rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Per melsvą stikla

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeSk. 04 17, 2011 9:48 pm


Ilgai galvojau galvojau ir sugalvojau, kad pradžiai mestelsiu senesnius savo darbus... ne, jie nėra vieni iš pirmųjų, nes anuos sarmata rodyti XD
logai
2011-04-18
Spoiler:




Sig'ai
2011-04-18

Spoiler:


Stuff
2011-04-18
Spoiler:

Colorizacija

2011-04-27
Spoiler:
taip, žinau, nestebuklas XD


Paskutinį kartą redagavo Kolibris, Tr. 04 27, 2011 7:35 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Invisible

Invisible


Pranešimų skaičius : 4983
Prisijungimo data : 2009-11-13
Amžius : 28

Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimePir. 04 18, 2011 10:48 am

šie silpnoki - mažai darbo, prasti fontai. Geriau iškart mesk naujus, dabartinius, nes neaišku kaip dabar tave kritikuoti ; DDDd
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimePir. 04 18, 2011 7:58 pm

nium ok, mesiu naujus XD
Atgal į viršų Go down
Tarja

Tarja


Pranešimų skaičius : 4196
Prisijungimo data : 2009-11-22
Amžius : 30
Miestas : Panevėžys

Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:30 pm

Per melsvą stikla 224
Omh.. pamačiau šitą ir išsižiojau.. Marius Survila O_o. Gavai bet jau leidimą naudoti jo nuotraukas? :DDDDDDDD Šiaip darbai visai nieko :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeAntr. 04 19, 2011 12:47 pm

aš jų nenaudoju reklamai ar kam, čia tik sau... tad jei nesakysi tu jam nk, tai nks ir nežinos XDD
aš negaliu, pas mane pilna kompe jo fotkių, žiauriai fotogeniškas, nors realybėje net nepanašus man jis į tokį, mano klasiokėlis, amžiais mušames ir tas kaip užsvaigs, tai žvengsiu iki nukritimo...
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeTr. 04 27, 2011 7:36 pm

kolorizacija ir mangos Bride of the water God
jei kas domisi manga, patariu paskaityti ^^
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeTr. 04 27, 2011 8:06 pm

Kolorizacija graži, patiko. atrodo viskas gerai nuspalvinta. Bet šiaip sunkoka spręsti, kai piešta :} Bet šiaip gražu :}


Paskutinį kartą redagavo Varlyte, Kv. 04 28, 2011 6:03 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitimeTr. 04 27, 2011 10:05 pm

nelabai supratau apie animavimą, tačiau štai mano pagrindas
https://2img.net/h/i24.photobucket.com/albums/c13/callisha/Water_God_Ch57_01.png
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Per melsvą stikla Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Per melsvą stikla   Per melsvą stikla Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Per melsvą stikla
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: