draugiški lb esam, tik dbr biški kaip matai žmonės išsilakstę, nelabai aktyvu, bet vasarą bus smagu;D būtu įdomu pažiet kaip atrodai;D
ai tiesa aš Miglė, malonu susipažinti;)))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Luminazas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luminazas   Luminazas Icon_minitimeTr. 05 25, 2011 7:20 am

Man taip man malonu susipažinti :)) vis dėl to po visko vėl šiltai rašinėju? -_- tikriausiai niekad neišeis pasikeisti po visko XD nu dzin.Aš dabar atrodau. -pasiknisa po fotkses- maždaug taip...
https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/dhbioj.jpg LOL draugė vis fotkino,kaip akmenis mėtau xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Luminazas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Luminazas   Luminazas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Luminazas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Luminazas dainos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: