rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 dildė@

Go down 
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 12:43 pm

dildė@ 8069860

dildė@ Tumblr_lic6or1gnZ1qfciq1o1_500_large

Hayy!!!
Iš karto prisipažinsiu meilėje.Šitam forumui.Labai patiko stilius,patys žmonės nors talentų nelabai kokių
turiu, na nebent rankdarbius mėgstu kurti, bet čia ne talentas, tik pomėgis.
Taigi.Turbūt pradėsiu nuo pagrindinės informacijos, o vėliau jau kaip išeis.

Vardas_Gabija,nors mėgstu būti vadinama Gab',Gabi,Gabe ir pan.
Metai_Esu nelegalė,Kol kas 12 iki gegužės 27d. kai tapsiu teisėtai prisiregistravusi ;DD
Gyvenu_Šilalėje.Gal kam ir teko apie tokią girdėti.
Zodiakas_Dvynys(horoskopais netikiu)
Šeima_Gyvenu su mama,patėviu bei įbroliu.

Mėgstu:
Būti su draugais,klausyti muzikos,naršyti forumuose,SMS,OS(orientavimosi sportą),papuošalus,
TV,PC,picą,mėsainius,kolą,Tep Lep'a,Hausą,Nusivyluses šeimininkes ;D,išrinktuosius,žvilgsnį į ateitį,
išlikimą,siaubekus,mistinius filmus,FB ir t.t.

Nekenčiu/nemėgstu:
Vorų,kirmėlių,one.lt,LNK ir t.t. ;D

Kontaktai:
Gmail:gbreiteryte@gmail.com
Telefonas: 37069091281 [l-a-b-a-s]
FB:Gabija Breiteryte
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:28 pm

Sveika, Gabi!
Dėl meilės forumui, tikrai smagu, kad tau patiko šis kūrybos forumas. Tikiuosi, būsi labai aktyvi ir energingai dalyvausi mūsų rate, reikšdamasi tiek kūryboje, tiek konkursuose ir diskusijose! :> Tarp kitko, Talentas, tai 99% darbo ir tik 1% talento! Tai va, jei stengsis ir norėsi kilti aukščiau, tikrai sužavėsi mus savo darbais, juk niekas negimsta mokėdamas! 8)))
Nelegalė. Gerai skamba! Lolz XDD
Picą ir aš dievinu. Na, o mėsainį gyvenime ragavau tik vieną kartą, ir man, iš ties, patiko! DD: U rock gurl! Tau patinka išlikimas. Man irgi, primesk! *high5* Bet va, siaubo filmų aš labai nemėgstu, tačiau mistiniai žiauriai geri :>
Ai va, man kilo klausimas, kodėl tau nepatinka LNK? xD
Hėhė, nenormaliai išsiplėčiau, bet susilaikyt negalėjau D:
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:47 pm

VAMPIREGEISHA rašo:
Sveika, Gabi!
Dėl meilės forumui, tikrai smagu, kad tau patiko šis kūrybos forumas. Tikiuosi, būsi labai aktyvi ir energingai dalyvausi mūsų rate, reikšdamasi tiek kūryboje, tiek konkursuose ir diskusijose! :> Tarp kitko, Talentas, tai 99% darbo ir tik 1% talento! Tai va, jei stengsis ir norėsi kilti aukščiau, tikrai sužavėsi mus savo darbais, juk niekas negimsta mokėdamas! 8)))
Nelegalė. Gerai skamba! Lolz XDD
Picą ir aš dievinu. Na, o mėsainį gyvenime ragavau tik vieną kartą, ir man, iš ties, patiko! DD: U rock gurl! Tau patinka išlikimas. Man irgi, primesk! *high5* Bet va, siaubo filmų aš labai nemėgstu, tačiau mistiniai žiauriai geri :>
Ai va, man kilo klausimas, kodėl tau nepatinka LNK? xD
Hėhė, nenormaliai išsiplėčiau, bet susilaikyt negalėjau D:

Tai sujuokinai su tu "Klausimas kodėl tau nepatinka LNK" ;DDDDDD
Karočia nežinau.Durnas kanalas ;DDDDDD
O dėl tų nelegalių tai man like tas žodis xDD

Ai dar laaaaaaaaaaaaaaaaaaaabas ;D ;]]]
Atgal į viršų Go down
VAMPIREGEISHA

VAMPIREGEISHA


Pranešimų skaičius : 1383
Prisijungimo data : 2009-11-28

dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:50 pm

Ne, rimtai, tai aktualus klausimas ir labai įdomus xD Atvirai, ir man LNK nebepatinka. Na, pirma jų laidos... tokios lėkštos, nesąmoningos, apsimeta, kad juokinga, nors ten nieko juokingo. Antra, daug kopijuoja. Na, ką žinau, gal sutapimas, o gal ir ne, bet TV3 kanalas geresnis. Bet ir šiaip man LT kanalai tokie feh~ xD
Atgal į viršų Go down
http://teplep.darkbb.info/photoshoperiai-f98/vampiregeisha-t121.
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 1:52 pm

VAMPIREGEISHA rašo:
Ne, rimtai, tai aktualus klausimas ir labai įdomus xD Atvirai, ir man LNK kanalas pradėjo nepatikt. Na, pirma jų laidos... tokios lėkštos, nesąmoningos, apsimeta, kad juokinga, nors ten nieko juokingo. Antra, daug kopijuoja. Na, ką žinau, gal sutapimas, o gal ir ne, bet TV3 kanalas geresnis. Bet ir šiaip man LT kanalai tokie feh~ xD

Wa wa.Būtent tą ir turėjau galvoj ;DD
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimeSk. 03 20, 2011 5:42 pm

Labas, Gabija! Perskaičius aprašymą susidariau nuomonę, kad esi labai mielas žmogelis. ^-^ Žiūri 'Išlikimą'? YAY, aš irgi! :DD
Mūsų nemėgstamų dalykų sąrašiukas sutampa, nors aš vorų nenemėgstu, o nekenčiu. Nieko nėra baisiau už vorą... Kai juos pamatau man būna tikra paranoja. -__- O ir LNK aš nemėgstu, niekad nežiūriu to kanalo.
Kągi, gero laiko forume! :)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimePir. 03 21, 2011 7:10 pm

Kaip fainai.Daug panašių į mane čia (y) ;D
Sveika ;))
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias
Anonymous



dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitimePen. 04 29, 2011 5:23 pm

Būk maloni ir paaiškink kodėl kopijuoji mano nick'ą?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





dildė@ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: dildė@   dildė@ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
dildė@
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mes-
Pereiti į: