rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kamiliaus dekupažas.

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:48 pm

2011.05.14
Pradėjau gegužės 10. dirbau tada ir šiandien. Dar reikės nulakuot, bet iš esmės baigta.
Spoiler:

***
2011.03.27
Iš esmės šitas dar WIP, nes nenulakavau(realiai aš beveik nieko nelakuoju) ir metalų nesugebu užkabintis. Ir apskritai čia ne pats geriausias mano darbas, šiek tiek sugadinau, todėl rodau tik Šekspyrą vienam. O realiai abu auskarai vienodi.
Spoiler:

***
Spoiler:
Fine, čia ne dekupažas, bet kankinausi panašiai. Su pastele nuspalvint visą dėžę ir dar žiūrėt, kad mėlynos ant langų nebūtų...

Spoiler:
Nuo vasario jokio progreso... Nes paveikslėliai su rožėm kuriuos turiu per dideli.

Spoiler:
oficialiai pirmi du darbai.

Spoiler:
pirmas darbas su dvikomponenčiu aižėjimo laku. Bet nelabai matos tie įtrūkimai...

Spoiler:
Vienas iš naujausių - Depprings

Spoiler:
Paskutinės minutės dovana mamai gimtadienio proga. Turėjo būti draugei, bet biškį sugadinau ir perdirbau mamai. Kambarys kelias valandas dvokė spiritu...

Spoiler:
kavos ar tai cukraus dėžė, nors šiaip tai tuščia, nes mama neapsisprendžia, ką ten laikyt.

that's all, nes porą darbų dovanojau.


Paskutinį kartą redagavo emme, Št. 05 14, 2011 6:25 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:51 pm

Dekupažas .. love .. labai auskarai patiko <3
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:57 pm

Kad man kas nors padovanotų tai, bet ką gi, susitaikysiu su tuo, jog to nebus DD:
Asmeniškai, tai man labai patiko. Prisipažinsiu, aš nei pusės tiek nepadaryčiau, rimtai rimtai. Iš tikro, aš nekenčiu visokių technologijų, dailių, tai man ne prie širdies, bet užtat visas rezultatas, atliktas darbas - pasigėrėjimas, bet darbo eiga, negaliu, niekas nepriverstų.
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 2:02 pm

Greipfrute, ašiū.
vampiregeisha, tai kad reikėjo dovanot. Tėvui padėką už tai, kad ligoninėj lankė ir krikštamotei per kalėdas, nes labai prie karolių tiko.
Mano mama irgi negalvojo, jog galėsiu daryt, o dabar vat šiuo metu aš neturiu ant ko daryt. Naa, turiu auskarus, bet neturiu paveikslėlio. Ačiū.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:33 pm

wow wow wow.
Man labai patiko, taip išdekupažuoti, tokie gražūs. Ir kad biški perdirbai ir jau dovana Rainbow Dummie
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeSk. 03 27, 2011 2:09 pm

Coffe, net nelabai perdirbau, nes dėžė jau buvo mėlyna, bet buvo per šviesus paveiksliukas ir susigadino dėl to, tai tiesiog pravaliau su spiritu.


Paskutinį kartą redagavo emme, Št. 05 14, 2011 6:24 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimePir. 03 28, 2011 4:40 pm

Abi auskarų poros nuostabios.
Spaudžiu tau koją!
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 4:29 pm

Pati dekupuoju ir žinau koks čia vargas. Gražu. Tik kai su dvikompanenčiu sendeni tai įtrukimus įtrink purpurina arba pasta. Tada jie išryškės. Bee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeTr. 03 30, 2011 5:32 pm

neutron, dėkui.
Barba, trinu patina, ale pačiam pirmam visvien neišryškėjo kažkodėl.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 6:33 pm

kokios spalvos trini? Aš tai auksine ir visada man išryškėja
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeKv. 03 31, 2011 7:23 pm

auksine ir sidabrine.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 6:25 pm

NEW. pirma apyrankė.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 7:32 pm

Labiausiai patiko tai naujausias darbas. :} Bet šiaip trūksta visuose vieno iš pagrindinių dlaykų-šešėliavimo :} O šiaip visai geri darbai :}
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitimeŠt. 05 14, 2011 8:48 pm

neįsivaizduoju kas tai ir kaip tai daryti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kamiliaus dekupažas. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kamiliaus dekupažas.   Kamiliaus dekupažas. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kamiliaus dekupažas.
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Dekupažas. Auskarai Tau

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kūrėjų temų dėžutė-
Pereiti į: